فروشگاه مواد غذایی جنون فقط در مورد قرنطینه (فکر می کنیم)

تراشه روشن شد واقعا مهم برای پایان بار. سفر به چندین بیشتر هوستون منطقه فروشگاه های مواد غذایی دوشنبه نشان داد به طور کامل قفسه های خالی در بخش های خاصی از این فروشگاه در حالی که چرخ دستی های خرید شد باارزش کسب.

ظاهرا موجب ترس از CORVID-19 و با وجود هوستون شهردار سیلوستر ترنر درخواست را به وحشت مشتریان — در حالی که به ظاهر وحشت — بارگذاری شد تا در لوازم خانگی و کالاهای اساسی در سرعت شگفت انگیز.

آن دو مانند و بر خلاف آمادگی برای یک طوفان. اکثر مردم به نظر می رسید عبور ایستاده از باتری در مقابل فروشگاه (بدون انتظار قطع برق) و عنوان مناسب برای کنسرو شده و سراغ کاغذ توالت. با این حال همان حس رفاقت قبل و بعد از هر فاجعه طبیعی به نظر می رسید بر روی صفحه نمایش کامل — انسان دوستانه و کمک به یکدیگر پیدا کردن چیزهایی که آنها مورد نیاز است.

TP? دشوار برای پیدا کردن. مکان هایی است که هنوز هم تا به حال آن را به سمت چپ شد سهمیه بندی آن را همراه با پوشک و حوله کاغذی و آب (البته) و سایر منابع. حوله کاغذی می تواند دشوار جایگزین برای Charmin. خریداران اسکن بالاترین قفسه ها به دنبال خراب کردن یک بسته است که دیگران تا به حال به نوعی از دست رفته است.

The rules at the Costco near Willowbrook Mall.گسترش

قوانین در Costco در نزدیکی ویلووبروک بازار.

عکس گری بیش از حد

او-B در سیننا پلنتتین در میسوری سیتی تا به حال مقدار زیادی از (جیره بندی) آب اما کاغذ توالت شد سخت تر برای پیدا کردن. کنسرو سبزی راهرو شده بود حمله کردند و اگر شما به دنبال برای کنسرو سوپ را فراموش کرده ام. “ما انجام شد خوب تا آخر شب وقتی که همه شروع کردند به آمدن” یک بدیهی است که خسته صندوقدار گفت. حدود 1:30 بعد از ظهر روز پنج شنبه و فروشگاه بسته بندی شده بود با خطوط در پرداخت حتی اگر آنها می خواهم به وضوح آورده و فوق العاده مردم ، “این مثل این همه روز,” او گفت: تکان دادن سر خود را.

This H-E-B employee was hustling in the middle of the day to restock more potato chips.

این او-B کارمند بود hustling در وسط روز به restock بیشتر چیپس سیب زمینی.

عکس مارگارت داونینگ

Apparently soup is a really important comfort food.

ظاهرا سوپ واقعا مهم غذایی به راحتی.

عکس مارگارت داونینگ

چیزهایی که حتی بیشتر شدید در او-B در مونترو به عنوان بی باک عکاس رخی Mathalone کشف شده است.

Miles and miles of nothing.

مایل و مایل از هیچ چیز.

عکس رخی Mathalone

A limit of two with sadly only one left.

حد دو با متاسفانه تنها یکی باقی مانده است.

عکس رخی Mathalone

عکاس Doogie Roux اسیر خطوط در او-B مونترو.

The long lines at H-E-B Montrose

صف های طولانی در او-B مونترو

عکس Doogie Roux

شاید یک شبه تهیه خواهد معجزه اما در غیر این صورت این چیزی است که شما باید برای نگاه به جلو به.

Talk about a long dark look into the void.

بحث در مورد یک تیره نگاه به درجه اعتبار ساقط است.

عکس Doogie Roux

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>