گروه می پرسد TSSAA به تحریم girls lacrosse به عنوان یک ورزش ابتدا در سال 2022

بیش از یک ماه پس از TSSAA رای به تعویق انداختن تحریم دبیرستان, چوگان سرپهن, تنسی, دختران, چوگان سرپهن, انجمن نامه نوشت درخواست برای تحریم girls lacrosse ابتدا در سال 2022.

“تنسی Girls Lacrosse انجمن (TGLA) گرفته شده است گام های لازم برای تضمین انتقال صاف از جمله گرفتن تمام تیم ها در انطباق با TSSAA co-op قوانین” خواندن این نامه که فرستاده شد به TSSAA شنبه و مشترک با ناکس اخبار.

در دسامبر سال 2018 به TSSAA رای به تحریم های دختران و پسران, چوگان سرپهن, شروع با 2021-22 سال تحصیلی. اما در مارس 19, قانونی شورا رای 9-3 برای به تعویق انداختن تحریم این ورزش به طور نامحدود. قانونی شورای ملاقات دوباره در ماه دسامبر.

“ما قطعا تصویب همراه نامه ای به رئیس شورا و او و دیگر اعضای شورای می توانید تصمیم بگیرید که اگر آنها در حال رفتن به این مسئله دوباره در ماه دسامبر” TSSAA مدیر اجرایی برنارد Childress گفت.

این TSSAA دیدم مشکلات احتمالی در اعلام این ورزش از جمله کاهش مشارکت و مشکل پیدا کردن داور. اما TGLA نوشت که تحریم girls lacrosse “را حس را به دو دلیل است.”

“اول و مهمتر از آن به ارمغان می آورد به عنوان IX اعداد نزدیک به تعادل. ثانیا این ورزش است که به مراتب کمتر از گران قیمت برای شروع از پسران چوگان سرپهن. برای کمتر از $5,000 یک مدرسه می تواند ارائه فرصت برای 20 دختران به بازی چوگان سرپهن.”

این مبلغ شامل نمی مربیگری دستمزد.

در این نامه وجود دارد گفت: 43 فعال دختران دبیرستانی تیم اول دانشگاه یا دانشکده و بیش از 1200 دختران دبیرستان بازیکنان در سراسر ایالت و هفت دانشگاه در ایالت تنسی با women’s lacrosse به عنوان یک گپ ورزشی.

“تحریم ارائه خواهد شد تعداد بیشتری از تنسی دختران دسترسی به این بورسیه” در این نامه گفت.

این TSSAA نگران بود که برخی از مدارس را مجبور به رها کردن این ورزش و این که برخی از دانش آموزان نمی قادر خواهد بود به بازی با یک تیم.

در ماه مارس Childress گفت: کارکنان خود را به انجام یک بررسی برای پیدا کردن که در حال بازی چوگان سرپهن به عنوان یک فرد مدرسه چگونه بسیاری از مدارس بودند co-oping و چگونه بسیاری از مدارس در بخش اول و در بخش دوم ،

در TSSAA یک مدرسه می co-op با تنها یک مدرسه دیگر. چند تیم چوگان سرپهن ساخته شده از بیش از دو مدارس.

سیمور دختران مربی پاتریک دویل, این TGLA منطقه شرق نماینده گفت: تیم متشکل از بیش از دو مدارس اجازه داده نخواهد شد در TGLA با شروع سال آینده.

“امیدوارم این می آید تا برای بحث در (آذر ماه) نشست و متوجه است که ما تمام مقدمات را برای آنها” دویل گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>