گروه درخواست کنگره برای پهنای باند میلیاردها دلار در طول همه گیر

حمایت تقریبا توسط یک زن و شوهر از قدرتمند سناتورها یک دوجین دسترسی به اینترنت فعال گروه تولید بیش از 110,000 امضا در یک دادخواست به کنگره شامل وجوه در آینده COVID-19 لایحه کمک به مطمئن شوید که هر آمریکایی به اینترنت و خدمات تلفن در طول بیماری همه گیر. اما آنها نشان می دهد که لازم است به دلیل تبعیض آمیز ISP سیاست.

سناتور هستند Ed Markey (D-جرم.) و ریچارد بلومنتال (D-Conn.)

مرتبط با: آخرین COVID-19 و تاثیر آن بر صنعت

گروه حمایت از این درخواست ها دسترسی در حال حاضر مشترک حس رسانه ها گزارش های مصرف کنندگان تقاضا پیشرفت مبارزه برای آینده مطبوعات آزاد اقدام کتابخانه های بدون مرز MediaJustice ملی دیجیتال شمول اتحاد ملی رسانه های اسپانیایی ائتلاف جدید آمریکا باز موسسه فن آوری و دانش عمومی.

در خواست FCC رئیس Ajit Pai بیش از 700 Isp ها متعهد شده اند, نه به قطع پهنای باند و بقیه به دلیل عدم پرداخت هزینه و یا گسترش کم هزینه پهنای باند به مردم بیشتر. Pai ستایش است و کسانی که تلاش دیگر.

مرتبط با: Comcast گسترش اتصال تعهد

اما سناتور به نظر می رسد بیشتر متمرکز خواستار خدمات و چکش Isp ها حتی به عنوان آنها تماس بگیرید و برای پول به صندوق آن ضروری ارائه دهندگان خدمات.

“هزینه پهنای باند بسیار بالا و پهنای باند-ارائه دهندگان سیاست های بسیار تبعیض آمیز است که حتی قبل از بحران آغاز شد و میلیون ها نفر خود را از دست داده منابع درآمد بیش از یک پنجم از خانواده ها در سراسر کشور ندارد صفحه اصلی اینترنت” می خواند دادخواست. “اینترنت و تلفن دسترسی باید مقرون به صرفه و خدمات عمومی مانند آب و برق است. ما تقاضا است که شما ارائه میلیاردها دلار مورد نیاز برای به دست آوردن و نگه داشتن افراد متصل به پهن باند و تلفن خدمات در طول COVID-19 همه گیر و در نتیجه بحران اقتصادی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>