گروه به دنبال گسترده تر تاسیسات پاسخ از FCC

برخی از 250 گروه از اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا و دسترسی در حال حاضر به ایالات کلیسا از مسیح و زنان قانون پروژه بدست هم به FCC آن نیاز به اقدامات بیشتر برای کمک به کم درآمد ساکنان ماندن در طول coronavirus بحران است.

در نامه ای به FCC صندلی Ajit Pai و دیگر کمیسیون گفتند که در این شهرداران در FCC تصمیم به چشم پوشی از برخی از الزامات مورد نیاز برای تاسیسات موجود به مشتریان در روزهای اولیه بحران بودند قابل ستایش اولین گام است.

تاسیسات برنامه FCC پهنای باند/تلفن یارانه کم درآمد ساکنان.

در یک جهت منتشر شد سه شنبه (17 مارس) FCC را Wireline رقابت اداره بخشیده برنامه را دوباره گواهینامه و دوباره بررسی الزامات مورد نیاز برای 60 روز تبدیل شده است که چیزی از یک استاندارد برای تعلیق منظم فرآیندهای.

آن را نیز به حالت تعلیق برای کسانی که به مدت 60 روز نیاز است که شرکت حامل نمایندگان ثبت نام با صندوق خدمات جهانی که پیاده سازی تاسیسات یارانه.

مرتبط با: حزب دموکرات می گویند Coronavirus محرک لایحه نیاز به میلیاردها دلار برای E-رای

اما این گروه از نشانه های آن بود در حال حاضر زمان برای گام های بزرگتر. به طور خاص آنها می خواهند FCC به:

• “بلافاصله منع اشکالی از تاسیسات مصرف کنندگان [آنها نشان می دهد ممنوعیت گذشته 120 روز در حالی که نمونه دوره Isp ها در حال تنظیم برای انواع چشم پوشی و معافیت قیمت در حال حاضر 60 روز];

• “در بیش از یک هفته نیاز به تاسیسات ارائه دهندگان برای ارائه صدای نامحدود دقیقه و پیام کوتاه نامحدود و متناسب تنها صدای حمایت مالی [آنها همچنین می خواهند FCC برای افزایش یارانه برای پوشش اضافی دقیقه]; و

• “در بیش از 21 روز و ایجاد اضطراری تاسیسات پهنای باند به نفع [آنها نشان می دهد 50 دلار در هر ماه هنگامی که 60 روز ISP ارائه خدمات رایگان به پایان می رسد].”

آنها همچنین می خواهید وجود دارد به هیچ دوره انتظار برای خدمات و یا ممنوعیت خدمات به مصرف کنندگان که پرداخت نمی شود اسکناس های گذشته. آنها همچنین می گویند FCC باید صرف تعهد است که ارائه دهندگان واجد شرایط مخابرات حامل (ETCs).

“میلیون ها نفر از مردم در این کشور باید در خانه بمانند به منظور محدود کردن

گسترش coronavirus و آن این است که در کشور ما منافع ملی را همچنان به عنوان بسیاری از ما اقتصادی و مدنی زندگی که ممکن است در طول این زمان,” آنها نوشت. “در کوتاه مدت تلفن و دسترسی به اینترنت خواهد بود لازم برای مراقبت های بهداشتی, استخدام ملی سرشماری اولیه انتخابات, آموزش و پرورش, و بیشتر. ما به شدت اصرار این کمیسیون به عمل بلافاصله.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>