گروه به دنبال زوم End-to-End Encryption

ستایش ارتقاء امنیت, اما می گویند که آنها به اندازه کافی نیست

مبارزه برای آینده و برخی دیگر از گروه های جامعه مدنی با استفاده از زوم به صورت تلفنی به تماس زوم به موسسه end-to-end encryption (E2EE) برای آن teleconferences داده شده و استفاده از آن به پل فیزیکی فاصله اجتماعی در فاصله COVID-19 واقعیت است.

این گروه که همچنین شامل رسانه ها داد, رنگ, تغییر, ستایش بهبود امنیت که زوم ساخته شده است که از جمله رمزنگاری قوی تر و کنترل بیشتر بر زوم اتاق مانند قادر بودن به قفل جلسات پس از نقص های امنیتی قرار داده بودند زیر ذره بین از این بیماری همه گیر.

هنوز هم گفتند زوم نمی تواند به اندازه کافی دور.

“در حالی که زوم بهبود امنیت خود ما نیاز به پایان به پایان رمزگذاری برای صحبت با دوستان و عزیزان بدون دوم حدس زدن همه چیز را ما می گویند و نگران کننده است که شخص دیگری ممکن است گوش دادن” گفت: فن آوری نظارت نظارت پروژه, مدیر اجرایی, آلبرت فاکس Cahn. “رمزگذاری همواره ضروری برای ارتباطات امن, اما امروز آن را مهم تر از همیشه.”

“زوم دارای یک فرصت برای رهبری راه را در ویدئو کنفرانس امنیتی است. اما برای انجام این کار آنها باید برای پیاده سازی پیش فرض پایان به پایان رمزگذاری. اجرای پایان به پایان رمزگذاری است که تنها راه برای تضمین امنیت کاربر و مهم ترین چیزی که زوم می تواند انجام دهد به نگه داشتن مردم امن” گفت: FFTF معاون اوان گریر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>