همیلتون هنوز هم در حال آمدن به هوستون تک فروش بلیط باز آوریل 3

بله حتی در میان coronavirus ضعف ما چیزی برای نگاه به جلو به تابستان امسال و عمل به شروع این جمعه.

برادوی در سراسر آمریکا اعلام کرده است که تنها بلیط برای همیلتون در سرگرمی مرکز خواهد شد در فروش 3 آوریل در ساعت 10 صبح در Ticketmaster.com. اجرای اجرای 30 ژوئن تا اوت 9.

همیلتون است که البته یک داستان از آغاز به آمریکا گفت: از طریق یک قرن 21 لنز. با کتاب موسیقی و شعر توسط Lin-Manuael میراندا همیلتون برنده است “تونی®, گرمی و اولیویه جوایز جایزه پولیتزر برای درام و بی سابقه ای ویژه استنادی از Kennedy Center Honors” در یک مصاحبه مطبوعاتی اعلام فروش متحده است.

وجود دارد حداکثر خرید از هشت (8) بلیط به ازای هر خانوار برای نامزدی. زمانی که فروش بلیت های, قیمت ها را در محدوده از $89 به $229 با یک شماره را انتخاب کنید $399 کرسی حق بیمه در دسترس برای همه اجراهای. وجود خواهد داشت یک قرعه کشی برای چهل (40) $10 کرسی برای همه اجراهای. قرعه کشی جزئیات اعلام خواهد شد و نزدیک به تعامل است.

با خوش بینی را در قلب خود و یک کارت اعتباری در دست, در حال حاضر شانس خود را برای دیدن بنیانگذاران موسیقی اگر شما را نداشته باشند. و فقط بنابراین شما فراموش نکنید که آنچه همه سر و صدا:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>