هارمونیک اعلام ویترین مجازی را دقیق جریان ویدئو به زندگی


سن خوزه کالیفرنیا. — آوریل 13, 2020 — هارمونیک (NASDAQ: HLIT) امروز اعلام کرد راه اندازی ارتباط زنده 30 روز نمایشگاه مجازی برجسته هارمونیک آخرین ویدئو به جریان خلاقیت و نوآوری. آنلاین تعاملی سری خواهد درخشش نور در قدرتمند مزایای هارمونیک نرم افزار و راه حل های مبتنی بر ابر سیستم عامل ارائه افزایش چابکی و انعطاف پذیری و بهره وری و تداوم برای پاسخگویی به رشد تقاضای مصرف کننده برای جریان و پخش خدمات.

مجازی, ویترین, شروع در مارس 16, خواهد لگد کردن با یک وبینار در مورد نحوه قطع جریان تراکم بدون فدا کردن کیفیت خدمات خواهد شد و شامل یک ترکیب اضافی live آموزشی منحصر به فرد نمایشگاه مجازی تجربه و جذاب one-on-one جلسات با هارمونیک اعضای تیم است.

“ما در حال نورد از هارمونیک زندگی ارتباط معنی داری به تعامل با ما در سطح جهان پراکنده مشتریان و اطمینان از تداوم ماموریت خود-انتقادی خدمات” گفت: Shahar نوار معاون ارشد تصویری محصولات و شرکت های بزرگ توسعه در هارمونیک. “ما ویترین مجازی را برجسته هارمونیک را نوآوری در زمان تاخیر کم پخش زنده کانال, origination, UHD, HDR, شخصی, تبلیغات, تصویری گردش کار قابل حمل به ابر geo-رفع اشکالات و ATSC 3.0 که نسل بعدی جریان ویدئو و پخش خدمات دقیق است.”

پخش زنده ساده تر ساخته شده
هارمونیک خواهد خود را نشان دهد VOS®360 Live Streaming پلت فرم است که اهرم انعطاف پذیری ابر زیرساخت به دیدار دشوار و پیچیده مورد نیاز از جریان زندگی می کنند. به طور کامل موفق راه حل ابر خنثی در حال اجرا بر روی طیف وسیعی از ابر عمومی سیستم عامل و کارآمد دسته همه مراحل از رسانه ها در پردازش و تحویل زنجیره ای, geo-رفع اشکالات برای اطمینان از بالاترین سطح خدمات و قابلیت اطمینان.

با استفاده از VOS360 پلت فرم برای پخش زنده اپراتور می تواند رسیدن به زمان واقعی پوسته پوسته شدن رسیدگی به قله های بینندگان است که بسیار مفید برای زندگی ورزشی. چند منحصر به فرد مبتنی بر ابر گردش نشان داده خواهد شد از جمله با زمان تاخیر کم برای تحویل OTT پویا درج آگهی و تصویری زنده تحویل بهینه سازی.

کانال منشاء دقیق ساخته شده
هارمونیک نمایش خواهد آن VOS360 کانال منشاء و توزیع پلت فرم برجسته چگونه به طور کامل مدیریت پلت فرم را قادر می سازد دقیق محتوای کنترل. با استفاده از این برنامه مبتنی بر تحویل راه حل اپراتورها می توانند ایجاد خطی کانال های حوادث زندگی می کنند و جریان مستقیم به مصرف کنندگان و یا پیوند همکاران در سرعت رعد و برق بر روی یک پلت فرم ساده.

این VOS360 پلت فرم ویژگی های بی نظیر برنامه ریزی انعطاف پذیری و حمایت گسترده ای از منابع و به طور کامل تحویل خودکار از طریق اینترنت به صورت زنده و فایل مبتنی بر محتوا است. پشتیبانی شده توسط یک تیم در سراسر جهان از DevOps کارشناسان که ارائه round-the-clock کمک های هارمونیک را VOS سیستم عامل اطمینان از قابلیت اطمینان بالا حتی در طول مشاهده قله. قابلیت های کلیدی برجسته در ارتباط زنده را شامل مدرن تبریز انتقال دهنده ترکیب در محل و در ابر منابع کنترل شده توسط همان ترافیک و یا کنترل سیستم CDN را فعال کنید توزیع به همکاران و همچنین ابر کانال منشاء قادر می سازد مطالب شخصی.

رسانه های پردازش سریعتر
هارمونیک را VOS ابر-نرم افزار های بومی اهرم انعطاف پذیری در محل cloud-بومی زیرساخت به قدرت خواستار و پیچیده جریان و پخش سیستم های. این VOS نرم افزار را قادر می سازد سریع راه اندازی و مدیریت ساده از end-to-end حرفه ای رسانه ای گردش در خصوصی مراکز داده از جمله مصرف از زنده یا فایل منابع کانال تبریز انتقال دهنده و پردازش تمام مطالب با سهولت. قابلیت های کلیدی برجسته در ارتباط زنده خواهد شد و شامل واحد پخش و جریان تحویل قابل حمل به ابر عمومی و بدون درز geo-رفع اشکالات.

تصویری گردش آسان تر ساخته شده با نرم افزار لوازم
هارمونیک در خط مقدم تسهیل مهاجرت به IP گردش اعمال نفوذ SMPTE ST 2110 استاندارد ساخت UHD HDR تولید و تحویل ساده برای ارائه دهندگان محتوا و پخش اپراتورها و وحدت ATSC 1.0 و ATSC 3.0 تحویل از طریق نرم افزار خود را بر اساس XOS پیشرفته رسانه ای, پردازنده. هارمونیک را نشان می دهد پشتیبانی برای SMPTE ST 2110 و UHD HDR برای سهم تولید و تبریز انتقال دهنده; و آت و پخش تحویل با پرنیان® CP9000 سهم تخمین طیف™ X سرور رسانه و XOS پیشرفته رسانه پردازنده بود.

برای دریافت دعوت نامه به صورت هارمونیک ارتباط زنده ویترین مجازی, لطفا تماس با خود همساز مدیریت حساب و یا بازدید live.harmonicinc.com.

اطلاعات بیشتر در مورد هارمونیک و شرکت راه حل های در دسترس است www.harmonicinc.com.

# # #

در مورد هارمونیک
هارمونیک (NASDAQ: HLIT) رهبر در سراسر جهان در virtualized کابل دسترسی و تصویری تحویل راه حل را قادر می سازد شرکت های رسانه ای و ارائه دهندگان خدمات برای ارائه فوق العاده با کیفیت بالا و جریان ویدئو و پخش خدمات به مصرف کنندگان در سراسر جهان. این شرکت انقلابی در کابل دسترسی به شبکه از طریق این صنعت برای اولین بار مجازی, کابل دسترسی به راه حل را قادر می سازد اپراتورهای کابلی به انعطاف پذیری بیشتر استقرار گیگابیت اینترنت خدمات به مصرف کنندگان خانه ها و دستگاه های تلفن همراه. آیا ساده OTT تصویری تحویل از طریق نوآورانه ابر و نرم افزار سیستم عامل و یا تأمین تحویل گیگابیت, اینترنت, کابل, خدمات, هارمونیک در حال تغییر است راه شرکت های رسانه ای و ارائه دهندگان خدمات کسب درآمد زندگی می کنند و بر روی تقاضا محتوا در هر صفحه نمایش. اطلاعات بیشتر در دسترس است www.harmonicinc.com.

این آزادی مطبوعات شامل اظهارات به جلو نگاه در معنای بخش 27A از قانون اوراق بهادار سال 1933 و بخش 21E از اوراق بهادار قانون در سال 1934. اظهارات مربوط هارمونیک کسب و کار و پیش بینی قابلیت مزایا و قابلیت اطمینان و بهره وری پذیرش در بازار, رشد بازار, مشخصات و مزایای هارمونیک محصولات و خدمات و تکنولوژی در اظهارات به جلو نگاه. این اظهارات در حال حاضر ما انتظارات و باورها و در معرض خطرات و عدم قطعیت از جمله خطرات و عدم قطعیت بیشتر به طور کامل شرح داده شده در هارمونیک را براده با کمیسیون بورس و اوراق بهادار از جمله گزارش سالانه خود در فرم 10-K برای سال منتهی به دسامبر. 31, 2019 خود را در گزارش سه ماهه فرم 10-Q و آن زمان گزارش در فرم 8-K. اظهارات به جلو نگاه در این آزادی مطبوعات بر اساس اطلاعات موجود به هارمونیک از تاریخ در این خصوص و هارمونیک سلب هر گونه تعهد برای به روز رسانی هر گونه اظهارات به جلو نگاه.

هارمونیک, هارمونیک لوگو و دیگر هارمونیک علائم متعلق به هارمونیک, Inc. و یا وابسته به آن است. همه علائم تجاری دیگر اشاره در اینجا تعیین شده دارایی صاحبان مربوطه می باشند.

لینک به Word Doc: www.202comms.com/Harmonic/200413Harmonic.docx

لینک عکس:
www.202comms.com/Harmonic/Harmonic-VOS360LSP.jpg
عکس عنوان: هارمونیک VOS®360 Live Streaming پلت فرم

لینک عکس:
www.202comms.com/Harmonic/Harmonic-VOS360CODP.jpg
عکس عنوان: هارمونیک VOS®360 کانال منشاء و توزیع پلت فرم

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>