هارمونیک ارائه دسترسی آزاد به جریان ویدئو نوآوری در جهانی مستند


را قادر می سازد تا 50 درصد کاهش پهنای باند برای 90 روز از طریق هارمونیک EyeQ

سن خوزه کالیفرنیا. — 16 آوریل سال 2020 — فعلی بهداشت جهانی بحران افزایش داده است به رشد سریع در ترافیک شبکه و در نتیجه فشار در سراسر جهانی پهنای باند شبکه. به منظور رسیدگی به افزایش اخیر و به حمایت از آن بسیاری از مشتریان در طول این بی سابقه بار هارمونیک (NASDAQ: HLIT) امروز اعلام کرد که ارائه آن EyeQ™ محتوا آگاه رمزگذاری (CAE) تکنولوژی رایگان برای بعد از 90 روز برای کمک به کاهش زمان شبکه محدودیت.

هارمونیک را EyeQ اهرم فن آوری هوش مصنوعی به منظور کاهش جریان تراکم در شبکه های پهن باند تا 50% بدون تأثیر کیفیت. آن را به عنوان یک ابزار بسیار موثر برای مبارزه با افزایش اخیر و یک گام بالاتر اخیرا استفاده از روشهای مانند رزولوشن و بیت کاهش نرخ. EyeQ CAE در دسترس است در همه هارمونیک رسانه پردازنده از طریق یک مجوز نرم افزار و VOS®360 Live Streaming پلت فرم.

“با توجه به تقریبا جهانی مستند تقاضا برای کیفیت بالا و خدمات جریان منفجر شده و به این ترتیب منجر به بیش از حد محدودیت در پهنای باند شبکه. اضافه کردن ما EyeQ تکنولوژی به مخلوط تا حد زیادی می تواند کاهش مصرف پهنای باند به صورت ویدئو با کیفیت بالا و کاهش فشار بر روی محلی و ملی باند پهن شبکه گفت:” Shahar نوار معاون ارشد محصولات ویدئویی و توسعه شرکت در هارمونیک. “با ارائه مجوز آزاد برای رود مستند زمانبندی هماهنگ است ارائه یک ابزار موثر برای کمک به هر دو شرکت های رسانه ای و شبکه های پهن باند به طور یکسان.”

هارمونیک را برجسته آن EyeQ CAE تکنولوژی از طریق ارتباط زنده 30 روز نمایشگاه مجازی برجسته هارمونیک آخرین ویدئو به جریان خلاقیت و نوآوری. آنلاین تعاملی سری خواهد درخشش نور در قدرتمند مزایای هارمونیک نرم افزار و راه حل های مبتنی بر ابر سیستم عامل ارائه افزایش چابکی و انعطاف پذیری و بهره وری و تداوم برای پاسخگویی به رشد تقاضای مصرف کننده برای جریان و پخش خدمات. برای ثبت نام در هارمونیک ارتباط زنده ویترین مجازی مراجعه کنید https://live.harmonicinc.com/.

اطلاعات بیشتر در مورد هارمونیک و شرکت راه حل های در دسترس است www.harmonicinc.com.

# # #

در مورد هارمونیک
هارمونیک (NASDAQ: HLIT) رهبر در سراسر جهان در virtualized کابل دسترسی و تصویری تحویل راه حل را قادر می سازد شرکت های رسانه ای و ارائه دهندگان خدمات برای ارائه فوق العاده با کیفیت بالا و جریان ویدئو و پخش خدمات به مصرف کنندگان در سراسر جهان. این شرکت انقلابی در کابل دسترسی به شبکه از طریق این صنعت برای اولین بار مجازی, کابل دسترسی به راه حل را قادر می سازد اپراتورهای کابلی به انعطاف پذیری بیشتر استقرار گیگابیت اینترنت خدمات به مصرف کنندگان خانه ها و دستگاه های تلفن همراه. آیا ساده OTT تصویری تحویل از طریق نوآورانه ابر و نرم افزار سیستم عامل و یا تأمین تحویل گیگابیت, اینترنت, کابل, خدمات, هارمونیک در حال تغییر است راه شرکت های رسانه ای و ارائه دهندگان خدمات کسب درآمد زندگی می کنند و بر روی تقاضا محتوا در هر صفحه نمایش. اطلاعات بیشتر در دسترس است www.harmonicinc.com.

این آزادی مطبوعات شامل اظهارات به جلو نگاه در معنای بخش 27A از قانون اوراق بهادار سال 1933 و بخش 21E از اوراق بهادار قانون در سال 1934. اظهارات مربوط هارمونیک کسب و کار و پیش بینی قابلیت مزایا و قابلیت اطمینان و بهره وری پذیرش در بازار, رشد بازار, مشخصات و مزایای هارمونیک محصولات و خدمات و تکنولوژی در اظهارات به جلو نگاه. این اظهارات در حال حاضر ما انتظارات و باورها و در معرض خطرات و عدم قطعیت از جمله خطرات و عدم قطعیت بیشتر به طور کامل شرح داده شده در هارمونیک را براده با کمیسیون بورس و اوراق بهادار از جمله گزارش سالانه خود در فرم 10-K برای سال منتهی به دسامبر. 31, 2019 خود را در گزارش سه ماهه فرم 10-Q و آن زمان گزارش در فرم 8-K. اظهارات به جلو نگاه در این آزادی مطبوعات بر اساس اطلاعات موجود به هارمونیک از تاریخ در این خصوص و هارمونیک سلب هر گونه تعهد برای به روز رسانی هر گونه اظهارات به جلو نگاه.

هارمونیک, هارمونیک لوگو و دیگر هارمونیک علائم متعلق به هارمونیک, Inc. و یا وابسته به آن است. همه علائم تجاری دیگر اشاره در اینجا تعیین شده دارایی صاحبان مربوطه می باشند.

لینک به Word Doc: www.202comms.com/Harmonic/200416Harmonic-EyeQOffer.docx

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>