هارولد نیکولز: فرماندار تاخیر اوت اعدام بیش از coronavirus نگرانی

رژیم صهیونیستی. Bill Lee جمعه اعلام کرد او گام در به تاخیر آینده اعدام زندانی هارولد Wayne نیکولز با توجه به عوارض ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

نیکولز تنظیم شد و به اجرا در Aug. 4 اما لی صادر کردند که به تعویق انداختن اعدام تا 2021. آن را نشانه اولین بار فرماندار مداخله در سرمایه مورد.

“من اعطای هارولد Wayne نیکولز موقت کردند از اعدام تا 31 دسامبر 2020 با توجه به چالش ها و اختلالات ناشی از COVID-19 همه گیر” لی گفت: در یک جمله بیانیه جمعه بعد از ظهر.

تنسی دیوان عالی کشور می تواند مجموعه ای جدید اعدام تاریخ پس از مهلت منقضی می شود.

قضات با تاخیر دو سال 2020 اعدام با استناد به COVID-19 نگرانی. اسکار فرانکلین اسمیت 4 ژوئن اعدام تاریخ به تعویق افتاد تا زمانی که بهمن به بعد. بایرون لوئیس سیاه Oct. 8 تاریخ اعدام شد تنظیم مجدد برای آوریل آینده.

نیکولز, 59 بود به جرم تجاوز به عنف و درجه اول جنایت قتل در سال 1988 مرگ کارن قرقره در Hamilton County است. او به مرگ محکوم شد در سال 1990.

وکلای مدافع برای نیکولز به تازگی شکایت تنسی دادگاه عالی فدرال در دادگاه با این استدلال که اعدام باید به تاخیر افتاد که او دریافت کرده است و نه کافی وکیل یا معنوی مشاوره به عنوان احتیاط در اطراف COVID-19 محدود بازدید کنندگان است. مورد باقی مانده قبل از دادگاه در روز جمعه پیش از لی تصمیم گیری است.

تیم حقوقی خود را “سپاسگزار” برای تاخیر وکیل سوزان عدل گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه.

“از آنجا که از COVID-19 بحران بهداشت عمومی آقای نیکولز شده است محروم از نوع کمک های حقوقی دیگر تنسی زندانیان اعدام دریافت و همچنین به عنوان فرصت برای عمل به دین خود و آماده شدن برای مرگ است که فراهم شده به همه دیگران” عدل گفت.

او همچنین برجسته بهداشت عمومی در معرض خطر ناشی از بازدید کنندگان به زندان که در آن اعدام است برگزار می شود از جمله رسانه ها شاهد به عنوان دلیلی برای به تاخیر انداختن اعدام است.

“بهداشت عمومی است که به خوبی در خدمت رفتن به جلو با یک اعدام در آگوست 4; آن را حذف غیر ضروری خطر گسترش ویروس در جمعیت زندان و کارکنان و همچنین اطراف آن جامعه” عدل گفت.

تنسی قانون نیاز به اعضای رسانه ای شاهد هر اعدام است. آنها بر اساس یک سیستم قرعه کشی توسط تنسی بخش از اصلاح. معمولا وجود دارد تا هفت شاهدان انتخاب از متقاضیان.

روز جمعه TDOC تایید کرد تنها سه نفر اعمال و انتخاب شدند.

تنسی یکی دیگر اعدام مجموعه در سال 2020: اعدام زندانی Pervis T. Payne برنامه ریزی شده است برای قرار دادن به مرگ در دسامبر. 3.

رسیدن به آدم Tamburin در 615-726-5986 و [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @tamburintweets.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>