شهرستان هریس در خانه بماند سفارش تمدید از طریق 30 آوریل به عنوان شهرستان سوابق دیگری COVID-19 مرگ

به عنوان شهر هوستون ثبت چهارم آن COVIID-19 مرگ, شهرستان هریس, قاضی لینا هیدلگو و هوستون شهردار سیلوستر ترنر اعلام کردند که هر یک از تمدید اقامت خود را در خانه سفارشات از طریق آوریل 30, گفته کارشناسان انتظار دارند این موارد ممکن است در اطراف قله مه 2 در این منطقه است.

پیش از آن در روز تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت اعلام کرد ایالت ممنوعیت غیر ضروری کسب و کار و فعالیت به عنوان دولت تلفات همچنان به افزایش است. او همچنین تمدید تعطیلی همه مدارس در دولت از طریق ممکن است 4.

چهارمین فرد به مرگ در این شهرستان شد و یک مرد در 70s با شرایط بهداشتی اساسی که فوت کرد جمعه گذشته است. سه قبلی COVID-19 مرگ و میر در هوستون شد زنان سالمند با شرایط بهداشتی اساسی.

هیدلگو نیز گفت: او سفارش بررسی و انتشار حدود 1000 نفر از زندانیان در حال حاضر در شهرستان هریس زندان در تلاش برای نگه داشتن این ویروس از در حال اجرا شایع وجود دارد در غیر قابل اجتناب تنگ و شرایط اجتماعی که در آن فاصله امکان پذیر نیست. او با اشاره به این که اگر بسیاری از زندانیان زندان بیمار شدن آنها می تواند بسیاری از تخت های بیمارستانی موجود در جامعه است.

زندانیان متهم به جرایم خشونت آمیز یا که خشونت محکومیت در پیشینه خود را به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که متهم به سرقت از یک خانه و کسانی رو سوم DWI شارژ نمی شود در نظر گرفته شده برای انتشار یک نقد و بررسی پنل.

قاضی همچنین تاکید کرد که کسانی که منتشر شد در حالی که ماندن در خانه سفارش شده است که در اثر “در حال گرفتن یک پاس رایگان” خواهد شد و هنوز در دادگاه.

Montgomery County قاضی علامت Keough نیز تمدید اقامت خود را در خانه سفارش از طریق آوریل 30.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>