هارتمن: افزایش مالیات سیگار در حال حاضر

زیر ستون مورد میسوری ارائه شده است به شما در پاسخ به هیچ چیز.

هیچ جدی قانون در حال بررسی بر روی موضوع است. من هیچ منتشر شده در مطبوعات. هیچ کس را در مورد آن پرسید. تا آنجا که من می توانم بگویم هیچ کس حتی صحبت کردن در مورد آن است.

موضوع توتون و تنباکو مالیات و فقدان آن در ایالت میسوری است. دولت ما را خوار حماقت در این زمینه است نه قطعی نشانه از آخرالزمان, اما آن را نشان می دهد ما می تواند بالا بردن دست ما به هلاک اول بودند آن در آینده.

اولین خط پایین. میزوری در حال حاضر مالیات تنباکو فروش با مالیات مالیات غیر مستقیم از 17 سنت در هر بسته. که مقدار به کمتر از 10 درصد از میانگین ملی مالیات از $1.81 هر بسته در توتون و تنباکو. که یک غلط چاپی: به طور میانگین 49 کشورهای دیگر مالیات شهروندان خود بر سیگار در بیش از ده بار میسوری را رای.

حتی بیشتر شگفت آور این است: Missouri می تواند در افزایش آن سیگار مالیات 70 درصد و هنوز هم رتبه آخرین مرده در میان 50 ایالت در توتون و تنباکو مالیات. 12-درصد-در-بسته افزایش خواهد قرار داده و میسوری را رای در 29 سنت در هر بسته. فعلا ویرجینیا این کشور سومین تولید کننده توتون و تنباکو است که رتبه 49 در میان کشورهای در 30 سنت در هر بسته.

ما می تواند چهار برابر ما رای به 68 سنت در هر بسته — به طور بالقوه تولید چیزی شبیه به 200 میلیون دلار در دولت جدید درآمد سالانه — و ما می خواهم هنوز هم می شود گره خورده است و برای 40 جایی که سنگر و استحکامات از مترقی هوشمندی می سی سی پی.

اگر هر چیزی من ممکن است درک این دلیل سیگار مالیات یک هدف در حال حرکت — به عنوان در حال حرکت به سمت بالا در کسانی که 49 متحده است. به تازگی فدراسیون مالیات مدیران با هیچ سگ در مبارزه منتشر شده یک لیست از آمریکا مالیات سیگار را افزایش می دهد از سال 2000 تا سال 2020 است. میسوری تنها دولت نیست که در آن لیست داشتن آخرین مطرح مالیات آن در سال 1993 اواخر رژیم صهیونیستی است. مل Carnahan سال اول ،

درست است: Missouri تنها دولت آمریکا نیست که مطرح شده آن مالیات سیگار در این هزاره. به عنوان اگر که نیست رقت انگیز به اندازه کافی کمتر از 38 از کسانی که در کشورهای دیگر مطرح کرده اند مالیات خود را چندین بار در دو دهه گذشته.

درک کنند که ما در حال صحبت کردن در تلفن تغییر در اینجا. در سال 2018 جدید ترین سال در دسترس وزارت امور خارجه درآمد گزارش سیگار مجموعه های مالیاتی کمتر از $76 میلیون نفر است.

با استفاده از برآورد خشن بودند میسوری به افزایش آن سیگار مالیات تنها با 12 سنت در هر بسته “حرکت” آن را از محل 50 به 50 محل در میان کشورهای در مالیات درآمد دولت را افزایش می دهد بیش از 50 میلیون دلار در سال است. که ارزش تکرار: این دولت می تواند اضافه کردن 50 میلیون دلار در هر سال و در هر سال و هنوز هم کمترین مالیات توتون و تنباکو در امریکا است.

برخی ممکن است شمارنده که منصفانه تجزیه و تحلیل اقتصادی چون مردم خواهد بود مجبور به دلایل اقتصادی به خرید کمتر سیگار اگر شما هزینه های خود را مطرح. و آنها حق خواهد بود: در میان عواقب ناشی از توتون و تنباکو افزایش مالیات است که آن را نشانی از تمایل به کاهش استفاده از توتون و تنباکو.

و به همین دلیل خواهد بود که یک چیز بد است ؟

این امر نیاز به کسی بالاتر از من پرداخت درجه برای محاسبه خالص ثروت باد آورده اقتصادی افزایش مالیات سیگار. در تئوری برای محاسبه خالص درآمد حاصل از 12 درصد افزایش شما می خواهم شروع با اضافی $50 میلیون دلار درآمد مالیاتی پایین تر است که تعداد کمی توسط یک عامل مربوط به کمتر سیگار صرف و سپس اضافه کردن در چیزی برای مزاحم جزئیات است که دولت هزینه های مراقبت های بهداشتی کاهش زمانی که مردم کمتر دود. به شکل.

یکی بحث واقع شده است گفت: با صدای بلند به نمایندگی از توتون و تنباکو است که با داشتن این کشور کمترین سیگار موجب یک خوفناک چیزی شناخته شده به برخی از توتون و تنباکو و گردشگری. خواهد بود که افراد سیگاری برای آنها میسوری در مکه است که از پس انداز خود سیگار میکشد به طوری که آنها جریان در سراسر مرزهای ما به سرپرستی ما فروشگاه رفاه. این اشخاص به عنوان جمعی لابی نیروی — به راحتی حساب خود را در میان اموال باارزش روح بسیاری از سیاستمداران است.

دور از من نه می خواهند دولت ما را برای جذب این آرزو توریستی جمعیت فرض کنید آنها را پوشش دهان خود را در حالی که سرفه اما شایان ذکر است که اصلی هم پیوسته متحده در مرز میسوری هنوز هم مشکل رقابت برای میسوری را جاذب “شما باید در حال مرگ برای ما قیمت سیگار” توتون و تنباکو گردشگری تم.

حتی در 29 سنت در هر بسته نه ایلینوی ($2.98), کانزاس ($1.29), آرکانزاس ($1.15) و نه آیووا ($1.36) خواهد بود قادر به نگه داشتن یک فندک به ما در این مسابقه به گسترش سرطان و بیماری های دیگر. نیست ما آنهایی که هوشمند?

بدتر میسوری را ضعیف مالیات غیر مستقیم مالیاتی است که معاف از مالیات بر فروش. اکثر ایالت اضافه کردن مالیات مالیات غیر مستقیم برای اولین بار و پس از آن مالیات بر مجموع خرید. میسوری است که بسیاری متحده است.

آن است که قابل بحث است که 12 درصد به ازای هر بسته افزایش نمی گذارد رفتارهای بسیار در تمام این معنی که این امر تنها حرکت سوزن را کمی به سمت جهت سلامت عقل. اما در همین راستا افزایش قبیل خواهد بود که بسیار کوچک است که قوه مقننه ایالتی و فرماندار می تواند تصویب آن بدون نزدیک شدن مخوف Hancock اصلاح محدودیت های حاکم بر مالیات را افزایش دهد.

آیا نفس خود را نگه دارید در حال انتظار برای ما کم اطلاعات قانونگذاران به قانون افزایش مالیات — کاملا در یک سال انتخابات و احتمالا هرگز. مالیات شیطان هستند و هزینه های مراقبت های بهداشتی — بهترین استفاده از توتون و تنباکو مالیات بر درآمد است که به صورت دانه های برف به ویژه هنگامی که حاوی عبارت “مدیکید.”

قانونگذاران از هر دو طرف می تواند نقطه به نقطه بی پایان رژه دولت رای اقلام به منظور بالا بردن مالیات توتون و تنباکو شده اند که رد میسوری رای دهندگان در طول سال. اما این هرگز یک مبارزه عادلانه. اغلب آنها محکوم شده است با دروغ و عوامفریبی از توتون و تنباکو و کسانی که فروختن محصولات خود را.

اما گاهی اوقات طرح به دنبال انجام بیش از حد بیش از حد به زودی و یا آنها بدست derailed با رای گیری-بیان مسائل است. Missourians هرگز رد ساده و متوسط افزایش در مالیات سیگار به دلیل آنها این فرصت را به انجام این کار.

بدیهی است که نمی شود آن را به ارزش زمان و هزینه و تلاش به دنبال رای دهندگان تصویب برای چیزی به عنوان کوچک به عنوان 12 درصد افزایش من اشاره به یک اصلاح که ترک دولت در آن باارزش (و مجنون) آخرین محل رتبه در توتون و تنباکو مالیات است. اما قانونگذاران و فرماندار می تواند انجام دهد که فردا اگر آنها واقعا جدی در مورد بودجه بحران آنها همیشه در حال ناله کردن در مورد.

هیچ مثالی بهتر از تخلفات سیاسی از این یکی. مالیات بر فروش سیگار یک موضوع بهداشت عمومی و حس مشترک و به ندرت بحث خارج از بالا توتون و تنباکو-تولید متحده است. برای میسوری به رنج کشیده تا کنون پشت سر ملت است و هیچ چیز شرم آور است.

شد آن را به من رای دهندگان خواهد شد و برخی ساده و تمیز برای اندازه گیری تدریجی یک سری از افزایش ناچیز در توتون و تنباکو مالیات بیش از پنج یا ده سال و دوره های مرتبط به خدمات بهداشتی و درمانی با هدف افزایش به رتبه متوسط. اما آن را تا به من.

و نه ظاهرا هر کس دیگری در میسوری.

ری هارتمن تاسیس Riverfront بار در سال 1977. تماس با او را در [email protected] و یا گرفتن او در سنت لوئیس در این می دانم که با ری هارتمن از 9 تا 11 بعد از ظهر دوشنبه از طریق جمعه در KTRS (550 هستم).

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>