Haslam خانواده اهدا $900,000 به ناکس مدارس شهرستان برای کمک به Chromebook بیمه

این Haslam خانواده را به $900,000 به Knox County مدارس به پرداخت برای Chromebook بیمه برای خانواده های کم درآمد.

منطقه تصویب یک طرح در اوایل این سال به هر دانش آموز یک Chromebook لپ تاپ و یا قرص خود را. دستگاه رایگان است اما خانواده ها باید گزینه پرداخت 30 دلار برای بیمه برای جلوگیری از تا 200 دلار در هزینه های جایگزینی. این Haslams’ هدیه می تواند برای پرداخت 30,000 بیمه دانش آموزان است که در حدود نیمی از تمام منطقه دانش آموزان است.

این یک مشترک هدیه توسط ناتالی و جیم Haslam; دی و جیمی Haslam; بانوی اول سابق کریسی Haslam و سابق رژیم صهیونیستی. لایحه Haslam; و ان Haslam بیلی و استیو بیلی با توجه به منطقه آزادی مطبوعات.

“دسترسی برابر به آموزش و پرورش بسیار مهم است و این شامل فن آوری ابزار است که کمک به دانش آموزان یاد بگیرند که” این Haslam خانواده گفت: در انتشار. “ما می خواهیم اطمینان حاصل شود که همه Knox County دانش آموزان احساس راحتی و اعتماد به نفس با استفاده از جدید Chromebook برای یادگیری غنی شده و ما امیدواریم که پوشش بیمه ای هزینه های اجازه خواهد داد که تمام دانش آموزان به طور مداوم استفاده از Chromebook خود را.”

اعلام می آید یک روز پس از منطقه خود را ارائه بازگشایی طرح که شامل آموزش مجازی گزینه است.

“این Haslam خانواده همواره مدافعان قوی از آموزش و پرورش و از Knox County مدارس خاص گفت:” سرپرست باب توماس در انتشار. “این هدیه همچنان میراث خود را از حمایت از دانش آموزان ما و ما عمیقا سپاسگزار سخاوت خود را. با ارائه بیمه برای خانواده هایی که در غیر این صورت نمی تواند به استطاعت آن را اعتقاد ما این هدیه را به دانش آموزان صلح از ذهن به طور کامل با استفاده از Chromebook خود را و به منظور افزایش یادگیری خود را.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>