“HAUNTER برای من تقریبا یک overcorrection,” Enoma Asowata می گوید از گروه جدید.

یک چاشنی گیتاریست Asowata دارای سابقه طولانی در هوستون صحنه موسیقی. پس از سن 21, او با بازی در مجموعهای از گروههای اخیرا در خدمت به عنوان گیتاریست برای Otenki لباس که دیدم بسیار کمی از موفقیت های منطقه ای و حتی فرود آمد لکه های امثال تور تاب خورده و طعم هرج و مرج.

اما خود توصیف سابق sadboy در نهایت تصمیم گرفت از آن زمان به ترک sulking بنابراین او مجموعه های خارج برای نوشتن برخی از موسیقی است که کمی بیشتر تجربی و کمتر به خود جذب می شود.

“این ایده از گروه شروع سال پیش” Asowata می گوید از HAUNTER یک synth-pop تکیه کوارتت از نوازندگان از زمینه های مختلف. “من تا به حال ملاقات ما تولید کننده تایلر (Smyth) چرا که او کار با Dangerkids این فوق العاده شگفت انگیز رپ فلزی نوع باند. آنها می آیند به شهر و اقامت در جای من و من و او خواهد بحث تقریبا تمام شب در مورد موسیقی است.”

Smyth در نهایت دعوت Asowata به لس آنجلس برای ضبط با او حتی اگر هر دو آنها مطمئن نیستید از آنچه که دقیقا آنها در تلاش برای به انجام رساندن. اما آنها بودند که برخی از آنها نمی تواند آن را انجام دهد خود به خود است که زمانی که Asowata تماس لوسی لنوار جلو زن Apothica.

“Progressive metal است که من تا کنون انجام داده” لنوار می گوید. “(Apothica) تنها گروه دیگر من تا به حال شده است در پس از آن متفاوت برای من بود آواز بسیار است. آن را به چالش کشیدن اما من واقعا از آن لذت ببرید در کل خیلی. این احتمالا یکی از این بیشتر سرگرم کننده چیزهایی که من انجام داده ام در زندگی من است.”

او سابقه عملکرد عين لنوار می گوید او را دوست دارد همه نوع از موسیقی از R&B و پاپ به راک کلاسیک اپرا و حتی reggaeton. است که زمانی که Asowata میافزاید نشان می دهد که HAUNTER فقط ممکن است نوشتن یک reggaeton آهنگ یک روز.

“Fuck برچسب های ژانرهای” Asowata می گوید. “هر آنچه که ما فکر می کنیم که میخوام صدا باحال, ما می خواهیم به آن را انجام دهد.”

HAUNTER آمد در مورد شانس او می گوید. Otenki مشترک یک مرحله با Apothica چند سال قبل پس از Asowata و لنوار ملاقات کرده بود در گذشت. که به اندازه کافی برای infamously خروجی Asowata به نظر او هنگامی که او و Smyth بودند به دنبال یک خواننده.

“من رسیده, مانند,” هی, من می دانم که شما نمی دانید که من بسیار خوب است اما آیا شما می خواهید به هاپ در یک هواپیما سفر در سراسر کشور و ارسال موسیقی با کسی که شما به سختی می دانید؟’ و او گفت بله.”

الهام عفونی سرودهای Chvrches, HAUNTER رو به کار نوشتن موسیقی در لس آنجلس. با Smyth در راس – مشارکت به عنوان یک ترانه سرا و تهیه کننده – گروه در نهایت ثبت 10 آهنگ و وجود دارد در حال حاضر برنامه ای برای بازگشت به شهر فرشتگان بعد از این سال به موسیقی و حتی بیشتر. اما وجود دارد هیچ برنامه ای برای انتشار یک آلبوم رسمی هر زمان به زودی.

“برنامه بازی برای ما است با انتشار تک آهنگ” Asowata می گوید. “من فکر نمی کنم وجود دارد رفتن به یک واقعی انتشار آلبوم.

“این ایده از یک آلبوم با این نسل را ندارد در کل خیلی حس” او همچنان ادامه دارد. “از آنجا که شما را از تمام آهنگ ها در یک بار و سپس هر کس را مانند همه حق است ، چه چیز دیگری ya’؟'”

گیتاریست و مایک ری می گوید: HAUNTER را gameplan است به انتشار یک جریان ثابت از محتوای هر چند او فکر می کند این احتمال وجود دارد که همه از آن خواهد شد در نهایت مونتاژ به مناسب ضبط بدون همه هیاهو.

“پس از آن تک ما باید در همان خط” Asowata می گوید. “ما نوع مخزن و هر آهنگ خود را از جزیره است.”

“من احساس می کنم مانند شما عشق بهتر “یک کمی از همه چیز” ری می گوید: این گروه برای اولین بار تک امروز منتشر شد. “آنها هر کدام خود را, شخصیت خود را اما آنها می تواند امکان پذیر مناسب زیر چتر synth-pop.”

Cheesin' for the Gramگسترش

Cheesin’ به صورت گرم

عکس با ژاک آلن حسن HAUNTER

و با وجود اینکه یک محلی عمل HAUNTER هیچ برنامه ای برای هر تکرار مباحث در اطراف شهر.

“مطمئن شوید که هر یک نشان می دهد احساس می کند مانند یک رویداد می رود راه طولانی” ری می گوید. “هر گروه طول می کشد یک استراحت طولانی بین تورهای به طراحی مجدد تنظیم روشنایی و تمام چیزهای که. که باعث می شود هر یک از نشان می دهد به یک تجربه منحصر به فرد و ما فکر می کنیم با در نظر گرفتن زمان به سادگی چیزی بود که خیلی با ارزش تر از فقط بازی هر ماه در جایی و امید مردم نشان می دهد.”

Asowata ویژگی های بسیاری از HAUNTER را قانع کننده ترین جنبه های خود را جفت باند: علامت شرودر رانندگی باس خطوط لنوار را استفاده از توانایی های صوتی و ری قطعات گیتار که خیلی خوب Asowata بخواهد او نوشت: آنها خود را.

او در ادامه تاکید می کند که شرودر و ری نگه داشتن این گروه متمرکز شده است و هر سه آنها را به لنوار با جامد زمینه برای آهنگ ها اجازه می دهد او را به تقسیم وقت خود را بین HAUNTER و Apothica.

“من یاد گرفتم که یک مدت زمان بسیار طولانی پیش که قدرت من است که به عنوان یک اولیه و ترانه سرا” ری می گوید. “بنابراین من فقط سعی کنید به چیزهایی که افراد دیگر انجام می دهند و آنها را بهتر است.”

محصول نهایی را برای خود صحبت می کنند و طرفداران تصمیم خواهد گرفت که آیا HAUNTER موسیقی خواهد شد که قدرت ماندن. اما در حال حاضر Asowata Lenoir ری و شرودر احساس به خصوص افتخار از کار آنها انجام داده ایم و هنر آنها ایجاد کرده اید.

“ما تا به حال هیچ انتظارات. ما فقط در یک اتاق با هم” ری می گوید: “و نداشتن یک ساختار و یا پایان هدف مجاز آهنگ برای تبدیل شدن به آنچه که آنها تصور می شود.”

“همه چیز نوع اتفاق افتاده توسط شانس.” Asowata موافق است. “و تا کنون آن را بیش از هر انتظارات من از آنچه در این پروژه می تواند باشد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de