سناتور. جاش هاولی (R-Mo.) درخواست FCC برای به روز رسانی در تلاش برای به دست آوردن پهنای باند به خود دولت است.

FCC به این نتیجه رسیدند در آن تازه ترین گزارش کارگیری پیشرفته خدمات ارتباطات که آن را در حال نورد در معقول و مد به موقع و اقدامات برای غاز استقرار در مناطق روستایی است.

اما هالی می خواهد به دانستن برخی از جزئیات در مورد او به طور خاص وضعیت $176 میلیون در پهنای باند یارانه FCC به Wisper ISP در سال 2018 به اتصال 60,000-مکان علاوه در خود دولت است.

او گفت: کمی شناخته شده در مورد وضعیت که buildout و او می خواهد به دانستن بیشتر در.

در نامه ای به FCC رئیس Pai, هالی گفت: پهنای باند بسیار مهم است اما این آخرین FCC داده ها نشان می دهد که 45 درصد از دولت ساکنان روستایی ندارد و دسترسی به باند پهن سیمی–tn که همان FCC استقرار گزارش این کمیسیون گفت: بی سیم باند پهن هنوز نه یک جایگزین برای سیمی.

مرتبط با: FCC دست بیشتر CAF دوم یارانه پول

“من می شنوم به طور منظم از Missourians که نگران آن است که جوامع خود هستند که سمت چپ پشت سر,” او نوشت: Pai, با توجه به یک کپی از نامه ای عرضه شده توسط این سناتور ،

هالی با اشاره به این که Wisper کردم اکثر میسوری را 254 میلیون دلار در CAF دوم پهنای باند پول یارانه یکی از بزرگترین جوایز به شرکت تک و گفت که حکم نظارت از توانایی خود را برای ارائه در آن buildout تعهدات.

هالی می خواهد پاسخ به سوالات زیر توسط Feb. 19:

1. “می تواند به شما ارائه یک پروژه خاص به روز رسانی در Wisper ISP وارز استقرار خدمات در میسوری?

2. “چگونه بسیاری از نقاط از بیش از 60 ، 000 اهدا به Wisper ISP, Inc است افزود: شرکت خدمات پس از اطلاع از جایزه خود را در سال 2018?

3. “چگونه کیفیت خدمات اضافه شده در این محل نسبت به تعهدات با کیفیت ساخته شده توسط Wisper ISP, Inc?

4. “چگونه buildout از Wisper ISP, Inc خدمات نسبت به اصلی خود را به جدول زمانی پروژه مشترک با FCC? آنها در مسیر ؟

5. “چه نظارت را خود سازمان انجام و آنچه در گزارش مورد نیاز در محل برای اطمینان از Wisper ISP, Inc. است پیشرفت کافی نسبت به تعهد خود را?

6. “آنچه در پادمان وجود داشته باشد تا اطمینان حاصل شود که بودجه ارائه شده به Wisper ISP, Inc. هدر نمی رود و می تواند لغو و مجددا اخذ به منظور دیدار با FCC را پهن باند دسترسی معیار برای روستایی میسوری?

7. “آیا مکان های برنده توسط Wisper ISP, Inc. که هنوز رتبهدهی نشده است دریافت خدمات در نظر گرفته شود واجد شرایط برای کمک های مالی از طریق روستایی دیجیتال فرصت صندوق؟”

تن از هالی نامه بود و صمیمی گفت: “نگاه[اد] منتظر [ص] در پاسخ و برای دیدن این بودجه اعزام به سرعت و کارآمد به مناطقی که به آنها نیاز دارید بیشتر.”

CAF II پول است که اختصاص داده شده بیش از 10 سال به unserved مناطق در 45 متحده است. بزرگترین فعلی قیمت کلاه حامل AT&T, ورایزون, CenturyLink—کاهش حدود 2 میلیارد دلار در CAF II پشتیبانی از ساختمان خارج پهنای باند بالا-هزینه به طور کلی روستایی مناطق در 20 متحده پس از FCC باز که دیگ از پول به رقبا مانند کابل ارائه دهندگان پهنای باند از طریق حراج.

همه که پول در حال آمدن است از صندوق خدمات جهانی (USF) برای هزینه های بالا عمدتا روستایی و مناطق است که برای آن هیچ مورد کسب و کار برای ساختمان خارج پهنای باند وجود ندارد که یارانه.

“FCC شده است و مجدانه به روند مجوز و ما باید بیشتر آنهایی که در آینده خیلی زود گفت:” یک FCC سخنگو.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im