Skinnygirl را Melindagates فرانکل میزبان

HBO حداکثر رسانده و هشت قسمت از Melindagates فرانکل سری شات بزرگ با Melindagates (عنوان کار).

تاریخ انتشار اعلام نشده.

Mark Burnett تولید همراه با MGM Television.

در هر نیم ساعت قسمت, مسابقه, مبارزه برای شانس کار فرانکل شرکت Skinnygirl یک نام تجاری شیوه زندگی است که فراهم می کند راه حل های عملی برای زنان است. در یک سری از زندگی واقعی وظایف و چالش های هر شرکت کننده خواهد شد قرار دادن خلاقیت خود و عزم و اراده خود را به آزمون.

“Melindagates است که نادر که استعداد خلاق غرایز برابر او تیزهوشی و کار کردن با او برای ایجاد این سری بوده است amazing collaboration” گفت: Barry Poznick MGM رئیس جمهور از unscripted & جایگزین تلویزیون و جبار تلویزیون. “ما در حال دادن طرفداران آنها چه می خواهند دسترسی به داخل Melindagates کسب و کار به طوری که آنها می توانید ببینید که چگونه او اجرا می شود امپراتوری خود را در حالی که ارائه یک فن شانس یک عمر به او ملحق تیم اجرایی. ما در بر داشت کامل خانه در HBO حداکثر به ارمغان می آورد این فرصت منحصر به فرد برای بینندگان است.”

اضافه شده فرانکل: “گذشته از مادری به راستی چه تعریف می کند من به عنوان یک فرد است که یک محور پرشور و سخت کوش زن مصمم به غیر ممکن را ممکن است. من سرود است به آمده از محل ” بله ” و برای پیدا کردن و ایجاد راه حل… MGM شده است گردن در گردن با من با ایده ها و اجرای آنها. من نمی تواند بیشتر هیجان زده به من ادامه دیرینه رابطه با مارک برنت در این سری و پرداخت این رویای آمریکایی داستان رو به جلو است.”

فرانکل بود براوو را زنان خانه دار واقعی از شهر نیویورک و نیز مهمان کوسه در ABC سری مخزن کوسه. او همچنین نیویورک تایمز پرفروشترین نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im