HBO به تعویق افتاد ‘شب بیش از حد بسیاری از ستاره’ با توجه به کروناویروس


اوتیسم رویداد جمع آوری کمک مالی بود که برگزار شد 18 آوریل در نیویورک

رشد نگرانی از شیوع کروناویروس COVID-19 در ادامه به عوارض آن در زندگی, حوادث تلویزیون در نیویورک به عنوان WarnerMedia را HBO گفت: این امر به تعویق انداختن شب بیش از حد بسیاری از ستاره ها: امریکا متحد برای اوتیسم برنامه به تاریخ بعد.

امی نامزد دریافت جایزه رویداد توسط جان استوارت و ارائه شده توسط HBO با همکاری بعدی برای اوتیسم برنامه ریزی شده بود به محل مارس 18 در باغ میدان مدیسون در نیویورک است. اجرایی تولید کنندگان Robert Smigel, میشل Smigel, Jon Stewart, Chris McShane و جان ایروین برای اروین سرگرمی.

در مورد 212 موارد COVID-19 گزارش شده در نیویورک عمدتا در شهرستان Westchester. در شهر نیویورک حدود 48 نفر تست مثبت برای ویروس. در سراسر جهان COVID-19 آلوده بیش از 120,000 نفر کشته و نزدیک به 4,400. اوایل امروز سازمان بهداشت جهانی طبقه بندی COVID-19 شیوع بیماری به عنوان یک جهانی همه گیر.

این تصمیم به حالت تعلیق در شب بیش از حد بسیاری از ستاره می آید که چندین سازمان باید تصمیم گرفت برای به تعویق انداختن یا لغو حوادث از جمله انجمن ملی رسانههای’ NAB سال 2020 نشان می دهد در لاس وگاس بود که برنامه ریزی شده برای ماه آوریل 18-22. در نیویورک بالا پخش و کابل شبکه را به حالت تعلیق در زندگی مخاطبان در حوزه های مربوطه خود را, اخبار و بحث نشان می دهد در پاسخ به این ویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>