او از ایندیانا به کار در ناکسویل ناوگان خدمات — آن کوتاه بود

Jason بی احترامی صحبت کردن به شوخی او احتمالا صرف یک میلیون دلار ماندن در کابین در مقطع دبیرستان در طول سال تا دوستان و خانواده خود را که به سختی شگفت زده هنگامی که او به شغل پایدار با شهر ساوث بند ایندیانا در سال گذشته برای کار به شهر ناکسویل.

چه به عنوان یک شگفتی آمده, گستاخانه سخن گفتن, گفته, Knox, اخبار, از کار اخراج شد و هشت ماه به این کار است.

ناظران خود را در ناوگان خدمات گویند بی احترامی صحبت کردن, 43 حاضر به انجام روزانه جلسات ایمنی و فاقد رهبری مورد نیاز خود را برای نظارت بر نقش در این شهر سنگین فروشگاه.

بی احترامی صحبت کردن, اما, گفت, ایمنی جلسات بودند هرگز یک اولویت در فروشگاه بود و او به دلیل اخراج او مناسب نیست و او دوستانه با دو نفر از کارکنان درگیر در یک whistleblower شکایت.

در حال حاضر بی احترامی صحبت کردن از یک کار بیش از شروع دوباره.

“آن را بسیار سخت برای پیدا کردن چیزی است که به خوبی می پردازد و برخی از مزایای” او گفت:. “من می توانید یک مکانیک کار در هر نقطه اما پرداخت نمی شود بسیار خوب برای همه (گواهینامه) در اتومبیل ها و کامیون ها و من 25 سال تبدیل آچار. پس از آن سخت است.”

Backstory: ناکسویل باعث می شود پرداخت می شود تعلیق از افشاگری اطلاعات شهرستان کارکنان نامحدود

ناوگان شده است در کانون توجه

بی احترامی صحبت کردن گفت که او نمی داند که راجر Rainey یا ریک Davis اما در نامه ای به شهردار Indya Kincannon و شورای شهر پس از او از کار اخراج شد او نوشت که او ناعادلانه هدف تا حدودی به دلیل “من همراه بود با دو نفر از کارکنان که منفجر سوت جف جانستون را غیر اخلاقی, غیر اخلاقی و رفتارهای غیر قانونی.”

آن دسته از کارکنان منفجر سوت جانستون برای استفاده خود را از شهر تجهیزات برای کار های غیر سفر در زمان کار. آنها معلق شده است با پرداخت به طور نامحدود در حالی که این شهر به بررسی نامعلومی سوء اتهامات علیه آنها. جانستون داده شد توبیخ کتبی برای اجازه می دهد غیر کارمند به سوار شدن در یک شهر خودرو.

بیشتر: کارگران بی اعتماد این شهر انضباطی سیستم بسیار آنها دنبال رئیس خود را با GPS

بی احترامی صحبت کردن نیست برگزاری جلسات ایمنی

بی احترامی صحبت کردن نیست و ضرب و شتم در سراسر بوش: او را نگه نمی روزانه جلسات ایمنی گفت دلیل این است که کارفرمایان خود را ندارد آنها را به طور جدی.

“من نمی توانم آن را در یک گروه تشکیل چرا که کسی از سیگار کشیدن او اینجا نیست, هنوز, و یا هر آنچه” بی احترامی صحبت کردن گفت. “اما به عنوان من می گرفتن آنها در طول روز (من می خواهم می گویند)” هی شما هر گونه مسائل؟’ همه فقط نوع آن را مانند آن را یک معامله بزرگ است.

“آن را ساخته شده شناخته شده, بله, اما من آن را باور نمی شد که از یک معامله بزرگ … این نوع یک خنده, ‘هی ما نیاز به انجام این نشست است.'”

کارفرمایان خود نمی فکر می کنم این خنده دار بود.

بی احترامی صحبت کردن گفت که او با توجه به هر بازخورد منفی — هیچ کلامی هشدارهای یا نوشتن یو پی اس — تا روزی که او از کار اخراج شد. در شش ماه ارزیابی (به او داده دو ماه اواخر روز او از کار اخراج شد) بی احترامی صحبت کردن بود dinged برای عملکرد ضعیف در تعدادی از موارد از جمله “غیر قابل قبول” مارکس برای شخصی اثربخشی و قابلیت اعتماد و اطمینان.

“در واقع آخرین روز زمانی که آنها از کار اخراج من در آن شش ماه بررسی است که احتمالا بدترین من شنیده ام هر چیزی در مورد آن و این که برای اولین بار شنیده بودم از هر نوع از مسائل مربوط به عملکرد بیش از حد” او گفت:.

در حالی که خود را پرسنل فایل حاوی هیچ انضباطی اسناد ناوگان خدمات معاون مدیر نیک برادشاو گفت: — از طریق شهر قانون بخش — که بی احترامی صحبت کردن و ملاقات با او مستقیم و سرپرست جف جانستون چندین بار و دو در مورد مسائل مانند بی احترامی صحبت کردن نیست برگزاری روزانه جلسات ایمنی و درگیری های او با سایر کارکنان.

اما در یک ناوگان خدمات سرپرست جلسه Jan. 14 — پنج روز پس از بی احترامی صحبت کردن از کار اخراج شد — جانستون صحبت در مورد ایمنی جلسات به عنوان اگر آنها نسبتا پیشنهاد جدید است. ناکس اخبار و بررسی ضبط صدا از جلسه.

در پاسخ به پیگیری سوال از Knox, اخبار, قانون بخش گفت: هیچ اضافی رسمی اقدام انضباطی لازم بود و است که اسناد رسمی است همان چیزی که به عنوان یک فقدان بازخورد.

“در اینجا در سنگین فروشگاه ما اجرا روزانه, ایمنی, جلسه,” او گفت:. “آنها در حال انجام آن را در آتش فروشگاه در حال حاضر. جاستین (Schreieck, نور, فروشگاه, گاراژ, سرپرست) من قصد دارم به شما نیاز به شروع به انجام همان نوع از چیزی بیش از وجود دارد.”

او در ادامه به توضیح دهید که چگونه Schreieck انجام شده بود و روزانه جلسات اما بیشتر روشن چگونه جلسات ایمنی را به کار گرفته و چگونه مدیران باید شروع مستند سازی آنها را. Schreieck کاهش یافته است به نظر برای این داستان.

در همان جلسه بنوا جانستون را سرپرست بیشتر رفت و توضیح داد که چگونه جلسات ایمنی را تبدیل به بخشی از فرهنگ در ناوگان خدمات.

“نکته این است که فقط به ایمنی بخشی از فرهنگ هر روز و مطمئن شوید که ما در حال عمدی در مورد صحبت کردن در مورد آن و آن را در ذهن همگان هر روز,” او گفت:.

در پاسخ به پیگیری سوال از Knox, اخبار, قانون بخش گفت: هیچ اضافی رسمی اقدام انضباطی لازم بود و است که اسناد رسمی است همان چیزی که به عنوان یک فقدان بازخورد.

شهرستان: روزانه ایمنی جلسات قبل از شروع بی احترامی صحبت کردن وارد

برادشاو گفت: ناوگان سنگین فروشگاه (که در آن بی احترامی صحبت کردن شروع به کار در مارس 2019) شروع به داشتن “نزدیک به روزانه” ایمنی جلسات آوریل 2019 و گفت: بی احترامی صحبت کردن بود به صراحت گفت: جلسات بودند بخشی از وظایف شغلی به عنوان یک راهنما.

بنوا نوشت: بی احترامی صحبت کردن’ “فقدان رهبری ضعیف نگرش و شکایت” led دیگر کارکنان به شکایت در مورد ایمنی جلسات در ماه های نوامبر و جانستون مورد نیاز ثبت نام-در ورق به صورت روزانه جلسه برای پاسخگویی به اهداف است.

در پاییز سال 2018 قبل از بی احترامی صحبت کردن’ ورود ناوگان مشورت با مدیریت ریسک را بهتر بهبود ایمنی محل کار پس از دو نفر از کارکنان در کار مجروح شدند (یکی در اوت و اکتبر) برادشاو گفت. نتیجه: شروع-از-shift ایمنی در بحث سنگین فروشگاه. در شهرستان نور و آتش در مغازه ها نیست روزانه نیاز به ایمنی جلسات تا ژانویه سال 2020 برادشاو گفت.

در پاسخ به پیگیری سوال از Knox, اخبار, قانون بخش گفت: هر دو شیفت در سنگین فروشگاه آغاز شد ثبت روزانه جلسات ایمنی Nov. 14.

دیوید بریس شهرستان رئیس افسر عملیات و معاون Kincannon گفت: Jan. 14 جلسه که در آن برای تلفن های موبایل مانند جانستون و بنوا دوباره معرفی ایمنی جلسه ایده نیست که در تمام, اما نه خوب شیوه های مدیریت از چکش صفحه اصلی یک ایده است.

“فرهنگ ایمنی نیاز به یک یادآوری ثابت راه اندازی مجدد سیستم همیشه در حال حاضر و تا نور فروشگاه در حال حاضر انجام برخی از چیزهایی که” او گفت:. “آنها دوباره راه اندازی مجدد این ایده را به مطمئن شوید که هر کس درک انتظارات. فرهنگ نیاز به آن است.”

شهر جدید کارکنان بر روی یخ نازک

این شهر 12 ماه دوره وابسته به التزام برای کارکنان جدید به عنوان یک دوره آزمایشی و مدیریت می توانید انتخاب کردن برای خاتمه دادن به کارکنان در هر زمان. پس از 12 سال کارمند تحت پوشش چند لایه از خدمات مدنی.

بی احترامی صحبت کردن نیست با استانداردهای بود و اجازه رفتن بریس گفت.

“اما دوباره (به عنوان) وابسته به التزام کارمند اگر شما نمی توانید به آن دست کشیدن از در ballpark در اولین سال است که به چالش کشیدن” او گفت:. “و عملکرد خود را subpar و بسیاری از آن را در اطراف نگرش خود را نسبت به ایمنی. این که چگونه من این به عنوان خوانده شده (ارزیابی) … که تمام نقطه آزمایشی (دوره).”

بی احترامی صحبت کردن’ ارزیابی تحت پوشش خود را در شش ماه اول با این شهر از طریق Nov. 6. آن را امضا توسط جانستون در دسامبر. 11 اما ناظران خود را نه دیدار با او در مورد آن تا بعد از کار اخراج شد آذر. 9.

است وجود دارد یک مشکل در ناوگان?

قبل از نقش خود به عنوان شهر COO بند نظارت عمومی و سرویس های مختلف یقه آبی گروه در داخل شهر. او می داند رهبری سازه است که وزارت کار و گرایش ها و شیوه های است که آن را به منقار پایین.

در بعضی از فرم یا دیگر هر دو بی احترامی صحبت کردن و Rainey و دیویس شکایت کرده اند در مورد توانایی های رهبری از مدیریت ناوگان و گفت: بخش فرهنگ از کلیک. آن است که آیا یک مشکل و یا فقط یک رشته از حوادث جدا بریس مطمئن نیست.

او با اعتماد به نفس در رهبری ناوگان تا مطمئن شوید اما نگه داشتن ذهن باز. او گفت که او امیدوار است که رسیدگی به اتهامات سوء رفتار در برابر Rainey و دیویس — است که توسط قانون بخش با کمک از ناکسویل اداره پلیس — میریزد نور در فرهنگ ناوگان و مدیریت توانایی های رهبران آن است.

“من انتظار دارم در این گزارش برای کمک به راهنمای ارزیابی من از جایی که ناوگان است که از یک دیدگاه رهبری … که گزارش را به من اطلاعات در مورد نقاط قوت و ضعف در رهبری” بریس گفت. “و من مطمئن هستم که (اگر یک مشکل وجود دارد) چرا که من دیده ام این گزارش است.”

هر دو Rainey و دیویس را در پرونده جداگانه اما مشابه شکایت شکایت علیه این شهر برای خود پرداخت می شود تعلیق که آنها ادعا می کنند در اقدامی تلافی جویانه برای خود سوت باد. نه خود را تعلیق و نه رینی را جداگانه 180 روز کار طرح منوط به این شهر شکایت روند.

آمدن به ناکسویل

بی احترامی صحبت کردن می خواستم به حرکت و نزدیک به کوه برای سال اما منتظر ماند تا او را در 10 سال برای شهرستان از جنوب خم بنابراین او می تواند واجد شرایط برای بازنشستگی خود را.

سابق خود سرپرست جف Hudack گفت: بی احترامی صحبت کردن بود یک کارمند خوب که تا به حال “هیچ مسائل واقعی” و چپ در شرایط خود را دارد. “او نبود اخراج یا هر چیزی شبیه به آن است,” او گفت:.

بی احترامی صحبت کردن مواجه انضباطی یک بار در زمان خود با خم جنوب انضباطی با توجه به سوابق ارائه شده توسط این شهرستان است. در سال 2009 — نزدیک به یک سال به بعد است که او آغاز شد — بی احترامی صحبت کردن به حالت تعلیق در آمد و بدون پرداخت هزینه به مدت سه روز برای نقض این شهر سهل انگاری و سیاست پس از شکست او به درستی قرار دادن یک مهره در یک فرمان ستون باعث آن را “آمد در (این) دست” از کارمند دیگری در حالی که آنها رانندگی کردن آسیب رساندن به آن.

در یکی از سفرهای خود در جنوب به ناکسویل او کاهش یافته است رزومه در ناوگان خدمات و طی چند ماه او و جف Johnston کار به او را در اینجا. او ناکسویل فایل پرسنل آواز می خواند ستایش از یک کارمند که “به طور قابل توجهی بیش از حداقل مورد نیاز” از این کار این است که خدمات مدنی مدیر ویکی هتفیلد گفت: این شهر به “دشواری برای استخدام.” در واقع او تنها متقاضی.

قرار بود آن را به دوران بازنشستگی شغل, او گفت:. او برنامه ریزی شده برای کار در این شهر تا زمانی که او آماده بود به آن واریز شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>