منهای خود را در زندان و مهار اتصال او به یک صندلی الکتریکی در لحظات پایانی خود نیک ساتون می گذشت برای هر 58 ساله به شهادت او در کلیسا.

نشسته زیر استارک چراغ در اجرای اتاق و احاطه شده توسط اصلاحات افسران Sutton صحبت کرد و آرام در جنوب لگدمال پس از Riverbend زندان تونی ذرت از او خواست اگر او تا به حال هر تاریخ و زمان آخرین کلمات.

ساتون تا به حال هیچ چیزی در سمت چپ.

مو در بدن خود شده بود ،

او اجازه به عنوان خوانده شده از یک ورق کاغذ.

چه Sutton گفت: تا به حال به آمده از قلب و آنچه را که در قلب خود را به عنوان او آماده برای مرگ این بود: او معتقد بود که خدا تا به حال ساخته شده او را یک انسان جدید و این یک وظیفه است که فقط خدا می تواند انجام دهد.

“آیا تا به حال به من بدهید تا در قدرت عیسی مسیح به موقعیت های غیر ممکن و صحیح آنها” ساتون گفت.

“او می تواند رفع چیزی است که شکسته. او ثابت من است.”

که بعد از ظهر, Sutton بود خدمت مقدس ربانی توسط زندان قاضی عسگر, Eduardo Rocha و Rev. Matthew Lewis, دستیار کشیش در کلیسای مسیح در کلیسای جامع که همچنین داوطلبان با زندانیان محکوم به اعدام.

قبل از آخرین وعده غذایی در اواخر بعد از ظهر پنجشنبه, Sutton نوشید ولش آب انگور و خوردن یک ویفر.

ساتون, محکوم به اعدام پس از محکوم به در سال 1985 از چهارم خود را به قتل کرده بود و در واقع تبدیل به یک فرد متفاوت خود را در طول 40 سال در زندان به گفته مقامات زندان که سعی در هفته های اخیر به تجدید نظر از طرف او.

قاضی: نیک Sutton مورد دلیل آن را “متفاوت تر از هر دیگر شنیده اید’

او 18 سال, پیر زمانی که او متعهد برای اولین بار سه قتل, قتل دوست مدرسه خود را بالا جان بزرگ در سال 1979 قبل از قتل یک مرد دیگر چارلز Almon همراه با مادر او دوروتی Sutton.

مادر او تا به حال او مطرح شده است.

Sutton مادر رها او را زمانی که او یک کودک بود.

پدر او خشونت آمیز و سوء استفاده رنج می برد و از بیماری روانی است. او در دوره ای نهادینه شده و بنا به گزارش ها اجازه ساتون در سن 12 سالگی شروع به استفاده از مواد مخدر است که می تواند تبدیل به یک دیرین اعتیاد.

اما در پشت میله های زندان, Sutton تجربه تبدیل.

او ازدواج یک زن با بیش از دو دهه پیش که او به عنوان توضیح داده شده در آخرین کلمات او این بود “یک شاهد یهوه” برای او.

به عنوان او صحبت کرد و به گروه کوچکی از مردم که می تواند او را بشنوند — چند مقامات زندان هفت رسانه ها شاهد دو وکیل و یک زندان قاضی عسگر — Sutton صدا به عنوان اگر او بودند به اشتراک گذاری ستایش گزارش در کلیسا خود را در مورد تغییر و تحول است.

“من می خواهم برای بالا بردن نام عیسی مسیح رب الارباب و پادشاه پادشاهان” ساتون گفت.

“من فقط ممنون میشم به بنده خدا و من به دنبال به جلو به بودن در حضور او. و من از شما متشکرم.”

او تا به حال هرگز یک حرفه ای اموال خود را, کودکان و یا انواع تجربیات زندگی به طور منظم هر فرد بالغ باید در جهان خارج است. اما Sutton اعلام کرد که او تا به حال تحقق یک زندگی لمس توسط خدا.

“او ساخته شده است زندگی من معنی دار و پربار از طریق روابط من با خانواده و دوستان” ساتون نوشت: در بیانیه ای او را به خود وکیل استیو فرل پیش از اعدام. “بنابراین حتی در مرگ من بیرون آمدن برنده. خدا را فراهم کرده است تمام آن را به من است.”

مرتبط با: تنسی دارای دو اعدام زندانیان محکوم به اعدام برنامه ریزی شده در سال 2020

رسیدن به ناتالی آلیسون در nallison@tennessean.com. او در توییتر دنبال کنید در @natalie_allison.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im