او یک رایگان coronavirus آزمون. سپس او یک لایحه برای $857

ریکی باقلا هرگز واقعا فکر او coronavirus اما او می دانست که این حرکت هوشمند بود که اطمینان حاصل کنید.

آن اوایل ماه مارس قبل از این ویروس در حال گسترش کنون در تنسی است. باقلا فقط در حال بازگشت از بازدید در قوانین خود در فلوریدا که در آن او تا به حال تبدیل شدن به بیمار با سرفه خشک و گلو درد و تعریق شبانه که او مشکوک شد و در نتیجه از یک تب خفیف.

در حالی که وزن, آیا برای آزمایش لوبیا دیدم یک مقاله خبری که احساس به عنوان اگر آن را به او صحبت کرد و به طور مستقیم — شرکت های بیمه در سراسر ایالت تنسی توافق را به طور کامل پوشش هزینه coronavirus تست.

“از آن ساخته شده آن را بسیار آسان تصمیم پس از من آن را می دانستند پوشیده شده بود,” او گفت:. “من فکر کردم من تا به حال چیزی برای از دست دادن.”

آن را به عنوان معلوم بود که کاملا درست است.

لوبیا 62 از مورفریزبورو شد یکی از اولین 70 نفر در ایالت تنسی به آزمایش می شود برای coronavirus است که پس از گسترش در سراسر دولت است. اگر چه آزمون خود را تحت پوشش بیمه خود را به عنوان وعده داده شده, لوبیا, بود, هنوز صورتحساب $857 برای آنفولانزا آزمون و تنفسی فوقانی پنل که دکتر لازم قبل از آزمایش او برای coronavirus. این هزینه ها کاهش یافت و در باقلا معافیت بنابراین او بی میلی پرداخت می شود.

“اگر آنها هنوز هم نیاز به این قبل از اینکه شما یک coronavirus تست و پس از آن مردم نیاز به دانستن در مورد آن. چرا که اگر آنها مثل من هستند آنها در حال رفتن به شوکه می شود زمانی که آنها چنین لایحه” باقلا گفت. “بسیاری از مردم ندارد و این نوع از پول است.”

شرایطی مانند این می تواند منجر به دیگر Tennesseans گرفتن تعجب لوایح مرتبط با کروناویروس تست. پزشکان در حال آشکار نمی نیاز به آزمون برای سایر بیماری های تنفسی قبل از تست برای coronavirus اما رد کردن بیماری های مشترک با این آزمون ها توصیه شده است به عنوان یک گزینه توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و بنیاد ملی بیماری های عفونی.

عمده شرکت های بیمه در ایالت تنسی قول داده اند که به طور کامل هزینه از coronavirus تست اما که پوشش کامل لزوما به گسترش به سایر آزمون ها. بزرگترین شرکت بیمه در دولت BlueCross BlueShield of Tennessee, تایید مشتریان هنوز هم ممکن است صورتحساب برای تست های دیگر دریافت می کنند در طول یک ارزیابی برای coronavirus اما تاکید کرد همه پزشکان انجام این آزمایشات از قبل.

“که ممکن است ادامه خواهد داد به تکامل بیشتر تست اختصاصی سایت در دسترس در تنسی” گفت: روی Vaughn یک BlueCross سخنگوی. “هدف ما این است که به نگه داشتن هزینه های از خدمت به عنوان یک مانع برای تست به طوری که با دیگر COVID-19 مسائل ما در حال نظارت بر این وضعیت و آماده برای ایجاد تغییرات در صورت لزوم به خدمت اعضای ما هست.”

CORONAVIRUS: Nashville و Meharry ویروس مراکز تست برای باز کردن

چک کردن برای آنفولانزا و بیماری های تنفسی قبل از تست برای coronavirus تا حد زیادی یک تاکتیک استفاده می شود برای حفظ مواد آزمون که در زمان اند شده است در تامین کوتاه مدت در تنسی و ملت است. لایحه مسیحی سخنگوی تنسی وزارت بهداشت گفت: پزشکان ملزم به انجام آنفولانزا آزمون یا تنفسی پانل های قبل از تست برای coronavirus اما تاکید کرد که آزمایش مشترک علل بیماری تنفسی است که “مهم برای تشخیص و درمان است.”

از بعد از ظهر پنجشنبه بیش از 34000 مردم در تنسی بوده و تست شده برای coronavirus از طریق ترکیبی از آزمایشگاه های خصوصی و دولتی آزمایشگاه در شرق نشویل. مقامات بهداشتی دولت تا به حال شمارش 2,845 موارد مثبت عمدتا در متروپلیتن گورنمنت آاف نشویللدیویدسن بالانس و ممفیس مناطق مترو و 32 مرگ و میر.

باقلا که مانند میلیون ها نفر از Tennesseans در حال حاضر اجتماعی فاصله در خانه گفت: نگرانی اصلی این است که در حالی که coronavirus تست ممکن است رایگان, هزینه آزمون های دیگر ممکن است منصرف از مورد آزمایش قرار.

“من فکر می کنم ما واقعا می خواهید مردم را تشویق به گرفتن آزمون و من فکر می کنم آن را درست انجام دهید به سرعت گسترش ویروس” باقلا گفت. “اگر مردم در حال رفتن به گرفتن اسکناس های بزرگ پس از آن, پس از آن که برای رفتن به یک مانع برای بسیاری از مردم برای دریافت تست شده است.”

برت Kelman است مراقبت های بهداشتی گزارشگر برای Tennessean. او را می توان در 615-259-8287 و یا در [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @brettkelman

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>