دکتر Vinit Sharma رفت و به کار در فورت ساندرز بهداشت و درمان و تناسب اندام, مرکز چهارشنبه گذشته هنگامی که او نشسته روی یک نیمکت برای دریافت آماده است.

آنچه اتفاق افتاد بعد از تنظیم کردن یک زنجیره ای از بی قراری شب تماس های تلفنی و ویروسی درخواست آنلاین است که موجب عمیق گفتگو در مورد مسابقه در جامعه است.

چه اتفاقی افتاد

شارما یک دانشمند در دانشگاه تنسی/ORNL مشترک موسسه علوم محاسباتی است که از جیپور, هندوستان, و زندگی در ایالات متحده به مدت هشت سال. او شوکه شده بود وقتی که عضو باشگاه نشسته در کنار او انداخت ناگهان همه چیز خود را در کف با هیچ توضیح. شارما به دنبال عضو به اتاق قفل که در آن مرد فریاد زد نژادپرستانه تهمت.

شارما گفت: تمام قسمت به طول انجامید حدود 10 دقیقه با او تماس, نام و گفت: “شما مردم سزاوار است که” و “شما می دانید که شما یک اقلیت است.”

شارما تصمیم به تغییر استاد راهنما در مورد وضعیت. امنیتی شد و به نام نگاه برای مرد اما او در حال حاضر در سمت چپ.

مرکز گفت که او می خواهم یک تماس.

رفتن عمیق تر: دانشگاه تنسی با هدف بهبود علم با افزایش تنوع دانشمندان

روز پس از

اما این حادثه ماند با دکتر شارما. به عنوان یک شب بی خوابی به تصویب رسید بازگشت به ورزشگاه Facebook. به او گفته شد به صحبت کردن با مدیر بنابراین او به ورزشگاه رفت و اولین چیزی که در صبح روز بعد.

پس از Sharma توضیح داد چه اتفاقی افتاده است مدیر گفت که او می خواهم او را در آن شب و یا در عرض 24 ساعت. او پرسید: اگر Sharma برنامه ریزی شده در آینده را به عنوان او را ترک. شارما گفت: ناکس اخبار است که او شوکه شده بود توسط مدیر تمرکز بر وضعیت عضویت خود را به جای نژاد پرستی او تجربه کرده است.

بنابراین Sharma آغاز شده Change.com درخواست برای جلب توجه به این حادثه درخواست مرکز به صدور بیانیه ای به همه اعضای آن عبارتند از: ضد تبعیض بند در عضویت خود قرارداد.

که طومار در حال حاضر 6,500 امضا بیش از سه برابر تعداد Sharma رود.

مرکز تناسب اندام نوشته شده بیانیه ای در Facebook در شب یکشنبه و ارسال آن به هر عضو. شارما می گوید: این کافی نیست و این ورزشگاه باید شامل حمایت از دین و همچنین اقدام در برابر اذیت و آزار عضو.

هنوز هیچ پاسخ

شارما گفت: هیچ یک از ورزشگاه و یا میثاق, بهداشت, مراقبت های بهداشتی شبکه که صاحب مرکز رسیده به او برای بررسی در, عذرخواهی می کنیم و یا به روز رسانی او در تحقیقات داخلی تا دوشنبه بعد از ظهر.

“این است که جدی نیست چرا که این اتفاق برای من افتاده. اما این می تواند اتفاق می افتد به هر کسی که به نظر می رسد متفاوت” شارما گفت: در دادخواست خود را.

قلعه ساندرز بهداشت و درمان و تناسب اندام, مرکز این بیانیه صادر شده:

“فورت ساندرز بهداشت و درمان و تناسب اندام, مرکز ادامه دارد داخلی ما استعلام مربوط به یک حادثه اخیر بین دو عضو از امکانات ما.

ما خواسته اند Dr. Vinit Sharma ملاقات حضوری برای بحث بیشتر به عنوان یک پیگیری به ما جلسه اولیه با او. ما نیز صحبت به طور مستقیم با دیگر عضو درگیر و ما باید در مصاحبه های چند تن از شاهدان.

به عنوان ما به این نتیجه تحقیقات ما حفظ محیطی برای همه ما کاربران مهمان و اعضای تیم همچنان اولویت ما است.”

هیچ یک به نوبه خود به

شارما دادخواست خطاب به سناتور. مارشا بلکبرن به علاوه مظنونان حمله به دانشگاه استیو کوهن و چاک Fleischmann اما او گفت ناکس اخبار است که او قصد ندارد در دنبال اقدام قانونی.

او گفت که او می خواهد پاسخ در مورد مدیریت را از دست داده و وضعیت نه کسی که مورد آزار و اذیت او هفته گذشته است. در واقع Sharma خواسته است که ورزشگاه ایستاده با او مجازات نمی عضو دیگر.

“من استفاده می شود به عنوان خوانده شده در مورد حوادث مشابه و استفاده می شود به فکر می کنم که دنیا پر از خوبی فروتن, مراقبت, مردم,’ چرا یکی باید در مورد مراقبت از این افراد است؟,” او نوشت. “اما یک برخورد شخصی به این وضعیت شد یک تجربه متفاوت همه با هم. در حال حاضر من می دانم چگونه آن را احساس می کند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im