سر بیش از پاشنه ازدواج Go-Go پاپ-پانک با یک Queenly سه نفر از داستان عشق

همه است نه در پادشاهی Arcadia. پایدار معروف آن “ضرب و شتم” عرفانی پالس که همه شهروندان می توانند احساس, پادشاه Basilius هشدار داده شده است توسط اوراکل Pythio که به زودی چهار جهش ممکن است سقوط و هر یک را به ارمغان بیاورد جدید فاجعه به Arcadia: او دختر جوان Philoclea خواهد ازدواج كند. او قدیمی ترین دختر پاملا خواهد بحباله نکاح در اوردن, اما به هیچ داماد. پادشاه Basilius را مرتکب زنا با همسر خود ملکه Gynecia. پادشاه Basilius خواهد راه را برای پادشاه جدید است. اگر تمام چهار پرچم سقوط Arcadia, ضرب و شتم خواهد بود آرام و پادشاهی سقوط خواهد کرد. اما حرکت صعودی دربار می خواند موسیقی از Go-Go را زمانی که آنها مطمئن نیستید که چگونه برای ادامه و یا می گویند آنچه آنها واقعا می خواهید برای گفتن.

سر بیش از پاشنه لباسهای بافتنی دو با هم بسیار عجیب و غریب عناصر — یک قرن شانزدهم نثر عاشقانه و پاپ-پانک فوق Go-Go را به تعجب آور اثر است. آنچه بیشتر تعجب آور است که چگونه به خوبی این آهنگ نوشته شده توسط اعضای مختلف گروه متناسب با داستان و بالعکس. خط جدید تئاتر تولید کنونی سر بیش از پاشنهبه کارگردانی اسکات میلر و مایک Dowdy-Windsor, برنده نشان می دهد در مورد عشق و بخشش و پیدا کردن یک خود واقعی و غیر دودویی جهان است. آن را نیز نشان می دهد که چقدر خوب Go-Go را به عنوان ترانه سرایان به عنوان خط جدید گروه ارائه می شود کاملا آمیزش نسخه از نمره هفده آهنگ.

Basilius’ پاسخ به augury است که به دروغ به خانواده خود در مورد آنچه که در خطر است و پس از آن در دادگاه خود را در جاده به دیدار و امیدوارم کشتن این “شاه” قبل از او خودش را کشته و جایگزین شده است. سفر را از طریق جنگل تشدید بسیاری از مشکلات شخصی جوش زیر سطح. تمام اطراف آنها را خراب کردن. منظره طراح راب Lippert مجموعه محل عمل بین یک کوارتت از ترک خورده و شکسته ستون و کم عمق غار است که خانه به دو اسکلت که در برابر دادگاه رنگی لباس های ایستاده مانند پرندگان افسانه.

خراب کردن به زودی می آید به دختر بزرگتر پاملا (فضل لانگفورد). او یک آستین ، نفس در بهترین زمان و با غرور شروع به زحمت او دیرین بنده Mopsa (Jaclyn کهربا). دو درجه نارضایتی خود را در “اتوماتیک روز بارانی” آهنگ نبرد که مارپیچی خارج از کنترل و عمیقا لطمه می زند و هم زنان. پاملا کاملا نمی تواند کشف کردن که چرا Mopsa پس بزند اما Mopsa می داند: او دوست دارد پاملا و مظنون پاملا باز خواهد گشت که عشق اگر او می تواند اشک خودش را به دور از بسیاری از آینه. Mopsa رها معشوقه اش برای خنک کردن که او با یک تکان دهنده تفسیر “تعطیلات.” کهربا imbues آهنگ با آید تپه کمک به نوجوان احساس وحشت و نگرانی به عنوان خشم خود را تبدیل به حسرت. بودن با معشوق پاملا قطعا بهتر از بودن دور از او.

خواهر کوچکتر Philoclea (Melissa Felps) پرستاران خود قلب شکسته. قبل از درباریان چپ پادشاهی او دوست دوران کودکی Musidorus (کلیتون Humburg) یک چوپان fumblingly پیشنهاد ازدواج شاهزاده با شکوه تفسیر “دیوانه در مورد شما.” (خود نسخه پشتیبان تهیه خوانندگان گوسفند خود را و آنها تقریبا سرقت این آهنگ از او را.) Basilius او را سرزنش خود را برای پست ایستگاه و در حال حاضر Musidorus سفر با دادگاه در حالی که مبدل به عنوان یک آمازون جنگجو. به عنوان زیبا “Cleophila,” Musidorus جلب سرگردان چشم از هر دو پادشاه و ملکه است که مطمئن شوید که به مشکل پایین جاده. در حال حاضر او نشان می دهد هویت مخفی خود را به Philoclea و دو بوسه و غش کردن در حالی که پاملا و Mopsa انجام همان نزدیکی که همه چهار بخوان “لب ما مهر و موم شده.” این دو زوج در آینه تصاویر از شادی و عشق همان به نظر می رسد صرف نظر از شرکت کنندگان در جنس یا هویت.

به عنوان برای عاشقان Basilius و Gynecia عشق یک کشور خارجی است. Basilius (Zachary آلن کشاورز) رشد کرده است hidebound و گوش خراش در زیر تاج دیگر غذای خود مشاوره خوب است. همانطور که برای Gynecia (کری Wenos Preismeyer) او را عاقل تر از شوهرش مظنون; او می داند که Cleophila است که یک مرد می رود و برای وقت گذراندن با او در جنگل. از طریق برخی از روی حیله و تزویر توجه عبور Basilius یکسان است. به عنوان زن و شوهر جست و خیز کردن زیر کاملا بزرگ, ورق Pythio (Tielere Cheatem) ظهور برای تماشای سومین پیشگویی می پیوندند و به خواندن “Heaven Is a Place on Earth” با دو عاشق. Cheatem آواز می خواند شلوار کردن آن را به این آهنگ مناسب نفسانی لبه به عنوان زن و شوهر ندانسته را یکی دیگر مثل عاشقان جوان.

نشان می دهد آغاز می شود و به پایان می رسد با “ما ضرب و شتم” یک نشانه مطمئن است که همه چیز پایان تقریبا جایی که آنها آغاز شد. همه که تغییر همه چیز است. عشق در شکوفه کامل جدید حاکم دون تاج و Arcadia است reborn به عنوان یک پادشاهی به هر جایگشت ممکن است از عشق. این افسانه پایان دادن به ما نیاز دارید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>