سر پدر و مادر: واکسن مورد نیاز هنوز هم در جای خود با وجود همه گیر

در حالی که مدارس را تنظیم برنامه خود را با توجه به همه گیر واکسن مورد نیاز تغییر نکرده است.

وجود دارد مورد نیاز برای ورودی دانش آموزان پیش دبستانی و مهد کودک دانشجويان و دانش آموزان کلاس هفتم. همچنین اگر خانواده شما به تنسی فرزند شما نیاز به برخی از واکسن قبل از شروع روز اول خود را.

دولت واکسن مورد نیاز به شرح زیر توصیه از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. شما می توانید یک لیست کامل از واکسن مورد نیاز در Knox County Health Department سایت.

Knox County Schools می پذیرد ایمن سازی اطلاعات در کاغذ و یا فرم ایمیل.

خانواده ها می توانید بازدید خود پزشکان برای واکسن. یک سخنگوی وزارت بهداشت دولت گفت: دکتر دفاتر مدیریت بیمار جریان اجازه می دهد تا برای اجتماعی فاصله و برخی از آنها نیاز (ارائه) ماسک به توان داخل است.

این ناکس شهرستان در بخش بهداشت و درمان را فراهم می کند کودکان و بزرگسالان واکسن در غرب آن درمانگاه, 1028, پیر سدار بلاف جاده ها است. شما می توانید یک قرار ملاقات با تماس 865-215-5950.

“واکسن پیشگیری از بیماری ها و به خصوص در این زمان ما می خواهید برای محافظت از کودکان و خانواده ها در جامعه ما” یک county سخنگو گفت: در یک ایمیل.

دولت دیده می شود کاهش واکسیناسیون برای کودکان تا سن 18 سالگی. در ماه مارس دولت شناسایی 16 درصد کاهش واکسن نسبت به مارس 2019. در ماه آوریل تعداد واکسن بودند پایین 39 درصد در مقایسه با آوریل 2019 گفت: دولت در بخش بهداشت و درمان سخنگو در یک ایمیل.

ادامه مطلب:: Knox County coronavirus شماره: دریافت روزانه مورد شمارش

“ما در حال کار به یاد خانواده از اهمیت حفظ روال مراقبت های بهداشتی از جمله واکسیناسیون و ارائه دهندگان در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی برای اطمینان از آنها می توانید ببینید که بیماران در یک شیوه ای به نگه داشتن آنها را ایمن از COVID-19,” سخنگوی نوشت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>