وزارت بهداشت می گوید که نمی خواسته شده توسط مدرسه منطقه برای بازگشایی معیارهای

در حالی که اندرسون در مدارس شهرستان و همیلتون در مدارس شهرستان در حال ارائه مورد خاص شماره آستانه تعيين مدرسه بازگشایی برنامه Knox County وزارت بهداشت گفت: این کار نه در شبیه معیارهای ناکس مدارس شهرستان.

“ما خواسته شده است به انجام این کار (توسط Knox County Schools),” دکتر گفت: مارتا Buchanan, مدیر Knox County وزارت بهداشت در یک کنفرانس مطبوعاتی دوشنبه.

Knox County مدارس مشخص شده است در سه فاز در بازگشایی طرح که شامل پنج معیارهای: میزان حضور دانشجو, معلم, حضور و غیاب, نرخ, کارکنان پشتیبانی حضور و غیاب رای جایگزین معلم پر کردن رای و “مشاوره با Knox County Health Department.”

Anderson County Schools’ و Hamilton County Schools’ وب سایت هر دو لیست پنج ملاحظات تعیین که چگونه مدارس باید تابع. آنها عبارتند از: روزانه به طور متوسط تعداد موارد مثبت میانگین روزانه تعداد بستری شدن در بیمارستان به طور متوسط روزانه تعداد زیادی از بیماران در ICU, معلم, غیبت و غیبت.

هر دو Anderson and Hamilton County schools لیست آستانه خاص است که باعث خواهد شد تنظیمات را مرحله به مرحله بازگشایی طرح است. این آستانه ها بر اساس درصد فعال موارد در میان ساکنان شهرستان. برای مثال اگر فعال موارد افزایش فراتر از 0.8 درصد از Anderson County, جمعیت, مدارس خواهد شد و انتقال به همه-آموزش مجازی.

Knox County نیست لیست خاص در آستانه.

بوکانان گفت: وزارت بهداشت در تماس با منطقه مدرسه اما در این منطقه نمی خواسته وزارت بهداشت و درمان به ارائه اقدامات مشابه به عنوان دیگر دو منطقه.

در حال حاضر وجود دارد 2,314 موارد COVID-19 در Knox County, 1,311 که در نظر گرفته شده فعال با توجه به, با توجه به وزارت بهداشت داده ها دوشنبه منتشر شد. شده اند وجود دارد 212 موارد در کودکان 17 سال, پیر و جوان.

“در حال حاضر ما فقط اطلاع آنها از وضعیت محلی و مشاوره آنها را به تمرکز بر روی پنج هسته ای اقدامات: فیزیکی, فاصله, پوشیدن, ماسک صورت, شستن دست های خود را تمیز کردن سطوح و ماندن صفحه اصلی” بوچانان گفت: در بخش بهداشت و درمان را دوشنبه جلسه.

Knox County دانش آموزان به بازگشت به مدرسه Aug. 17.

خانواده ها باید اجازه دهید این منطقه می دانیم شنبه اگر آنها می خواهم به ثبت نام در این منطقه آموزش مجازی گزینه است. این تعهد خواهد بود برای کل ترم.

اگر پدر و مادر را انتخاب کنید و به دانش آموزان خود را یاد بگیرند فیزیکی در کلاس های درس آنها را به چوب با این تصمیم برای کل ترم وجود دارد مگر اینکه دلیل پزشکی یک دانش آموز نمی تواند به مدرسه برود.

ساناز Gill شهرستان کمیسر و معلم سابق گفت: او نمی تواند حمایت از زمان بازگشایی طرح گفت: علت آن می تواند “آسیب غیر قابل فسخ به مدارس ما و جامعه بزرگتر.” گیل گفت که او با پشتیبانی از یک بعد از مدرسه شروع كار پس از روز.

در پاسخ به بیانیه, مدرسه, مدیره رئیس سوزان شاخ گفت ناکس اخبار او اعتماد به نفس است این منطقه را به یک تصمیم امن.

“من احساس می کنم اعتماد به نفس است که سرپرست و وزارت بهداشت را به تصمیم گیری خواهد شد که در بهترین منافع برای کل جامعه” شاخ گفت.

COVID-19 و مدارس: چگونه مدارس که فراگیر Knoxville, برنامه ریزی برای بازگشایی?

COVID-19 و مدارس: با روز برای تصمیم گیری در اینجا جزئیات بیشتر در مورد Knox County Schools’ آموزش مجازی طرح

COVID-19 و مدارس: ناکسویل کاتولیک تعطیل فوتبال تمرینات پس از بازیکن تست مثبت برای COVID-19

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>