‘شنیدن نام من ذکر شده کمی’: ساندرز نقش دفاع و دیگر لحظات از کارولینای جنوبی دموکراتیک بحث

در اول بحث از ایالت ورمونت برنی ساندرز تاسیس خود را به عنوان روشن frontrunner پس از نوادا قفقاز دموکراتیک نامزد جمع شده بودند یک بار دیگر روز شنبه در بحث مرحله این بار در کارولینای جنوبی پیش از آن شنبه اولیه. و ساندرز در دفاعی برای بسیاری از شب..

مدیران تا به حال یک زمان سخت در کشمکش از آرای انتخابات ریاست جمهوری به عنوان آنها استدلال می کنند بیش از هر یک از دیگر در مورد تفرقه مسائل مانند این که آیا یک نامزد بیش از حد به سمت چپ یا سابق جمهوری خواه می تواند در رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. آنها همچنین راه اندازی تیز حملات و مورد بحث و بررسی موضوعات جدید به بحث مرحله مانند coronavirus و مسائل خاص اهالی کارولینای جنوبی.

در اینجا برخی از نکات برجسته از روز سه شنبه دموکراتیک اولیه بحث در کارولینای جنوبی:

برنی ساندرز می شود frontrunner درمان

ساندرز بود و انتظار می رود به برخی از بازدید در روز سه شنبه بحث پس از او تا به حال یک پیروزی قاطع در نوادا برنده نیوهمپشایر و برنده رای مردمی در آیووا.

“من از شنیدن نام من ذکر شده کمی امشب” ساندرز پکتیا میباشد.

سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ آورده گزارش می دهد که روسیه در تلاش برای کمک به ساندرز’ کمپین. او گفت که روس ها علاقه مند بودند در ساندرز’ کمپین به دلیل ساندرز نامزدی را مغلوب ساختن پیشی جستن بهترین شات در انتخابات مجدد.

“سلام آقای پوتین, اگر من رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا, شما در حال رفتن به دخالت در هر انتخابات” ساندرز پاسخ داد.

ماساچوست ایالت الیزابت وارن انتخاب کمتر روش مستقیم در Sanders; او گفت که او و ساندرز مشترک زیادی با سیاست های خود را ایده ها و ارزش های او را بهتر جمهور. وارن گفت که او تجربه به عنوان کسی که “حفاری به جزئیات آن را به اتفاق می افتد.”

اما معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن متهم ساندرز که مایل به راه اندازی اولیه کمپین علیه رئیس جمهور سابق باراک اوباما که ساندرز را رد کرده است. بایدن گفت که شواهد ساندرز بودن “مترقی است.”

و سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg یک بار دیگر متهم ساندرز بودن پلاریزه شکل: “اگر شما فکر می کنم چهار سال گذشته بوده است هرج و مرج تفرقه سمی اگزوز تصور صرف بخشی بهتر از سال 2020 با برنی ساندرز در مقابل دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.”

“من اعتقاد ندارم که دولت تصاحب بخش های بزرگی از اقتصاد را می سازد هیچ حس برای مردم کار و یا برای خانواده” تاجر تام Steyer اضافه شده به انتقاد از Sanders.

در اواخر شب مدیران خواسته ساندرز در مورد اخیرا مطرح نظرات که در آن او در ستایش برخی از سیاست های فیدل کاسترو در کوبا رژیم کمونیستی نقشه کشی دو حزبی میکند. نامزدهای متعدد تکرار که انتقاد در حالی که ساندرز محکوم استبداد.

در یک گرم لحظه ساندرز حتی در پاسخ به این مخاطبان که هو زمانی که او ادعا کرد که حتی رئیس جمهور سابق اوباما اذعان کرد که کوبا را به پیشرفت در برخی از مسائل مانند آموزش و پرورش ادعا واقعیت جستجوگر PolitiFact دارای رتبه “عمدتا درست است.”

“واقعا؟” ساندرز گفت: quizzically به مخاطبان.

بیشتر: ساندرز ستایش برخی از کاسترو سیاست های عصبی جمهوری خواهان و دموکرات ها در فلوریدا

ریاضی برای مدیکر برای همه

ساندرز در این نقطه به روی صحنه جمعه به “انجام محاسبات ریاضی” به حساب برای کمک های مالی که حمایت خود را از سیاست های پیشنهادی, مهمترین, خود مدیکر برای همه طرح که تا حد زیادی جایگزین بیمه های خصوصی تنها با یک پرداخت کننده سیستم ملی.

“چگونه بسیاری از ساعت شما باید انجام دهید?” ساندرز پاسخ داد.

او قبلا نمی استادانه درست شده در جزئیات در مصاحبه با “60 دقیقه” در چهار شنبه اما روز بعد منتشر شد یک سند با یک چک لیست با تاکید حساب برای کمک های مالی خود را از سیاست.

“مدیکر برای تمام خواهد شد و کاهش هزینه های مراقبت های بهداشتی در این کشور توسط $450 میلیارد دلار در سال صرفه جویی 68,000 زندگی مردم که در غیر این صورت می توانست درگذشت” ساندرز گفت.

در روز سه شنبه Buttigieg interjected در عقب و جلو در ساندرز’ مراقبت های بهداشتی طرح هزینه برای گفتن آنچه که او فکر واقعی ریاضی است. “می افزاید: تا چهار سال بیشتر از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” Buttigieg گفت. و این معنی جمهوری خواهان برنده شدن در هر دو مجلس نمایندگان و سنا ،

آمریکا در تلاش برای دفاع از رقابتی ترین کنگره ولسوالی ها و در آغوش نمی مدیکر برای همه Buttigieg گفت. در عوض آنها در حال اجرا به دور از ساندرز’ پلت فرم به عنوان سریع به عنوان آنها می توانند.

و Klobuchar گفت: بسیاری از مردم پشتیبانی نمی کند مدیکر برای همه, و, که نمی توان آن را تصویب رسید. او گفت: “دموکرات ها باید تمرکز بر روی ساخت بیمه درمانی و داروهای تجویزی گران قیمت کمتر. آنها نباید بر روی “دسته ای از وعده های شکسته که صدا خوب سپر تابلوچسبها.”

“نه ریاضی اضافه نمی کند تا” Klobuchar گفت.

کنترل خسارت در جنسیتی ادعای بلومبرگ

در یک نمایش ناامید کننده در هفته گذشته نوادا بحث جلوتر از قفقاز که به پایان رسید تا رفتن ساندرز’ راه بلومبرگ در تیررس برای دیگر نامزدها بیشتر به طور قابل توجهی وارن.

در آن بحث بلومبرگ شد ضربه اتهام آزار و اذیت جنسی در شرکت خود و تحقیرآمیز نظرات در مورد زنان تاریخ خود را از حمایت از بحث برانگیز “توقف-و-frisk” پلیس استراتژی اخیر خود وضعیت به عنوان یک ثبت نام جمهوری خواه.

بلومبرگ مواجه با تبعیض جنسی ادعا می کند: چگونه می تواند آنها را تحت تاثیر قرار مبارزات انتخاباتی خود را?

در روز سه شنبه وارن مشترک یک داستان از او در تاریخ به عنوان یک زن 21 ساله زمانی که او می گوید: او تبعیض برای باردار شدن. او به ارمغان آورد یک ادعا از 1990s طرح دعوی در دادگاه که متهم بلومبرگ از گفتن یک کارمند به “کشتن آن” که عصر ایران همواره رد کرده بود و یک بار دیگر بر روی صحنه یکشنبه.

“من هرگز نگفتم که!” بلومبرگ گفت.

“مردم می خواهند فرصتی برای شنیدن از زنانی که کار می کرد برای مایک بلومبرگ ،” وارن ادامه داد: اشاره به عدم افشای توافق در شرکت خود را امضا کرده اند. “اجازه بدهید به ما این فرصت را به زنان صحبت می کنند.”

بلومبرگ با اشاره به کسب و کار خود را شناسایی کرده اند سه نفر از زنان با عدم اطلاع توافق نامه که منتشر خواهد شد از این توافق نامه در صورت درخواست. او همچنین اذعان کرد او به اشتباه به جوک است که جرم زنان شاغل و عذرخواهی کرد.

“من نمی دانم چه چیز دیگری او می خواهد ما را به انجام,” او گفت: از وارن و به طور خلاصه او را برای فشار دادن این موضوع است. “مشکل با این سناتور است, کافی است هرگز به اندازه کافی.”

بحث برگزار می شود در نزدیکی محل
مادر Emanuel کلیسا تیراندازی

در چارلستون, S. C., عکسبرداری در سال 2015 که در سمت چپ نه مردم مرده در مادر Emanuel آفریقایی Methodist کلیسای اسقفی نه چندان دور از این بحث محل به داوطلبان خواسته شد به بحث در مورد تفنگ خود را کنترل موقعیت.

بایدن تیز قرار داده و تولید کنندگان اسلحه در توجه کنید: “اگر من انتخاب NRA دارم میام برای شما و تولید کنندگان اسلحه من قصد دارم به شما و من قصد دارم به شما ضرب و شتم.”

پرسید که چرا کنگره موفق به تصویب تفنگ-اقدامات کنترلی به رغم یک رشته طولانی از تیرباران های دسته جمعی در این کشور بایدن ناودان ساندرز خود را برای حمایت از یک اندازه گیری است که می shield تولید کنندگان اسلحه از پرونده های حقوقی.

“برنی رای دادند و پنج بار در برابر بردی بیل و می خواستم یک دوره انتظار 12 ساعت,” او گفت:. “من نمی گویم او را مسئول و نه مرگ و میر, اما که نمی خواهد قادر بوده اند که برای دریافت سلاح” اگر مدت زمان انتظار بوده است چه بایدن پشتیبانی می کند.

بحث tick-tock: سناتور برنی ساندرز طول می کشد تا فشار حملات در طول بحث دموکراتیک پیش از کارولینای جنوبی اولیه

ساندرز در دفاع از خود ثبت کرد و گفت او از گسترش چک های پس زمینه و پایان یک راه گریز است که اجازه می دهد تا افراد خصوصی به فروش و یا تجارت سلاح ها در gun نشان می دهد بدون تحت یک چک پس زمینه.

ساندرز که رای دادند در مقابل برخی از کنترل اسلحه اقدامات خود را در طول کنگره حرفه ای است گفت: او نشان داده و دیدگاه های خود را در حوزه ورمونت بسیاری از آنها صاحبان اسلحه. انتقاد تفنگ موضوع توسط هیلاری کلینتون در طول سال 2016 اولیه نبرد ساندرز نیز گفت: او را “تکامل” در مورد این مسئله.

از آن زمان به “آیا آنچه را که مردم آمریکا می خواهند نه آنچه NRA می خواهد” او گفت:.

وارن گفت: جمهوری خواهان مجلس سنا block gun-اقدامات کنترلی و تنها راه برای تصویب چنین قانونی این است که به عقب filibuster پارلمانی دستگاه های اغلب استفاده می شود برای جلوگیری از قانون.

اول, بحث, بحث و گفتگو در coronavirus به مقامات هشدار می دهند از گسترش

همه نامزدها به نظر می رسید به توافق برسند آنها باید صندوق سازمان از جمله مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری و بالا بردن همکاری های بین المللی, همه چیز مغلوب ساختن پیشی جستن دولت کاهش داده است, در پاسخ به کوروناویروس.

Klobuchar تشویق بینندگان به رفتن به وب سایت کمپین, اما برای این که از مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری به یادگیری بیشتر در مورد کوروناویروس که مقامات بهداشت در حال تلاش برای جلوگیری از تبدیل شدن به یک بیماری همه گیر.

او گفت که ایالات متحده نیاز به “درمان” برای شهروندان آلوده و قرار دادن آنها در یک “وضعیت قرنطینه. ما نمی خواهیم به افشای اما ما می خواهیم به آنها کمک کند.” او همچنین توافق با بلومبرگ را زودتر حفاری در برابر تهمت برش کمک های مالی به سازمان های مانند CDC.

بایدن گفت که درمان کروناویروس “چگونه ما با ابولا” در مورد این ویروس این است که دولت اوباما در حال به مقابله با خود را در دوره دوم که به کشته شدن هزاران نفر در غرب آفریقا است.

“من بخشی از ساخت مطمئن شوید که همه گیر نیست به ایالات متحده آمریکا, نجات جان میلیون ها نفر,” بایدن ادامه داد.

“هیچ کس اینجا تا به حال برخورد بین المللی با هر یک از این رهبران جهان” او ادامه داد: اصرار او می شده اند و در هماهنگی با رهبران چین برای مهار این بیماری است. “من تنها کسی است که.”

ساندرز demeaned هستند تهمت قبلی ادعا می کند که coronavirus می تواند از بین برود آوریل هنگامی که هوا گرم تر می شود در تماس تلفنی با رئیس جمهور “خود توصیف ‘نابغه بزرگ.'”

“مارس جادویی تاریخ است که این دانشمند بزرگ ما در کاخ سفید مشخص است, من آرزو می کنم من شوخی, این چیزی است که او گفت:,” او ادامه داد.

کمک: David Jackson مورین Groppe ساوانا Behrmann, Ledyard King, Michael Collins

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>