در اینجا 10 دو نفر از هیئت مدیره بازی به بازی به تصویب زمان در حالی که اجتماعی فاصله

مگر اینکه شما از یک خانواده بزرگ یا تعداد زیادی از مشاوره ازدواج و مشاوره اجتماعی فاصله نیست و منجر به یک بازی از خطر است.

در حال حاضر زمان برای دو نفر از هیئت مدیره بازی به درخشش.

ما آرای برخی از خوانندگان مورد علاقه دو فرد تخته و افزود: برخی از مورد علاقه ما است. در اینجا برخی از بازی های است که می تواند کمک به شما در عبور زمان در حالی که اجتماعی فاصله.

Morels

زمان بازی: 30 دقیقه

Morels ساخته شده است به طور انحصاری برای دو بازیکن است. شما برو سر به سر جستجوگری برای قارچ با جمع آوری کارت گروه از قارچ. مجموعه های مختلف از قارچ ها به ارزش یک مقدار متفاوت از نقاط. بالاتر ارزش قارچ بیشتر دشوار است برای جمع آوری. این بازی به سرعت گام است که آسان برای یادگیری و رنگی و درخشان بازی کارت اضافه کردن برخی از زندگی است.

Ticket to Ride

زمان بازی: 45 دقیقه

این بازی شما را به عقب به زمانی که راه آهن حکومت شمال امریکا است. این بازی را می توان به پنج نفر اما نقش فقط به عنوان به خوبی با دو. شما و رقیب را جمع آوری کارت رنگ و دراز قطار به سعی کنید برای تکمیل مسیرهای قطار در سراسر شمال امریکا است. دیگر مسیرهای امتیاز بیشتری کسب می کنید اما خود را رقیب قطار ممکن است مسیر خود را مسدود.

دستمالی کردن

زمان بازی: 60 دقیقه

شما می توانید این بازی کلاسیک بازی با تا چهار بازیکن است اما آن را با این نسخهها کار بزرگ در سر به سر مسابقه. شما با استفاده از نامه خود کاشی برای ایجاد کلمات در هیئت مدیره. حروف مختلف به ارزش یک مقدار متفاوت از نقاط. داشتن گسترده واژگان یک مزیت بزرگ است اما استراتژی درگیر بیش از حد. به دنبال نقاط در هیئت مدیره به طلسم کلمات است که کسب امتیاز جایزه برای حروف یا کلمات است که به عنوان مهم به عنوان قوی داشتن واژگان.

ممنوع جزیره

زمان بازی: 30 دقیقه

این تعاونی بازی را می توان با تا چهار بازیکن اما با این نسخهها کار به خوبی با دو. شما و شریک زندگی سعی خواهد کرد برای تقویت جزیره خود را به عنوان سیل افزایش یابد. ماموریت شما: جمع آوری چهار گنجینه و فرار از جزیره قبل از سیل شما پیشی. هر بازیکن اختصاص داده خواهد شد یک نقش خاص — شما ممکن است مهندس غواص یا خلبان — است که به شما مهارت های خاص برای کمک به شما ایجاد کند.

Cribbage

زمان بازی: 30 دقیقه

این بازی با ورق که در اطراف بوده است از اوایل 1600s شامل یک هیئت مدیره با گیره و یک عرشه 52 کارت. شما با استفاده از کارت های خود را برای کسب امتیاز به حرکت خود میخکوب کردن محکم کردن در اطراف هیئت مدیره و سعی کنید برای رسیدن به خط پایان قبل از رقیب خود است. این بازی می تواند کمی پیچیده اما در هسته ی اصلی آن, شما فقط باید قادر به اضافه کردن به 31. شما با استفاده از کارت های خود را برای ایجاد اجرا می شود جفت و یا گروه های شسته و ترکیب است که اضافه کردن به 15.

کشف

زمان بازی: 15-30 دقیقه

فکر می کنم جنگی با کلمات است. در این بازی برای دو نفر طراحی شده و شما یک رقیب هر یک می آیند تا با پنج حرف را. شما به نوبت حدس زدن حروف در تلاش برای کشف آنچه رقیب خود کلمه است قبل از آنها حل شماست. این یک راه بسیار خوبی برای گسترش واژگان خود را از پنج واژه نامه. اما این فقط یک املا مسابقه. برنده شدن نیاز به استراتژی و کسر.

Yahtzee

زمان بازی: 30 دقیقه

این سریع ء پنج تاس بازی است که می توان با چند بازیکن با این نسخهها کار فقط به عنوان به خوبی با دو. شما و یک رقیب متناوب نوبت گرفتن سه رول در هر نوبت. شما سعی می کنید برای پر کردن کارت امتیازی خود را با عنوان بسیاری از نقاط که ممکن است توسط نورد ترکیبی از همان تاس شماره یا ایجاد straights.

اسامی Duet

زمان بازی: 15 دقیقه

در این بازی همکاری شما و شریک را به یک کلمه سرنخ و با هم کار کنند به تلاش برای شناسایی عوامل مخفی در میان کلمه کارت روی میز. مراقب باشید هر چند. یک پاسخ نادرست می تواند یک راز آشکار قاتل که به پایان ماموریت خود را. این سریع ء بازی به چالش توانایی خود را برای برقراری ارتباط با هم تیمی خود را فقط با استفاده از تک کلمه سرنخ.

تخته نرد

زمان بازی: متفاوت

این بازی یکی از تمدن قدیمی ترین بازی های هیئت مدیره داشتن شده است در حدود 5000 سال. محبوبیت در ایالات متحده رسید در 1960s. سر به سر بازی با استفاده از یک هیئت مدیره چکرز و تاس. از طریق یک سری از رول تاس هر بازیکن حرکت چکرز خود را در سراسر هیئت مدیره در تلاش برای تبدیل شدن به اولین بازیکن به روشن هیئت مدیره از چکرز خود را. وجود دارد کمی منصفانه از استراتژی های درگیر اما بسیاری از آن نیز پایین می آید به این شانس تاس.

نامه های عاشقانه

زمان بازی: 20 دقیقه

این بازی شامل 16 کارت های کاراکتر ها از یک خانواده سلطنتی است. شما می توانید بازی با تا چهار بازیکن است, اما آن را فقط به عنوان تفریح سر به سر. این بازی آسان است برای یادگیری و به سرعت حرکت می کند. کارت از ویژگی های شخصیت های مختلف است که مهارت های مختلف. وظیفه شما این است به استفاده از کارت های خود را برای از بین بردن رقیب خود را از دور یا اگر نه بازیکن حذف می شود که بالاترین ارزش کارت بعد از قرعه کشی شمع خاموش است. یک نشانه می رود به دور است برنده است. کارت و نشانه های آمده در یک کیسه است که باعث می شود این بازی آسان برای ذخیره و یکی از شما می تواند در جاده ها است.

ایمیل بلیک Toppmeyer در [email protected] و به دنبال او را در توییتر @btoppmeyer. اگر شما لذت بردن از بلیک پوشش در نظر گرفتن یک اشتراک دیجیتال است که به شما اجازه می دهد دسترسی به همه آن را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>