در اینجا چیزی است که Knox County مدیران می خواهم شما بدانید در مورد آموزش مجازی

به عنوان Knox County پدر و مادر تصمیم گیری در مورد اینکه آیا آنها می خواهند به فرستادن فرزندان خود به کلاس های درس و یا انجام آموزش مجازی, Knox, اخبار, صحبت با منطقه دو جدید, اصول که در حال نظارت بر منطقه گسترده مجازی یادگیری برنامه.

مهلت ثبت نام در آموزش مجازی برنامه ای است که روز شنبه در 11:59 p. m. خانواده ها با استفاده از Aspen به پر کردن فرم. همه دانش آموزان دریافت خواهد کرد Chromebook صرف نظر از این که گزینه آنها را انتخاب کنید.

72 ساعته فروش: پشتیبانی محلی نگاری با پیوستن به ناکس اخبار امروز تنها 39 $برای یک سال تمام! پیشنهاد ویژه مقدماتی برای مشترکین جدید تنها.

مجازی زبان آموزان آموزش داده خواهد شد توسط معلمان در پایگاه خود را در مدرسه و در منطقه گسترده برنامه تلاش.

هدف این است که برای خدمت به دانش آموزان در پایه مدرسه به ارائه ارتباط بین دانش آموزان گفت: Leanne هاون تلاش مجازی آموزش اصل برای نمرات هفت از طریق 12. تلاش برنامه کمک خواهد کرد که دانش آموزان از سراسر منطقه دریافت آموزش آنها نیاز دارید حتی اگر یک مدرسه خاص ندارد یک معلم آموزش است که البته. تلاش کلاس تدریس توسط معلمان منطقه.

ناکس اخبار صحبت به هاون و تلاش مجازی آموزش اصل برای K-6 جنیفر گرت.

“ما در حال رفتن به مراقبت و حمایت از کودک خود را فقط مانند اگر آنها در ساختمان ما” هاون گفت.

در اینجا چه چیز دیگری آنها تا به حال به می گویند:

چه خواهد شد به طور متوسط روز مدرسه مانند نگاه برای دانش آموزان?

معلمان را صرف هفته اول مدرسه در حال توسعه روال و انتظارات برای دانش آموزان است. هاون و گرت گفت: دانش آموزان را نمی توان انتظار داشت به خیره در روی صفحه نمایش در تمام طول روز.

“ما نمی خواهیم والدین به این باور است که دانش آموز خود را در حال رفتن به نشستن در مقابل یک صفحه نمایش را برای هر دوره از زمان” گرت گفت. “منظورم این است که آنها کودکان هستند.”

معلمان باید هر دو آموزش زنده و مستقل کار می کنند.

مهد کودک: دانش آموزان باید چهار ساعت در روز در مدرسه.

دانش آموزان ابتدایی:

ابتدایی دانش آموزان را گروه های کوچک و می شکند. وجود خواهد داشت خواندن گروه استراحت ناهار و encore آموزش. معلمان می توانند خیاط روال به چه کار می کند بهترین ها را برای دانش آموزان خود را.

“این می تواند نگاه های مختلف در سراسر اما هدف این است که برای ارائه به خوبی شکل گرفته است برنامه برای کمک به آنها بود موفق” گرت گفت.

متوسط و بالا مدرسه:

دانش آموزان نیاز به ورود روزانه به حضور اعتباری اما هاون گفت: دانش آموزان مسن تر هستند و انعطاف پذیری بیشتر در مهلت دانش آموزان ممکن است دریافت خواهید کرد.

هاون گفت: در حالی که همه مدرسه کار مورد نیاز خواهد بود به پایان خواهد رسید در طول ساعات مدرسه و خانواده ها را مجبور به کار با هم برای نگه داشتن دانش آموزان پاسخگو باشد.

“این جایی است که پدر و مادر همکاری قطعه در حال رفتن به کلید” هاون گفت.

آموزش مجازی: با روز برای تصمیم گیری در اینجا جزئیات بیشتر در مورد Knox County Schools’ آموزش مجازی طرح

خواهد شد و خانواده ها باید از این فرصت برای دیدار با معلمان قبل از اولین روز مدرسه ؟

گرت گفت: این منطقه است که هنوز هم کار کردن نظر دارد اما او می خواهد پدر و مادر و معلمان قادر به ایجاد این ارتباطات.

چه اتفاقی می افتد اگر ناکس مدارس شهرستان تصمیم به انتقال تمام دانش آموزان به آموزش مجازی به دلیل COVID-19?

دانش آموزانی که ثبت نام مجازی برنامه را حفظ خواهد کرد برنامه های خود را.

آموزش مجازی در Knox County: Haslam خانواده اهدا $900,000 به ناکس مدارس شهرستان برای کمک به Chromebook بیمه

وجود دارد هنوز هم گمنام در مورد آنچه اتفاق می افتد برای دانش آموزانی که انتقال به آموزش مجازی ضرورت می باشد. هاون گفت: معلمان کلاس درس را آموزش حضوری دانش آموزان در مورد نحوه دسترسی به ابزار مجازی و استفاده از Chromebook خود را. او گفت که آموزش کمک خواهد کرد که ایجاد یک انتقال به مجازی و صاف اگر انتقال مورد نیاز است.

“من می دانم که همکاران من در حال کار بسیار سخت را به مطمئن شوید که آن دسته از کودکان و نوجوانان آموزش از ابتدا در صورتی که اتفاق می افتد” هاون گفت.

چگونه منطقه معلمان در حال آماده شدن برای مدرسه ،

شده اند وجود دارد جلسه توسعه حرفه ای برای معلمان برای کمک به آنها در درک چگونگی حرکت آموزش مجازی.

“ما باید یک منطقه پر از بسیاری از معلمان و بسیاری از مکان های مختلف و ما آنها را می خواهید به احساس پشتیبانی و راحت” گرت گفت.

هاون گفت اضافی هفته از تعطیلات تابستان برای دانش آموزان می دهد معلمان به زمان بیشتری برای یادگیری از یکدیگر است. او گفت: معلمان نیز دریافت واقعه مطلع آموزشی است که شامل ایجاد همدلی و با استفاده از ده-تشدید استراتژی.

“بچه های ما شده اند از طریق بیش از من تا به حال همیشه رفتن را از طریق در آن سن و سال” هاون گفت.

از کجا می توانم بروم اگر من بیشتر آموزش مجازی پرسش ؟

این منطقه را فراهم کرده است, پرسش و پاسخ, مدارک آموزش مجازی پرستاری و سایر اطلاعات در وب سایت خود را. ناکس اخبار نیز مشخص شده نکات کلیدی در مورد فرد گزینه و آموزش مجازی گزینه است.

اگر شما سوالات خاص در مورد دانش آموز خود را, شما باید فرزندتان تماس بگیرید پایه مدرسه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>