در اینجا چه نوع ماسک, شما باید با توجه به دستورالعمل CDC

بیشتر مردم خواهد شد با پوشیدن ماسک در زیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه که هر کس باید در پارچه ماسک در فضاهای که در آن ممکن است مشکل به عمل اجتماعی فاصله.

ماسک می تواند کمک به محافظت از دیگران را اگر شما در حال حمل coronavirus و شما آن را درک نمی کنند.

با توجه به یادداشتی از دانشگاه تهران مرکز پزشکی به دست آمده توسط Knox, اخبار بیمارستان ها هم از این پیشنهاد به طور جدی و نیاز به همه کارگران به استفاده از ماسک های خانگی در همه زمان ها برای محافظت از کارکنان و بیماران و نجات با کیفیت بالاتر دنده محافظ برای کسانی که به آن نیاز دارید.

وجود دارد چند نوع ماسک از شما ممکن است فکر می کنم و هر یک را محافظت می کند متفاوت است. در اینجا شکست از انواع ماسک ها و, که باید با پوشیدن آنها.

خانه پارچه ماسک

پارچه ماسک می تواند به راحتی در خانه ساخته شده و توصیه شده توسط CDC برای اکثر مردم است. پارچه ماسک ها به معنی این نیست به جای هر یک از دیگر انواع ماسک های پزشکی. بیمارستان یادداشت توضیح داد که این ماسک “در نظر گرفته شده برای محافظت از دیگران را با نگه داشتن قطرات (سرفه و عطسه و غیره.) به خودتان است.”

برخی از مردم با COVID-19 را نشان نمی دهد علائم بنابراین پوشیدن ماسک می توانید محافظت از دیگران از گسترش ویروس.

CDC می گوید: این ماسک باید به صورت چسبیده متناسب به صورت امن و با یک کراوات یا حلقه باید چندین لایه از پارچه اجازه می دهد تا تنفس و باید به طور منظم شسته شود.

یک الگوی دوخت و بدون دوختن جایگزین در CDC سایت.

تجهیزات حفاظت فردی ماسک

PPE شامل دستکش و ماسک و عینک محافظ چهره سپر و محافظ است که تنها متخصصان مراقبت های بهداشتی در خط مقدم باید بپوشند.

ساده ماسک صورت (یا رویه ماسک)

این ماسک محافظت در برابر قطرات در هوا اما آنها را نمی توان در اتاق عمل.

فولاد ماسک

مانند ساده ماسک صورت ماسک های جراحی محافظت از استفاده کنندگان از قطرات در هوا. اما آنها را می توان در اتاق عمل هستند زیرا مایعات-مقاوم در برابر.

N95 ماسک

این ماسک ها با بالاترین کیفیت ماسک و باید پوشیده شود تنها توسط افراد مشغول به کار به طور مستقیم با COVID-19 بيمار.

چگونه به بیمارستان در حال اجرای ماسک پوشیدن

دانشگاه تهران مرکز پزشکی ارائه یک ماسک ساده برای هر کسی که ندارد یک ماسک خانگی. با توجه به یادداشت کارکنان می توانید تنها یک PPE, ماسک, بدون تایید مدیر برای حفظ عرضه از ماسک است.

سازمان های جامعه فروشندگان و داوطلبان را به شدت به کمک ماسک را به مرکز پزشکی به مطمئن شوید که هر کس حفاظت شده و منابع آنها نیاز به کار.

این یادداشت گفت که دو تن دیگر از فیلم بیمارستان سیستم در ناکسویل در حال تشویق کارکنان به پوشیدن پارچه ماسک.

“در این زمان توزيع ساده ماسک صورت در نظر گرفته شده است برای پر کردن شکاف تا پارچه (خانگی) ماسک ها بیشتر در دسترس” این یادداشت گفت. “ما ادامه خواهد داد برای ارزیابی توانایی ادامه به توزیع این ساده ماسک صورت بسته کلی ما PPE وضعیت و COVID-19 وضعیت.”

چگونه برای اهدای تجهیزات پزشکی در ناکسویل

Knoxville پذیرش کمک های مالی از تجهیزات حفاظت فردی در یعقوب ساختمان در Chilhowee پارک (3301 E. ماگنولیا Ave.). شهرستان کارکنان پلیس و آتش نشانی دانشجویان و داوطلبان نیروی انسانی درایو.

مجموعه برگزار خواهد شد روزهای دوشنبه چهارشنبه جمعه ها و شنبه ها از 9 صبح تا 3 بعد از ظهر

وجود دارد که منابع جمع آوری خواهد شد:

  • N95 ماسک
  • فولاد ماسک
  • غیر دستکش لاتکس
  • دست عفونی
  • دستمال مرطوب
  • کلاس تجاری لوازم پزشکی

ایمیل Allie Clouse در [email protected] و او در توییتر دنبال کنید @allie_clouse. اگر شما لذت بردن از Allie پوشش حمایت قوی محلی نگاری با اشتراک برای دسترسی کامل به تمام مطالب ما بر روی هر پلت فرم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>