در اینجا است که بهترین شانس را به نفع خود بازمانده: برندگان در جنگ’ پس از تکان دهنده قدرت بازی

این داستان شامل وقایع از “بازمانده: برندگان در جنگ” قسمت طریق مارس 22.

یک سناتور سرنگون شد در یک blindsiding حذف و یک اسب پدید آمده برای تبدیل شدن به مورد علاقه جدید در “بازمانده: برندگان در جنگ” به عنوان باقی مانده هشت بازیکنان فعال و موقعیت خود را برای کشش نهایی.

این بی سابقه ای 40 فصل پایدار CBS reality show حفره دار 20 برندگان قبلی در برابر یکدیگر برای 2 میلیون دلار جایزه و آنها مانند قهرمانان.

آوریل 22 قسمت همه چیز در مورد تونی Vlachos های صریح بازیکن در فصل گذشته بود که شاغل آرام استراتژی تا کنون در این زمان برای کاهش خطر خود را در سطح دیگران است. او شده است یک بازی دوستانه بازیکن تیم یابم و تعاونی.

زمان بندی همه چیز است در “بازمانده.” بوستون راب سعی را از ابتدا و رای دادند. آدم سعی چشمگیر قدرت حرکت اولیه و انتخاب شد ، دنیس ساخته شده یک بازی را به تنهایی از بین بردن ساندرا زود است اما از آنجا دیده می شود بخت و اقبال خود را محو شدن. جرمی بی سر و صدا عقب نشسته و اجازه خود را به متحدان بود رای دادند و در نهایت از دست رفته خود را نگه دارید بر دیگران (و تقریبا رای دادند مارس 22).

اما تونی شده است یک غول خوابیده. او بی سر و صدا خود را تمدید اتحاد با سارا (آنها تا به حال با هم بازی در فصل گذشته) نگه داشته و خلق و خوی خود را در چک و رفت با جریان. در عین حال در آوریل 22 او بزرگتر تک قسمت از شاید هر بازیکن در “بازمانده” تاریخچه. او در بر داشت یک ایمنی بت به تضمین خود ایمنی اگر او احساس نا امنی در آینده tribal council. او نقد در دوستی خود با دیگران زمانی که او تا به حال به آمده تا با “آتش نشانه” (“بازمانده” ارز). او برنده ایمنی به چالش بکشد. و پس از آن او در نهایت ذخیره جرمی (که در آستانه حذف) ساخته شده و بعید است ائتلاف به دست کشیدن از جلو دونده سوفی رقیب خود را به سارا بزرگترین متحد.

او بی ثبات اتحاد در طول راه, بهره برداری از شکاف بین جرمی و کیم, لایه برداری نیک دور از سارا و خروج از بن کردن در تاریکی است. او همچنین اقدام به نیروی سارا (که بدون سوفی) بیشتر متکی تونی.

در حال حاضر او نگه داشتن ایمنی بت در وسط هرج و مرج از بازیکنان که اصلا اعتماد به یکدیگر است. آن را بزرگ خود را به کنترل بازی و او برای آن رفت. اما او بیش از حد?

در اینجا نگاهی به همه بازیکنان هنوز هم فعال است در این بازی به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که رای دادند و چه آنها درصد شانس برنده شدن در این فصل در حال حاضر. (“بازمانده” airs در 8 بعد از ظهر چهارشنبه در CBS.)

بیشتر: چگونه به تماشای ‘بازمانده: برندگان در جنگ’

همچنین: چه با تمام ناکسویل واقعیت تلویزیون ستاره ؟

جرمی: قلب

جرمی شده است از دست دادن متحدان خود را (که رای داده و یا ترک او) بود را به یکی از آخرین میشل زمانی که دیگران تصمیم گرفت از آن زمان برای رای دادن او را. اما در آخرین دقیقه برنامه توسط تونی امان جرمی و ارسال سوفی از بازی به جای. می تواند جرمی را بیشتر از او شانس دوم و چرخش با هم یک اتحاد جدید (و یا تعمیر یک ساله?) او همچنین قوی و قادر به برنده شدن در چالش های ایمنی. با بسیاری از بازیکنان در حال حاضر بی ثبات جرمی است یک شات در حال غرق شدن در زیر رادار و تجدید قوا.

شانس برنده شدن: 8 درصد (1% از هفته گذشته)

بن: The Lone Wolf

بن است که معمولا در هر کجا که اعداد هستند حتی اگر او نمی کند که بسیاری از تنگ اتحاد است. او شده است در بخشی از این حکم به جمعیت هر چند او نبوده است که منجر به تصمیم گیری و او در سمت چپ outs با سوفی blindside. اما بن یک متحد نزدیک به سارا در واقع می تواند به نفع از سوفی رای اگر او و سارا هم بچسبند و تلنگر بازی تونی. بن کار کرده است با تقریبا تمام بازیکنان فعال در این فصل در برخی از نقطه و در حال حاضر که این بازی بدست تنگ تر و بن باید برای کمک به اصلاحات اکثریت داد که شامل او. او اواسط سطح هدف در حال حاضر نگه می دارد که او را در ترکیب و همچنین به او می دهد یک فرصت معقول به نفع خود اگر او می تواند به چهار نهایی.

شانس برنده شدن: 11% (بدون تغییر از هفته گذشته)

میشل: آداپتور

میشل شده است در یا در نزدیکی پایین ترین فصل اما او نمی تبدیل شدن به یک هدف جدی است تا آوریل 22, زمانی که او در حال رفتن به یک پشتیبان اخراج در مورد جرمی می تواند نجات خود را با ایمنی بت. به جای میشل همکاری با متحد جرمی اخیر متحد نیک و جدید متحد تونی به دست کشیدن از سوفی یک بازیکن او تا به حال هرگز در تراز وسط قرار دارد با قبل. میشل بوده است در سحر و جادو در این فصل با بازی تکه تکه و استقامت او الهام بخش است. اما الهام بخش به اندازه کافی برای او را به نفع خود ؟ ما ممکن است دریابید که به زودی به اندازه کافی.

شانس برنده شدن: 10 درصد (2% از هفته گذشته)

سارا: باله شنا

سارا مسلط شد تا مارس 22 – در دو اتحاد با تونی (با وجود مجادله) یک تنگ و دو داد با سوفی و اتحاد با بن با نیک برچسب زدن همراه است. او یک استراتژیست بزرگ بود و تقریبا بیش از حد حمایت اطراف خود را لمس می باشد. … تا زمانی که یکی از ونرخ متحدان (تونی) زدم او دیگر ونرخ متحد (سوفی) در آوریل 22. سارا یک فرصت طلب اما و اگر کسی می گذرد او را می توان بی رحم. او یک هدف مشخص شده در حال حاضر اما او نه تنها یکی است. بیایید ببینید که او چه می توانید انجام دهید در حال حاضر است که گرما را در.

شانس برنده شدن: 14% (تا 2% از هفته گذشته)

کیم: Dominator

کیم coaster غلتکی فصل دیده می شود بخت و اقبال خود را جزر و مدی مانند جزر و مد. او را نگه می دارد افزایش به رقابت سختی با این حال و حتی اگر او تنها بود واقعا کار با دنیس در آخرین tribal council, او یک اردک نشسته. شکننده روابط بین سارا تونی بن و جرمی است که یک فرصت برای کیم به حرکت در و افزایش شکاف میان آن دسته از بازیکنان است. هر ترکیبی از این چهار نفر به همراه دنیس و شاید میشل و یا حتی نیک می تواند کیم یک فرصت برای به دست گرفتن کنترل اگر غرایز خود را نمی شکست ، او همچنین می تواند آسان رای اگر دیگران می خواهید را به یک استراحت از بودن در گلوی یکدیگر.

شانس برنده شدن: 8% (تا 2% از هفته گذشته)

دنیس: فلک زده

دنیس تاسیس خودش را در یک شیار در اوایل بازی. او یک عضو از یک غالب چهار فرد داد پیدا و پنهان ایمنی بت و سپس خرید یکی دیگر از ساندرا قبل از رای گیری استادانه او را. اما او زیرفشار جدا از دیگران در او داد و نه ساخته شده است هر گونه حرکت و یا چیزی را به دست آورد در حالی که. او محو می شود اما نمی کردن. را به نفع او آن را ندارد بسیار استراتژیک حس, برای دیگران, برای از بین بردن او در حال حاضر به علاوه او سخت و مدبر است. او ساخته شده آن را در این دور او را می توانید نگه دارید.

شانس برنده شدن: 7 درصد (1% از هفته گذشته)

تونی: سرگرم کننده

تونی بازی های برگزار شده است یک بازی درخشان تا کنون. با وجود گذشته خود شهرت تهاجمی بازی او در آمد آرام و نشسته را به اجازه دیگران مبارزه با آن را. سپس یک بار بازی کردم گذشته در نیمه راه از نقطه و دیگر بازیکنان شده بود و کبودی یکدیگر تونی رفت و دریچه گاز کامل با رقابت استراتژی و ضرب وشتم. او به اندازه کافی قوی رزومه در حال حاضر به ضرب و شتم بازیکنان دیگر در مقابل هیئت منصفه و او را شرط بندی که اختلاف او را به هم زده در میان دیگران خواهد اجازه دهید او را در مسابقه به پایان رسیده است. این یک روش عالی اما او را به رقابت در برابر دیگر برندگان که به احتمال زیاد به بیش از رول برای او.

شانس برنده شدن: 15 درصد (3% از هفته گذشته)

Nick: The Wonderkid

نیک بوده کشویی بین اتحاد و فرود در سمت راست چند هفته گذشته. او را در یک حیله گر نوسان رای, اما او به نظر نمی رسد به هر گونه حرکت بزرگ برای خود اعتباری است. تونی تماس های نیک یک “کفتار,” خود را زبان عامیانه برای اطرافیان که بی سر و صدا اجازه می دهد تا بازیکنان اصلی (“شیرها”) را هر یک از دیگر. که عدم توجه ممکن است کاهش نیک شانس برنده شدن اگر او باعث می شود آن را به پایان اما نیک به دست آورد با استفاده از این تاکتیک در بسیار رقابتی “بازمانده: David مقابل جالوت.” او یک توسری خور را نیز زد.

شانس برنده شدن: 10 درصد (2% از هفته گذشته)

رای دادند اما در لبه انقراض

بازیکنان زیر در حال حاضر رای داده این فصل و فرستاده شده به لبه انقراض جزیره که در آن آنها باید به مبارزه با به عقب بر گردیم در این بازی است.

ناتالی: جنگنده

ناتالی و پارواتی بودند بزرگ تلویزیون در آوریل 22, چسبیده تونی با یک “اخاذی” “مزیت است.” با وجود اینکه اولین بازیکن رأی داده اند ناتالی یک نگرش بزرگ و به نظر می رسد روانی متمرکز شدن در این بازی است.

شانس برنده شدن: 2% (بدون تغییر از هفته گذشته)

تایسون: کمدین

مانند بسیاری از بازیکنان در لبه انقراض فن های مورد علاقه تایسون بود آرام قسمت آوریل 22. احتمالا او هنوز هم متمرکز شده و آماده برای مبارزه با راه خود را در بازگشت به بازی.

شانس برنده شدن: 2% (بدون تغییر از هفته گذشته)

این Danni: آمر

این Danni فقط flickers به تمرکز هر چند قسمت است. که عدم ویرایش توجه نشان می دهد او به احتمال زیاد می شود که باعث می شود آن را دوباره به بازی.

شانس برنده شدن: 1% (بدون تغییر از هفته گذشته)

سوفی: مغز

سوفی حال و دراز مدت تشکیل یک غالب داد در غالب قبیله در گرفتن رفتن و ماندن در شرکت خوب تا تونی رو حسادت سوفی داد با سارا و صحنه یک آمار ابتلا به سوفی (که تا به حال ایمنی بت با او) خاموش نگهبان. این یک راه سخت بازگشت از لبه انقراض اما سوفی هنوز هم تازه و قادر است.

شانس برنده شدن: 2% (پایین 12 درصد از هفته گذشته)

وندل: همکار

وندل ندارد بسیاری از دوستان و یا یک مورد خوب برای داوران او را برنده شوید. او می تواند امکان پذیر بازی راه خود را به عقب به بازی اما چه کسی را برای رای دادن به او در پایان ؟

شانس برنده شدن: 1% (بدون تغییر از هفته گذشته)

آدم: کارشناس

Superfan آدم است و پیروان خود را. اما او را آسیب پذیر مرتب و نسبتا ضعیف است. تایسون ممکن است حق در دادن آدم یک کم شانس از نصب یک پایان قوی.

شانس برنده شدن: 1% (پایین 1% از هفته گذشته)

Yul: دیپلمات

Yul به نظر می رسد به یک شرط خوب به مبارزه راه خود را از پشت در اما عدم وجود خود را از صفحه نمایش زمان به تازگی نیست یک نشانه خوب است. طرفداران خود را نباید تسلیم نشده است, اما آنها باید واقع بینانه باشد.

شانس برنده شدن: 2% (بدون تغییر از هفته گذشته)

کهربا: هدف

هیچ چیزی در مورد کهربا ویرایش نشان می دهد او می تواند هر چیزی اما یک سرپا نگه داشتن برای شوهرش دستبرد زدن تا زمانی که فصل به پایان رسیده است.

شانس برنده شدن: 1% (بدون تغییر از هفته گذشته)

بوستون راب: رئیس

راب مطمئن شوید که برای نگه داشتن مبارزه با به پایان است. او اراده اما او به طور فزاینده ای قوی رقابت در لبه انقراض را که مسیر خود را پشت مشکل تر است.

شانس برنده شدن: 2% (بدون تغییر از هفته گذشته)

پارواتی: آهنربا

پارواتی تلاش برای به دست آوردن جای پایی به عنوان یک بازیکن فعال اما او حکومت بر لبه انقراض هستند. او ممکن است بهترین تلویزیون اگر او برنده راه خود را در بازگشت به بازی و او مدبر شرکت خواهد به او معقول ضربه به در برد.

شانس برنده شدن: 2% (بدون تغییر از هفته گذشته)

اتان: دوست

اتان است که نشان می دهد فیلسوف و backstory الهام بخش است. اما خود بازی نمی کند و الهام بخش بسیار امیدواریم که او می تواند برنده این چیز.

شانس برنده شدن: 1% (بدون تغییر از هفته گذشته)

کردن

ساندرا: ملکه

ساندرا حتی نمی باید در مورد آن فکر می کنم پس از او رای دادند. او می دانست که او تا به حال عملا هیچ شانسی برای برنده شدن در راه خود را در بازگشت به بازی پس از به جای رنج می برند pointlessly در لبه انقراض او را ترک.

شانس برنده شدن: 0% (بدون تغییر از هفته گذشته)

چاک کمپبل شده است نوشتن در مورد “بازمانده” برای Knoxville News Sentinel پس این نشان می دهد عرضه در سال 2000.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>