در اینجا شانس خود را در حال حاضر برای دیدن بسیار خوب Jersey Boys در سرگرمی

Jersey Boys (2006) است که نه تنها بهترین jukebox موسیقی تا کنون ایجاد شده اما همچنین بهترین موسیقی دیگر از همیلتون قرن 21. وجود دارد نشان می دهد تا نرم و صاف کردن, خیلی دوست داشتنی, بنابراین مبتکر. چگونه می تواند آن را از دست ندهید, خود را با تشدید قایق از ضربه آهنگ از چهار فصل می فرستد که ما را به جوانان ما با چنین بی تردید دقت و آسان جذبه? ما whisked به درایو در, فیلم, کباب کردن مفاصل دبیرستان حافظه های فوق و تحریک را از جلسات تحت استادیوم فوتبال. برای افراد متعلق به نسل این است که موسیقی ما, و این است که ما نشان می دهد. این catnip.

همانطور که می دانیم یک jukebox موسیقی است ersatz فرم از موسیقی تئاتر و در عین حال یک تولید کننده رویای. پیدا کردن یک معشوق احساس خوب آهنگ کاتالوگ – بیتلز, Abba, ساحل, پسران, Jimmy Buffett, Peter Allen, ’50s doo-wop á لا راجر باقلا – و سپس پاشنه کش یک داستان در سراسر موسیقی است. ساخته شده است در غربت. آهنگ حقوق ممکن است گران شود, اما آن را یک کل بسیار کمتر خطرناک تر از راه اندازی یک نمره اصلی.

بخش سخت است گرفتن داستان راست است. مهم نیست که چقدر خوب آهنگ خارج از متن هنوز آهنگ خارج از متن. قرار دادن آنها را در یک چارچوب دراماتیک است توانا روی حیله و تزویر. به جای plopping آهنگ ها به یک طرح که به معنای هرگز به آنها را نگه دارید و نویسندگان Marshall Brickman و Rick Elice را در مسیر کمترین مقاومت و بیشترین درخشان آنها را آهنگ ها و ارائه آنها را به ترتیب زمانی که داستان از افزایش چهار فصل. آن را ساده و ظریف و sublimely ماهر است. با برخی از شاعرانه مجوز, آهنگ های مناسب در آنها ثبت شد. این interweaving از آهنگ ها و طرح بسیار مناسب و درست, شما ممکن است تعجب که چرا هیچ کس تا به حال از این فکر قبل از. به همین دلیل پسران جرسی خیلی خوب است و بسته مانند شلاق. آن را پیچیده در آن داستان با یک ساختار است که باور نکردنی جامد. و البته آهنگ های کلاس اول.

Backstagers پس از کلاسیک ستاره متولد شده است به Dreamgirls پیروی از یک الگوی مشخص. شما می توانید تیک تیک کردن نقاط طرح در خواب خود را – شک به خیانت و حسادت و مشکلات پول بی پروا مدیران لجام گسیخته نفس است. Jersey Boys تر است اما آن آس است که پسران خود را دارند. این استعداد خرده هود ترکیب صدای خود را تحت یک چراغ کنار جاده در زنگ کمربند نیوجرسی هستند بنابراین آشکارا شایان ستایش است که ما ریشه برای موفقیت خود را از ابتدا. به ما هشدار داد قبل از ورود به سرگرمی است که فراوانی وجود دارد “بی حرمتی نیوجرسی واژگان” این مخدوش فرشتگان باید توجه ما را از گرفتن بروید. هر چه آنها ما را در کنار خود.

اساسا فرانکی داستان چهار کوارتت روایت داستان اضافه کردن قطعات به یکدیگر پازل. همه می گویند و این انسجام در میان بچه ها یک نانوشته موضوع نشان می دهد که در حال وفاداری و نگه داشتن کلمه خود را به افراد خود را. به استثنای آهنگ های بزرگ این, از مد افتاده, ارزش رفتن به یک راه طولانی در ساخت این نمایش بسیار جذاب به رغم در مبارزه و موانع بر طرف شود در ماه مارس به بالای نمودار این است که یک “تا” نشان دیگری از آن در بسیاری از فریبندگی.

مدیر Des McAnuff که رهبری نشان می دهد از زمان آغاز آن در کالیفرنیا لا جللا تاتر آن را نگه می دارد در حال حرکت با sleekness از بالا 10 DJ. هیچ چیز را کند می کند حداقل از همه روحیه boy band حرکت زیبایی طراحی شده با یک چشمک توسط Sergio Trujillo. برای حفظ تمرکز مجموعه, حداقل فقط یک بلندی شبکه کار برخی از زنجیره ای پیوند شمشیربازی و پس زمینه کارخانه شبح به بیرون کشیدن فرسوده نیوجرسی و نئون, نوار, ثبت نام یا مانند پرواز در تعیین محل. به مجموعه ای از ’60s, خلق و خوی برخی از Roy Lichtenstein کارتون پانل های رها.

تور چهارگانه فوق العاده است. Cory Grennan به عنوان خرده gangsster Tommie, عنوانی رهبر این گروه است ناهنجار و ماچ; Michael میلتون به عنوان نیک Massi است بی ادعا تا زمانی که تحت فشار قرار دادند بیش از حد سخت; Eric Chambliss است suave و براق باب Gaudio گروه آس ترانه سرا; و جان هکر با پر زرق و برق falsetto لوله آواز می خواند مانند زیراکس کپی از فرانکی والی.

وقتی این همه آمریکایی فاب چهار ترکیب صدای خود و قدم زنی با تبختر در محل “بزرگ مرد در شهر” سحر” کار من راه بازگشت برای شما” “بیایید قطع” و یا هر یک از دیگر 30-برخی از بازدید از چهار فصل, موزیکال آمریکایی دریافت نمی کند بهتر است.

وجود دارد تنها چهار اجراهای باقی مانده است. بروید در حال حاضر و تجربه بهترین برادوی است. آه چه شب, در واقع!

Jersey Boys همچنان از طریق فوریه 9 در 8 بعد از ظهر جمعه و روز شنبه; ساعت 2 بعد از ظهر شنبه و یکشنبه و 7:30 بعد از ظهر یکشنبه در سرگرمی مرکز 800 Bagby. برای اطلاعات تماس 713-315-2525 و یا بازدید thehobbycenter.org یا boradwayatthehobbycenter.com. $40-$95.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید