HGTV دعوت طرفداران به رای دادن در شراب خواری-شایسته سری برای ‘فن های مورد علاقه جمعه’ روز ماراتن


نیویورک [مارس 3, 2020] امریکا همچنان به ماندن #HomeTogether و توسط نورد “فن های مورد علاقه جمعه” HGTV در حال حاضر می دهد طرفداران این شانس را به رای دادن در—و ساعت مچی—شبکه بالا binge-ارزش مجموعه. آغاز سهشنبه, مارس 3, نظر سنجی باز خواهد شد در HGTV رسانه های اجتماعی سیستم عامل—Facebook, Twitter و Instagram و دو شبکه محبوب سری خواهد سر به سر برای آرزو ماراتن نقطه در هر هفته. ابتدا در 12 p. m. ET/PT در آوریل 10, برنده فن-رای سری اجرا خواهد شد با بازگشت به عقب قسمت هر جمعه. اول تا بینندگان می توانید انتخاب کنید بین به شدت سرگرم کننده و رقابتی سری سنگ بلوک و پیشگامانه فرهنگ پاپ نیروی عظیم منهدم کننده بسیار بردی نوسازی. در هفته های آینده, طرفداران می توانید در ادامه رای گیری برای اطمینان بیشتر دوست داشتم سری باعث می شود بعد از “فن های مورد علاقه جمعه” را کاهش دهد. آینده matchups شامل بازار تلنگر مقابل Nate و ارمیا: صرفه جویی در خانه من زندگی می کنند چه در مقابل هاوایی زندگی; و شهر بادخیز ناتوانی در مقابل 100 روز خانه رویایی.

“هر کس دوست دارد یک مرحله نهایی مسابقات دوستانه و “فن های مورد علاقه جمعه” یک انحراف کامل برای طرفداران که همچنین اجازه می دهد تا آنها را برای نشان دادن حمایت برای سری آنها بیشتر می خواهید به تماشای” جین گفت: Latman رئيس جمهور, HGTV. “اگر آنها بازیگران, رای, HGTV ارائه خواهد شد دقیقا آنچه آنها می خواهند در پایان یک هفته طولانی از کار در طول قرنطینه—جمعه ماراتن مبارک خانه را نشان می دهد که آن را سخت را برای آنها به ترک نیمکت.”

زیر “فن های مورد علاقه جمعه” سری که بینندگان می توانند رای خود را:

رای گیری باز آوریل 3 برای جمعه, مارس 10 ماراتن:

· سنگ بلوک
رقابت های سری سنگ بلوک بازیگران جوانان فورد (بازسازی شده توسط فورد), مینا Starsiak هاوک (خوب استخوان), یاس راث (پتانسیل پنهان) و آلیسون ویکتوریا (شهر بادخیز نوتوانی) دارای پررنگ ساخت و طراحی چالش ها در نشان دادن شگفتی و مهمان ویژه قضات و برنده پیاده روی دور با حقوق لاف زدن و یک خیابان به نام او در اکثر تاب بلوک در کشور است.

· بسیار بردی نوسازی

در یک بسیار بردی نوسازی شش الکسی تگزاس خواهر و برادر, Barry Williams (گرگ), Maureen McCormick (مارسیا) کریستوفر نایت (پیتر), حوا عمودی (Jan) مایک Lookinland (بابی) و سوزان اولسن (مدل لباس) تیم با HGTV بزرگترین نوسازی ستاره کارشناسان برای اجرای boldest نوسازی خانه جهان تا به حال دیده می شود.

رای گیری باز می شود مارس 10 برای جمعه, مارس 17 ماراتن:

· بازار تلنگر

میزبانی شده توسط لارا اسپنسر بازار تلنگر رقابت های سری است که ویترین duos که رقابت به repurpose بازار کک می یابد برای سود و یک شانس برای برنده $5,000.

· مقابله و ارمیا: صرفه جویی در خانه من

ایجاد توازن میان نقش خود را به عنوان کارشناسان طراحی و پدران, Nate Berkus و ارمیا برنت نجات مشتریان از نوسازی کابوس و تبدیل پول چاله به شاهکارهای در مقابله و ارمیا: صرفه جویی در خانه من.

رای گیری باز می شود مارس 17 جمعه, مارس 24 ماراتن:

· شما در زندگی چیست ؟

در شما در زندگی چیست ؟ , تور بعضی از آمریکا دور از خانه و کشف چگونه بعید ساختمان از فانوس های دریایی به آب نبات کارخانه ها و ایستگاه های گاز به کلیسا تبدیل شده اند به خانواده های خانه های رویایی.

· هاوایی زندگی

هاوایی زندگی شرح زیر روزمره خانواده ها به عنوان آنها به نوبه خود از هاوایی خانه رویایی را به واقعیت.

رای گیری باز می شود مارس 24 برای چهار شنبه, آوریل 1 ماراتن:

· باد می وزد شهرستان نوتوانی

در معرض خطر سرمایه گذاری, کثیف بازسازی و پرداخت آف به نام بازی به صورت real estate توسعه دهنده آلیسون ویکتوریا در HGTV سری شهر بادخیز نوتوانی. ماهر طراح قمار در شیکاگو قدیمی ترین fixer uppers با وجود چالش های خود را صرف بزرگ دلار برای ایجاد زرق و برق دار خانه مدرن با پوسته و لوکس به سبک.

· 100 روز خانه رویایی

شوهر و همسر تیم برایان و میکا Kleinschmidt کمک به مشتریان خود را ایجاد کنید کامل سفارشی خانه در تمپا, فلوریدا, با در نظر گرفتن آنها را در تورهای مختلف خواص به انتخاب خود رویای بیرونی, داخلی, مبلمان و پس از اتمام. در پایان Kleinschmidts معاون کشیش بخش کاملا شخصی خانه است که حرکت در آماده برای مالکان جدید در 100 روز و یا کمتر است.

در مورد HGTV

HGTV ارائه می شود خانواده ها با relatable داستان سوپراستار املاک و مستغلات و نوسازی کارشناسان و شگفت انگیز خانه تحولات است که الهام بخش پرشور مخاطبان است. برای هر کسی که به دنبال سرگرم کننده و aspirational خانه و سبک زندگی, مطالب, HGTV محل می شود. HGTV ارائه می دهد: یک بالا 10 کابل شبکه که توزیع شده است به بیش از 87 میلیون خانواده های ایالات متحده; یک وب سایت HGTV.com که جذب به طور متوسط 10.3 میلیون نفر در هر ماه; های اجتماعی رد پای 21.2 میلیون; HGTV مجله ماهانه انتشار می رسد که بیش از یک میلیون خوانندگان و منحصر به فرد مجموعه ای از خانه گرا محصولات از طریق HGTV HOME™ مصرف کننده محصولات خط. بیننده می تواند تبدیل به طرفداران HGTV و تعامل با دیگر صفحه اصلی بهبود (persian) علاقه مندان از طریق Facebook و توییتر و پینترست و Instagram. HGTV متعلق به, کشف, Inc., یک رهبر جهانی در زندگی واقعی سرگرمی پوشا 220 کشور و منطقه که نمونه کارها شامل کانال دیسکاوری, شبکه غذایی TLC, Investigation Discovery Travel Channel, Trendhunter, Animal Planet, Science Channel و آینده چند پلت فرم JV با تراشه و جوانا گاینس ماگنولیا به عنوان به خوبی به عنوان خود: اپرا وینفری شبکه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>