HGTV باز کردن پیشگامانه خود شات صفحه قبل طراحی سری در درب خود را


نیویورک [مارس 16 سال 2020] بی باک, DIY-ers که برای بهبود صفحه اصلی چالش امروز می توانید درخواست خود را برای یکی از بزرگترین و در عین حال—حتی در حالی که همه #HomeTogether. طراحی در درب خود را HGTV جدید برش لبه سری است که برای جستجو از جان گذشته مالکان که نیاز به کمک برای تقویت خسته داخلی و می خواهم به مربی از راه دور توسط یکی از شبکه های محبوب نوسازی خانه ستاره. صاحب خانه علاقه مند می توانند با ارسال یک ایمیل با خود داستان و عکس از اتاق آنها مایل به تبدیل به [email protected] و یا بازدید از HGTV.com/beonhgtv برای اطلاعات بیشتر.

“ما صرف زمان زیادی را در خانه و در اطراف ما کسانی هستند که به انجام است که ما دیگر نمی تواند چشم پوشی گفت:” جین Latman رئيس جمهور, HGTV. “خبر بزرگ است که اگر شما می خواهید کمک HGTV آماده است با کارشناسان مورد اعتماد است که می تواند راهنمای شما را از آغاز تا پایان. از طریق فن آوری شما می توانید آنها را دعوت به خانه خود را به آنها نشان می دهد خود را به چالش و ما ارسال خواهد شد راه حل خود را به درب جلو.”

برای آماده شدن به خانه خود را به سطح بعدی DAYD امیدوار باید شکستن ماشین دوخت را بیرون برس رنگ و گرد و غبار را ابزار نجاری. پس از اولیه مجازی مشاوره با HGTV متخصص انتخاب شده صاحب خانه دریافت یک بسته شخصی طراحی عناصر. متقاضیان باید آماده برای انجام کار خود قادر به استفاده از ویدئو کنفرانس دستگاه و ثبت پیشرفت خود را در HGTV-ارائه تجهیزات. صاحب خانه می تواند کمک طلب کردن هر کس که آنها می خواهم برای کمک به ارائه همه شرکت کنندگان ماندن در زیر همان سقف. HGTV آغاز خواهد شد از راه دور تولید برای طراحی در درب خود را در اواخر این ماه.

“ما همه به دنبال راه هایی برای شاد ماندن و متصل و یک سری مثل این احساس می کند حق, راست, در حال حاضر,” گفت: Latman.

در مورد HGTV

HGTV ارائه می شود خانواده ها با relatable داستان سوپراستار املاک و مستغلات و نوسازی کارشناسان و شگفت انگیز خانه تحولات است که الهام بخش پرشور مخاطبان است. برای هر کسی که به دنبال سرگرم کننده و aspirational خانه و سبک زندگی, مطالب, HGTV محل می شود. HGTV ارائه می دهد: یک بالا 10 کابل شبکه که توزیع شده است به بیش از 87 میلیون خانواده های ایالات متحده; یک وب سایت HGTV.com که جذب به طور متوسط 10.3 میلیون نفر در هر ماه; های اجتماعی رد پای 21.2 میلیون; HGTV مجله ماهانه انتشار می رسد که بیش از یک میلیون خوانندگان و منحصر به فرد مجموعه ای از خانه گرا محصولات از طریق HGTV HOME™ مصرف کننده محصولات خط. بیننده می تواند تبدیل به طرفداران HGTV و تعامل با دیگر صفحه اصلی بهبود (persian) علاقه مندان از طریق Facebook و توییتر و پینترست و Instagram. HGTV متعلق به, کشف, Inc., یک رهبر جهانی در زندگی واقعی سرگرمی پوشا 220 کشور و منطقه که نمونه کارها شامل کانال دیسکاوری, شبکه غذایی TLC, Investigation Discovery Travel Channel, Trendhunter, Animal Planet, Science Channel و آینده چند پلت فرم JV با تراشه و جوانا گاینس ماگنولیا به عنوان به خوبی به عنوان خود: اپرا وینفری شبکه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>