HGTV نادیده می گیرند در Lakeshore پارک به پایان رسید! تاریخ افتتاح انتظار در میان coronavirus

بخش هایی از منطقه پارک ها بسته اند در هفته های اخیر به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس اما یک جای جدید در Lakeshore پارک آماده است برای باز کردن زمانی که وضعیت سلامت می شود امن دوباره. و مقامات بر این باورند از آن خواهد شد لذت می برد برای سال آمده است.

کار در HGTV نادیده می گیرند – حدود 3 میلیون منحنی پلازا در ضلع جنوب شرقی پارک تاریخی اداره ساختمان است و در حال حاضر به پایان رسید.

اما با توجه به جمعیت پارک Conservancy, مدیر اجرایی, Julieanne Foy آن هنوز باز نشده است و با توجه به درخواست از ناکسویل دفتر شهردار به صبر کنید تا زمانی که بحران عبور می کند به طوری که جمعیت نمی خواهد می خواهید به جمع وجود دارد.

آیا رسمی مراسم بریدن روبان برگزار خواهد شد هنگامی که آن را باز می کند بازدید کنندگان هنوز هم قادر خواهد بود برای لذت بردن از طبیعت غول روبان – روان فورت Loudoun دریاچه/تنسی رودخانه و همچنین Smokies در فاصله از دیدگاه.

به چشم پوشی خود را نیز در نظر گرفته و چشم گیر. ساخته شده با یک هدیه از Scripps Networks, Interactive, Inc. سابق شرکت مادر خانه و باغ تلویزیون قبل از آن بخشی از کشف Inc., این سایت ویژگی های یک گردشگاه مرکزی پلازا سنگ مرمر-دیواره های پارکینگ و محوطه سازی.

آن را طراحی شده توسط توماس Woltz نلسون برد Woltz معماران منظر با Denark ساخت و ساز پیمانکار عمومی.

این رویداد لگد زدن به این پروژه برگزار شد و در ژانویه سال 2018 با HGTV موسس و پس از آن-Scripps تعاملی سر و Lakeshore پارک ورزشکاران کن لاو در دست به اعلام هدیه همراه با Lakeshore مقامات و معمار Woltz. ساخت و ساز شروع شد و حدود یک سال بعد از آن گرفته شده و کمی بیش از یک سال است.

با هر دو خود را مشاهده و طرح کمی شبیه آنچه که ممکن است در یک فانتزی و مستغلات و یا دولت و یا کالج, زمینه, HGTV چشم پوشی است به احتمال زیاد در واقع قرعه کشی منظم جمعیت در روز خوب زمانی که آن را باز می کند. چه کسی می داند, آن را حتی ممکن است تبدیل به یک مکان محبوب برای همه چیز از مدل تصاویر به مردم مشغول اند.

آن است که در عین حال یکی دیگر از عمده كشور علاوه بر. با کمک اعانه از غیر انتفاعی Lakeshore پارک محافظت گسترده greenway پارک کردن Northshore درایو دارای امکانات اضافه شده در سال های اخیر بیشتر شبیه به یک جاذبه توریستی از یک پارک تفریحی.

دیگر ارسال های اخیر شامل گسترش مسیرهای پیاده روی های redeveloped سابق کلیسای کوچک به یک فضای مسقف یک مکمل غرفه در کنار آن مرور و سایر اسکله فضاهای.

به عنوان خریداران خبر در ادامه نگاه خود را در greenways و پارک های اطراف غرب Knoxville, نگاهی به 185 هکتار Lakeshore پارک را نشان می دهد آن است که قطعا به عنوان یکی از محبوب تفریحی تساوی Knoxville. با حدود یک میلیون بازدید کنندگان یا کاربران از یک سال است محبوب ترین پارک در ناکسویل.

شهر ناکسویل پارک ها و greenways هماهنگ کننده تیم هستر می داند که چرا و احساس خوش شانس به دفتر خود در پارک دولت ساختمان که خود بازسازی شده است در یکی از های اخیر پارک ارتقاء.

“هر زمان که شما دریافت می کنید به کار در یک پارک شما یک پا تا در بسیاری از مردم او گفت:” با خنده.

او به خاطر بازی بسکتبال جوانان در ورزشگاه پارک اساس آن بخشی از جمعیت سلامت روان, موسسه و او دیده می شود مقدار زیادی از تغییرات در این پارک پس از.

مدرن شروع تحول در 1990s زمانی که ایالت تنسی شروع اجاره زمین به شهر ناکسویل برای یک پارک. اولین پیاده روی دنباله باز 1995, بیس بال در سال 1996 و زمین فوتبال در سال 1998 است.

در بیشتر سال های اخیر تعدادی از ساختمان های رها شده از زمین را روز به عنوان یک بهداشت روانی موسسه شده اند پاره کردن.

و به زودی HGTV چشم پوشی خواهد رسما به اضافه کردن یکی دیگر از جواهر به تاج تپه در وسط پارک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>