نیویورک [Feb. 20, 2020] پس از جذب بیش از 17.9 میلیون بیننده در اولین فصل HGTV دستور داده است تا 13 تازه قسمت از دلال به افسانه, بازیگران نوسازی و طراحی کارشناسان دیو و جنی Marrs. فصل جدید را نور افکن شوهر, همسرم, اواز یا موسیقی دو نفری به عنوان آنها تعمیرات اساسی خانه های تاریخی در شمال غربی آرکانزاس در حالی که افزایش پنج فرزند جوان و نوجوان خود را مدیریت مزرعه خانواده. جنی است که نفوذ خلاق پشت شخصی خود را بازسازی و در حالی که دیو پیشتاز در ساخت و ساز. فصل جدید برنامه ریزی شده است برای اکران در پاییز سال 2020 است.

طرفداران می توانید ببینید HGTV.com/FixertoFabulous برای دیدن آیا آن را به خودتان پروژه از فصل یک تعامل در رسانه های اجتماعی با استفاده از #FixertoFab و مشاهده قسمت کامل در HGTV بروید.

در مورد HGTV
HGTV ارائه می شود خانواده ها با relatable داستان سوپراستار املاک و مستغلات و نوسازی کارشناسان و شگفت انگیز خانه تحولات است که الهام بخش پرشور مخاطبان است. برای هر کسی که به دنبال سرگرم کننده و aspirational خانه و سبک زندگی, مطالب, HGTV محل می شود. HGTV ارائه می دهد: یک بالا 10 کابل شبکه که توزیع شده است به بیش از 87 میلیون خانواده های ایالات متحده; یک وب سایت HGTV.com که جذب به طور متوسط 10.3 میلیون نفر در هر ماه; های اجتماعی رد پای 21.2 میلیون; HGTV مجله ماهانه انتشار می رسد که بیش از یک میلیون خوانندگان و منحصر به فرد مجموعه ای از خانه گرا محصولات از طریق HGTV HOME™ مصرف کننده محصولات خط. بیننده می تواند تبدیل به طرفداران HGTV و تعامل با دیگر صفحه اصلی بهبود (persian) علاقه مندان از طریق Facebook و توییتر و پینترست و Instagram. HGTV متعلق به, کشف, Inc., یک رهبر جهانی در زندگی واقعی سرگرمی پوشا 220 کشور و منطقه که نمونه کارها شامل کانال دیسکاوری, شبکه غذایی TLC, Investigation Discovery Travel Channel, Trendhunter, Animal Planet, Science Channel و آینده چند پلت فرم JV با تراشه و جوانا گاینس ماگنولیا به عنوان به خوبی به عنوان خود: اپرا وینفری شبکه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im