HGTV به ارائه بیشتر “زنده” رسانه های اجتماعی فرصت های تعامل با آن بالا ستاره


شبکه نیز ارائه می دهد نشان می دهد-الهام دانلود پس زمینه, زوم

نیویورک [7 آوریل سال 2020] HGTV ارائه خواهد شد آن 21.8 میلیون رسانه های اجتماعی طرفداران حتی فرصت های بیشتری برای اتصال در زمان واقعی با شبکه بزرگترین ستاره از جمله جلب و Jonathan Scott, David Bromstad و Tarek ال موسی, on Facebook, Instagram و توییتر. از Instagram تصاحب به Insta داستان Facebook, زندگی, محبوب, HGTV استعداد خود ادامه خواهد داد به “زنده” در شبکه سیستم عامل رسانه های اجتماعی برای به اشتراک گذاشتن زندگی واقعی به روز رسانی و عملی پروژه خانه ایده های. به عنوان کشور همچنان به تمرین های اجتماعی فاصله, HGTV امروز راه اندازی یک جدید, ویدئو, صفحه اصلی است…در آن سیستم عامل رسانه های اجتماعی و در HGTV.com/HomeTogether. این ویدئو شامل محتوای منحصر به فرد از HGTV, برترین ستاره ها در صفحه اصلی. این شبکه نیز ارائه خواهد شد نشان می دهد الهام, دانلود پس زمینه برای ویدئو کنفرانس پلت فرم زوم از جمله برروی تصاویر از HGTV را از مگا ضربه سری بسیار بردی نوسازی.

HGTV جدید سری سفارشی, دانلود پس زمینه برای زوم را به طرفداران در عین حال یکی دیگر از فرصت به #HomeTogether با شبکه به عنوان کار می کنند و ارتباط با خانواده و دوستان در حالی که اجتماعی فاصله در خانه. پس زمینه این برنامه شامل تصاویر بسیار بردی نوسازی خواهد اجازه دهید طرفداران آویزان از در به طور کامل بازسازی ماکت جهان معروف تلویزیون خانه از جمله پسران یا دختران اتاق خواب اتاق نشیمن و یا یاد پله. شبکه های اضافی-با الهام از پس زمینه قرار داده خواهد شد طرفداران داخل HGTV Dream خانه و در عمل از صفحه اصلی نسخه ی نمایشی فضا. زوم زمینه در دسترس خواهد بود برای دانلود بر روی Facebook و توییتر با حتی بیشتر در زمینه های برنامه ریزی شده در هفته های آینده.

HGTV نیز خواهد شد از ویژگی های بیشتر از ستاره خود استعداد در زندگی می کنند و یا خود شات های تصویری رسانه های اجتماعی ظاهر. اخیر Facebook زندگی با من قرعه کشی خانه رویایی ستاره David Bromstad که در آن او در مورد خود سری و خود را خالکوبی به عنوان به خوبی به عنوان یکی از با نرم افزار خانه flipper Tarek ال موسی جایی که او در مورد صحبت خود را نشان می دهد کوه در می رم 101 w/ Tarek ال موسی, تولید صدها نفر از هزاران نفر از نمایش ها. در Facebook و Instagram, ملک برادران: برای همیشه به خانه ستاره کشید و جاناتان اسکاتهمراه با درو همسر لیندا پهنو جاناتان دختر, Zooey Deschanel, سرگرم طرفداران در تمام سنین با خواندن از خواهران و برادران’ سازنده برادران کودکان سری کتاب. در شنبه شب, Nate Berkus و ارمیا برنت خوش آمدید طرفداران را به خانه خود را از طریق Instagram زنده به چت در مورد سری Nate و ارمیا: صرفه جویی در خانه من و به اشتراک گذاری آنها چگونه در حال نگه داشتن بچه ها خود را درگیر در قرنطینه. و در Instagram داستان خوب استخوان ستاره مینا Starsiak شاهین مشترک her step-by-step شربت خانه دوباره سازمان در حالی که اورلاندو سوریا از Unspouse خانه من نشان داد بالا خود را تمرین نکات و بویس پسرلوک کالدول به مشاوره در مورد چگونه به سبک قفسه باز.

شبکه طرفداران دعوت به ماندن متصل در HGTV.com/HomeTogether و در Facebook, Instagram و توییتر برای بیشتر استعداد-ارائه محتوای ویدئو, مقالات و آینده نشان می دهد ماراتن به روز رسانی.

در مورد HGTV

HGTV ارائه می شود خانواده ها با relatable داستان سوپراستار املاک و مستغلات و نوسازی کارشناسان و شگفت انگیز خانه تحولات است که الهام بخش پرشور مخاطبان است. برای هر کسی که به دنبال سرگرم کننده و aspirational خانه و سبک زندگی, مطالب, HGTV محل می شود. HGTV ارائه می دهد: یک بالا 10 کابل شبکه که توزیع شده است به بیش از 87 میلیون خانواده های ایالات متحده; یک وب سایت HGTV.com که جذب به طور متوسط 10.3 میلیون نفر در هر ماه; های اجتماعی رد پای 21.2 میلیون; HGTV مجله ماهانه انتشار می رسد که بیش از یک میلیون خوانندگان و منحصر به فرد مجموعه ای از خانه گرا محصولات از طریق HGTV HOME™ مصرف کننده محصولات خط. بیننده می تواند تبدیل به طرفداران HGTV و تعامل با دیگر صفحه اصلی بهبود (persian) علاقه مندان از طریق Facebook و توییتر و پینترست و Instagram. HGTV متعلق به, کشف, Inc., یک رهبر جهانی در زندگی واقعی سرگرمی پوشا 220 کشور و منطقه که نمونه کارها شامل کانال دیسکاوری, شبکه غذایی TLC, Investigation Discovery Travel Channel, Trendhunter, Animal Planet, Science Channel و آینده چند پلت فرم JV با تراشه و جوانا گاینس ماگنولیا به عنوان به خوبی به عنوان خود: اپرا وینفری شبکه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>