نیویورک [11 فوریه سال 2020] Unsellable خانه, HGTV جدیدترین املاک و مستغلات و نوسازی خانه سری جذب بیش از 3 میلیون بیننده با back-to-back اولین قسمت در روز سه شنبه, فوریه 4 در 9 و 9:30 p. m. ET/PT. سری بازیگران شبکه تازه واردان Lyndsay بره و لسلی دیویس تحویل .59 و .67 زندگی می کنند به علاوه سه روز رتبه در میان P25-54 در 9 بعد از ظهر و 9:30 بعد از ظهر بود. این دو قسمت در یک سانس ساعت به طور متوسط 47 درصد رتبه افزایش در میان P25-54 بیش از قبل از شش هفته. در میان W25-54 قسمت به طور متوسط یک .88 زندگی می کنند به علاوه سه روز امتیاز—به نمایندگی از 60 درصد رشد بیش از قبل از شش هفته. علاوه بر این اولین قسمت دست آورد .74 زندگی می کنند به علاوه سه روز رتبه در میان P2+ و یک 1.49 زندگی می کنند به علاوه سه بعد خانوار امتیاز.

پس از آن راه اندازی در HGTV GO on Feb. 3 سری بود #2-جریان

Unsellable خانه های زیر خواهر Lyndsay بره و لسلی دیویس—که در میان پرفروش عوامل املاک و مستغلات در شمال غربی اقیانوس آرام—به عنوان کمک به آنها تلاش مالکان فروش خود را به ظاهر unsellable خانه در زمان ثبت. Lyndsay متخصص در خانه, نوسازی, طراحی و برگزاری و لسلی یک کارشناس در بودجه و مذاکرات تا اعتماد به نفس آنها می توانید فروش خانه است که آنها مایل به سرمایه گذاری پول خود را به فروش.

در مورد HGTV

HGTV ارائه می شود خانواده ها با relatable داستان سوپراستار املاک و مستغلات و نوسازی کارشناسان و شگفت انگیز خانه تحولات است که الهام بخش پرشور مخاطبان است. برای هر کسی که به دنبال سرگرم کننده و aspirational خانه و سبک زندگی, مطالب, HGTV محل می شود. HGTV ارائه می دهد: یک بالا 10 کابل شبکه که توزیع شده است به بیش از 87 میلیون خانواده های ایالات متحده; یک وب سایت HGTV.com که جذب به طور متوسط 10.3 میلیون نفر در هر ماه; های اجتماعی رد پای 21.2 میلیون; HGTV مجله ماهانه انتشار می رسد که بیش از یک میلیون خوانندگان و منحصر به فرد مجموعه ای از خانه گرا محصولات از طریق HGTV HOME™ مصرف کننده محصولات خط. بیننده می تواند تبدیل به طرفداران HGTV و تعامل با دیگر صفحه اصلی بهبود (persian) علاقه مندان از طریق Facebook و توییتر و پینترست و Instagram. HGTV متعلق به, کشف, Inc., یک رهبر جهانی در زندگی واقعی سرگرمی پوشا 220 کشور و منطقه که نمونه کارها شامل کانال دیسکاوری, شبکه غذایی TLC, Investigation Discovery Travel Channel, Trendhunter, Animal Planet, Science Channel و آینده چند پلت فرم JV با تراشه و جوانا گاینس ماگنولیا به عنوان به خوبی به عنوان خود: اپرا وینفری شبکه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de