HHS قصد دارد ‘بزرگ’ پرداخت COVID-19 کمپین رسانه ای

کار با رسانه های محلی خریداران

وزارت بهداشت و خدمات انسانی در حال کار بر روی یک “بزرگ” کمپین رسانه ای از خریداری PSA مربوط به COVID-19 همه گیر است که شامل رسانههای محلی و روزنامه ها و نگاه به تشویق متحده به استفاده از برخی از HHS پول خود را پرداخت نمیشود.

که با توجه به نامه ای به سناتور. Joe Manchin (D-W. Va.) از مایکل Caputo HHS معاون وزیر امور عمومی است. Manchin تا به حال به رهبری, نامه درخواست دفتر مدیریت و بودجه “را به کار با سازمان های فدرال در طول دولت برای افزایش تبلیغات در روزنامه های محلی و پخش در ایستگاه.”

پخش در حال حاضر اهدا میلیون ها نفر در coronavirus مربوط به اعلانات آگاهی عامه درمورد شد اما همچنین به دنبال دولت به طور مستقیم برخی از امداد رسانی خود را به پول برای پرداخت رسانه ها.

Caputo گفت که به عنوان یک سابق, رادیو, نشان می دهد بحث میزبان او می دانست چگونه حیاتی رسانه های محلی است. او گفت Manchin آگهی شورا ارائه شده بهداشت عمومی پیام به رسانه های محلی–که آنها در حال اجرا است به صورت رایگان–اما گفت: دولت می تواند باز کردن کیف پول خود را.

“ما در حال ایجاد یک کمپین بزرگ از خریداری عمومی-اطلاعیه های خدمات برای حفظ آمریکایی آگاه به این بیماری همه گیر تکامل می یابد و کشور ما با خیال راحت بازگشایی. ما در حال تمرکز بر روی کار با کوچک تا متوسط قرار دادن رسانه شرکت های که فروش فضای آگهی برای هزینه تخت و نه یک کمیسیون” Caputo گفت. او گفت: از طریق همکاری با رسانه های محلی خریداران با “منحصر به فرد روابط” این HHS می تواند کار “موثرتر” با کسانی که در رسانه های محلی.

او همچنین اشاره کرد که HHS می شود “قابل توجه بودجه” مصارف بهداشتی و بیماری های همه گیر و پاسخ آن به دنبال راه هایی متحده می تواند با استفاده از برخی از کسانی که در بودجه برای دولت در سطح مبارزات. او گفت: “پاک کردن اطلاعات قابل اعتماد بسیار مهم است برای شکست دادن ویروس.”

“NAB شده است دفاع فدرال دلار تبلیغات به کارگردانی به رسانههای محلی به عنوان بخشی از بیماری همه گیر تلاش های امدادی گفت:” National Association of Broadcasters SVP Ann Marie سکس در پاسخ به Caputo نامه. “NAB ادامه خواهد داد به ماندن در تماس نزدیک با HHS و ارائه جزئیات بیشتر به رسانههای محلی در مورد تبلیغات ابتکار به عنوان تبدیل شدن آنها در دسترس است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>