سلام پوینت رانندگی در سنت دیوانه برگر تست محدودیت های سلامت عقل ما

برای بزرگنمایی کلیک کنید COURTESY GREEN OLIVE MEDIA

  • حسن نیت ارائه میدهد سبز زیتون رسانه

این یکی برای همه شما واقعی سنت دیوانه وجود دارد.

در 14 مارس به افتخار “3.14 روز” سلام پوینت درایو (مکان های مختلف از جمله 1033 McCausland خیابان 314-349-2720) خواهد شد در خدمت همبرگر به طوری سنت لوئیس که آن را واقعا تست سلامت عقل ما.

برگر لقب سنت دیوانه شروع می شود به اندازه کافی ساده ساخته شده با یک پایه از یک چیزبرگر patty. که در آن برگر می رود ریل, اما, کبابی, گوشت, استیک تی-ravs قرمز Riplets و Provel قرار داده شده در بالای patty. در صورتی که مجموعه ای از سنت لوئیس مواد غذایی به اندازه کافی به معده این همه بسته بندی شده بین دو مربع کوچک از Imo پیتزا در محل نان.

در یک مصاحبه مطبوعاتی تیوی ویژه آیتم های منو است که در صورتحساب یا لیست به عنوان “فوق العاده برگر است که مطمئن شوید که برای هر سنت Louisan افتخار می کنم.” سلام پوینت دارای سابقه ای طولانی در خدمت بیش از حد بالا ویژه اما این خاص شکست همراه بوفه محلی مورد علاقه های شما شکسته است ما (مسلما در حال حاضر نیمه شکسته) مغز است.

اینجا جایی است که ما از دست داده ایم طرح: اگر ما خوردن همبرگر می کند که ما را واقعی St. Louis دیوانه بنابراین جان سخت در کور ما عاشق این مواد غذایی است که ما در حال حاضر به سر و صدا همه آنها را با هم و نیروی ما سیستم گوارشی به صورت عواقب? ما حتی واجد شرایط برای ادامه زندگی در سنت لوئیس اگر فقط فکر برگر ما را پر می کند با وجودی ترس? تنها می تواند درست سنت دیوانه صعود این کوه از مواد غذایی زندگی می کنند و به داستان بگویید ؟

اگر شما به اندازه کافی شجاع به امتحان گرفتن از $12 ساندویچ در یکی از Hi-Pointe دو منطقه محل در روز شنبه, مارس 14 از ساعت 10 صبح تا 9 بعد از ظهر (یا تا زمانی ویژه به فروش می رساند).

دنبال لیز میلر در توییتر @lizzaymillah. ما همیشه گرسنه برای راهنمایی و بازخورد. ایمیل نویسنده در [email protected]

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>