هیدلگو در انزوا ممکن است پس از COVID-19 قرار گرفتن در معرض

وخیم تر شدن بیماری همه گیر ضربه به خانه نزدیک تر از همیشه برای شهرستان هریس قاضی لینا هیدلگو این آخر هفته.

فقط دو روز پس از صدور یک county گسترده coronavirus red alert, Hidalgo یکشنبه اعلام کرد که او در خود قرنطینه پس از یادگیری است که یکی از کارکنان آزمایش مثبت برای COVID-19.

با توجه به بیانیه رسمی منتشر شد یکشنبه شب هیدلگو و دیگر شهرستان کارکنان به طور بالقوه در معرض کارمند در سوال یک هفته پیش در روز دوشنبه 22 ژوئن. کارمند مثبت نتایج آزمون آمد در این آخر هفته و آنها گزارش خود جدا.

هیدلگو دفتر گفت که قاضی و سایر شهرستان کارکنان که ممکن است در تماس با کارمند که تست مثبت خواهد بود آزمایش خود را خواهد شد به طور داوطلبانه خود جدا تا روز دوشنبه 6 جولای مطابق با دستورالعمل CDC که توصیه می کنند که مردم برای جلوگیری از تماس با دیگران برای 14 روز پس از تماس با کسی که تست مثبت برای COVID-19.

“واقعیت آن است که وجود دارد هزاران نفر از ساکنان در سراسر شهرستان هریس است که به طور فزاینده ای پیدا کردن خود را در همان موقعیت من در امروز. وجود دارد افزایش تعداد ساکنان تست مثبت برای این ویروس بیشتر و بیشتر نیاز به بستری شدن در بیمارستان” هیدلگو گفت.

شهرستان قاضی ممکن است قرار گرفتن در معرض COVID-19 آمد پس به سرعت در حال افزایش تست مثبت نرخ در شهرستان هریس و شهر هوستون در هفته های اخیر. در پاسخ به چشم انداز مثبت در COVID-19 نفر و بستری شدن در بیمارستان در سراسر کشور رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت نورد چند قطعه از ایالت بازگشایی برنامه ریزی در روز جمعه یک بار دیگر بسته شدن کافه ها و باشگاه ها و کاهش رستوران اشغال محدودیت را از 75 درصد به 50 درصد است.

شهرستان کسب و کار ادامه خواهد داد به کار به طور معمول با وجود هیدلگو را در انزوا و از خود کارکنان. با توجه به بیانیه ای که از دفتر او بیشتر از هیدلگو تیم در حال حاضر مشغول به کار از خانه در هفته های اخیر و تعداد محدودی از کارکنان که در دفتر بوده است با پوشیدن ماسک و حفظ فاصله اجتماعی از یکدیگر است.

“ما در سطح خطر 1 – قرمز – و من همچنان به تماس با هر کس به ماندن در خانه به جز فعالیت های ضروری,” هیدلگو گفت. “این تنها راه ما برای جلوگیری از یک بحران در بیمارستان ما سیستم و قرار دادن جامعه ما در یک موقعیت برای بازگشایی در یک دقیق تر و پایدار تر در راه است. ما ضرب و شتم این تهدید را هم به عنوان یک جامعه و من ادامه خواهد داد تا اطمینان حاصل شود ما به دنبال هر گزینه ما را به این برگشت تحت کنترل است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>