دبیرستان, فوتبال دختران, فوتبال, فصل شروع خواهد شد در برنامه ریزی تاریخ

فصل برای دبیرستان, فوتبال و فوتبال دختران در تنسی شروع خواهد شد به عنوان برنامه ریزی شده به دلیل COVID-19.

این TSSAA روز سه شنبه با ارسال یادداشتی به مدارس عضو به روز رسانی آنها در شروع 2020-21 ورزشی فصل است. جدید شروع تاریخ اعلام شد.

رژیم صهیونیستی. بیل لی تمدید COVID-19 وضعیت اضطراری از طریق Aug. 29 که شامل محدودیت در تماس با رویدادهای ورزشی و فعالیت های. در حالی که سفارش در محل مدارس نمی تواند به رقابت و یا scrimmages با مدارس دیگر از جمله 7-در-7, مسابقات, و نمی توانید به تماس نزدیک فعالیت های در طول اساسی در شیوه های, فوتبال دختران, فوتبال, کشتی و بسکتبال.

دختران فوتبال برنامه ریزی شده بود به شروع Aug. 17 و فوتبال در Aug. 20.

همانطور که از هم اکنون شروع خرما برای والیبال گلف و صلیب کشور خواهد نمی شود.

با توجه به یادداشت های TSSAA است که در روند در حال توسعه به طور منظم فصل و postseason گزینه برای ارائه به هیئت کنترل با توجه به آنچه تنظیم خواهد شد ساخته شده به برنامه. هیئت مدیره تصمیم نهایی را.

“ما در حال کار با فرماندار را به اطمینان حاصل شود که ما عضو مدارس در انطباق با فرمان اجرایی در رابطه با ورزشی مشارکت و تماس ورزشی” TSSAA مدیر اجرایی برنارد Childress گفت: در این یادداشت.

رسیدن به مایکل Odom در [email protected] یا 731-425-9754. او را دنبال کنید در توییتر @JSWriterMichael.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>