سالمندان دبیرستان نیست سالنامه در زمان به طوری که آنها در حال ساخت آنها را در Instagram

کلاس 2020 را سال تحصیلی به پایان رسید در راه است که هیچ کس انتظار می رود اما فرگت سالمندان دبیرستان ناندنی رعنا و Alisha Soni هنوز در تلاش برای حفظ مهم ترین سنت.

در میان coronavirus خاموش کردن آنها ایجاد مجازی سالنامه در Instagram.

“ما در واقع اصلا انتظار این بسیاری از مردم به آن, اما آن را مانند یک گلوله برفی اثر” رعنا گفت. “در حال حاضر ما در حال ارسال و گرفتن پیام از مردم که می خواهند به ویژه روزانه. بسیاری از مردم را مجدد ارسال عکس خود را و برچسب ما حساب می شود قرار گرفتن در معرض و ما می توانیم مطمئن شوید که همه به رسمیت شناخته شده برای فارغ التحصیلی در این سال است.”

فرگت دانش آموزان نمی تواند خود واقعی آخرین سالنامه تا اوت تا زمانی که Soni دیدم دوستان از دیگر مدارس سراسر کشور ساخت حساب برای فارغ التحصیلی کلاس او پیامک رعنا در مورد شروع خود به خود صفحه.

“ما هر دو از اعضای دولت های دانشجویی, بنابراین ما در حال استفاده می شود به کار در یک محیط که در آن ما سعی کنید به نگه داشتن همه متصل” رعنا گفت: ناکس اخبار. “من فکر می کنم که چرا به نظر می رسید مانند یک بدون ذهن و بسیار خوشحال برای ما چون ما می خواهیم به نگه داشتن یک جامعه خوب بعد از مدرسه بالا است.”

هر پست دارای یک عکس از یک ارشد خود را پس از فارغ التحصیلی برنامه و ارشد نقل قول که رعنا و Soni گفت: معمولا در سالنامه خود را و اضافه کردن یک راه جدید برای دانش آموزان به بیان خودشان هستند.

Hardin دره و غرب دبيرستان پیوست, روند, شده و مشابه ارشد ارسال-aways. با وجود قادر به لذت بردن از آخرین لحظات هم در مدل, کالج امضای بعد و فارغ التحصیلی دیجیتال سالنامه پست کمک Knox County سالمندان مقابله با نهایی خود را در سال بودن برش های کوتاه.

“من شده است به تلاش برای ماندن در خوش بینانه است. من می دانم که این بدترین چیز در جهان وجود دارد مقدار زیادی از مردم در سراسر جهان که در خیلی شرایط بدتر از ما هستیم” Soni گفت. “من فکر می کنم من می توانم صحبت می کنند به نمایندگی از تمام کلاس وقتی که من می گویند که ما واقعا قدردانی از همه چیز است که دولت انجام داده است برای ما تا مطمئن شوید که ما دریافت کامل ارشد تجربه است.”

رعنا خواهد بود حضور در دانشگاه کالیفرنیا-لس آنجلس در پاییز به مطالعه مالی و آماری ریاضیات و Soni خواهد بود حضور در دانشگاه جنوب کالیفرنیا به تحصیل مطالعات زیست محیطی و مطالعات جهانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>