مدارس در Knox County نوبه خود در ورزشگاه چراغ های جمعه شب به افتخار 2020 سالمندان

کریس Whitfield و کتی Whitfield راند گذشته میدان بیس بال در غرب به دنبال در چراغ روشن میشه شب جمعه به رسمیت شناختن یک از دست های نجومی برای پسر خود بیکر.

آنها شنبه در Chevy Equinox از یک سو خوشحال برای دیدن چراغ در و در دیگر غم در چشم. آنها فکر کردن در مورد آنچه در این فصل می توانست مانند. و به مقدار ساعت بیکر قرار داده و به ورزش او می خواهم از او 4 ساله بود.

“شما می خواهم به جای تماشای آنها را بازی گفت:” کریس همانطور که اشک welled در چشم او.

“شما فقط می خواهید برای دیدن آنها را به انجام آنچه آنها دوست دارند” گفت: کتی همانطور که اشک زد چشمان او.

در Knox County, و در سراسر کشور نگرانی خود را از گسترش coronavirus مجبور مدارس نزدیک و ورزشی به پایان رسید. روز چهارشنبه رژیم صهیونیستی است. بیل لی توصیه می شود مدارس دولتی در سراسر کشور بسته باقی می ماند برای بقیه 2019-20 سال تحصیلی. چند ساعت بعد TSSAA اعلام لغو تمام رخدادهای ورزشی را برای بقیه سال تحصیلی.

Knox County Schools می خواستم برای انجام کاری به عنوان یک راه برای افتخار کلاس 2020 و سالمندان که بازی بهار ورزشی سافت بال و بیس بال و فوتبال آهنگ تنیس و چوگان سرپهن. سالمندان که نمی خواهد بازی یکی از آخرین سافتبال بازی و یا اجرای یک آخرین آهنگ دیدار.

پس شب جمعه هر دبیرستان در Knox County, و همچنین مدارس خصوصی در Knoxville روشن چراغ در بیس بال و سافتبال زمینه های خود را در استادیوم های فوتبال و تنیس. آنها تبدیل آنها را در در 8:20 چرا که در زمان نظامی خواهد بود که 20:20. چراغ باقی خواهد ماند برای 20 دقیقه. Neyland ورزشگاه روشن چراغ های خود را به عنوان به خوبی به عنوان نشانه ای از همبستگی.

دانش آموزان و پدر و مادر اجازه داده شد برای رفتن به مدارس برای دیدن چراغ. برخی از مدارس خواسته والدین و دانش آموزان به ماندن در اتومبیل های خود را. دیگران اجازه ورزشکاران به راه رفتن در این زمینه یکی از آخرین زمان.

“این فقط نوع قریب به اتفاق فقط با دیدن هر کس او را و واقعا آن را مانند این است این واقعیت است” گفت: Cassie نوریس ارشد برای اولین بار baseman در سالن که امضا شده با شمال ایالت کارولینای جنوبی. “این به من کمک می کند به یاد داشته باشید که همه سالمندان را در سراسر ایالت تنسی و Knox County است.

“همه ما در حال رفتن را از طریق همان چیزی که. ما همه در این با هم.”

در کینگ آکادمی Kaylan کول یک پارچ برای بانوی شیرها که امضا شده با تنسی پا در تبادل تپه از سافتبال زمینه است. او تمیز کردن برخی از خاک بود که بر روی تپه چیزی که او را در طول هر بازی.

به عنوان او ایستاده بود بر روی تپه در زیر چراغ های او فکر می کردم از خاطرات او تا به حال ساخته شده: بازی هایی که تا به حال برنده شده است و آنهایی که از دست داده شده است.

زمانی که سابق TKA سافتبال بانوان مربی مارک هفتگی را برای او به پرتاب یک زمین, اما او می خواهم پرتاب یک اشتباه و هفتگی خواهد پرتاب خود را در کلیپ بورد به زمین در نا امیدی. و زمانی که آنها در مورد آن خنده بعد از بازی.

“این هنوز هم معنا ندارد” گفت: Cole که امضا شده با بانوی دو جلد به عنوان یک ابزار بازیکن. “و من فکر می کنم آن معنا ندارد برای ورزشکاران یا نه.”

در غرب و مربی بیس بال وزوز Mcnish بود در مراحل bleachers waiving به والدین و دانش آموزان به عنوان آنها توسط سوار.

“هیچ چیز در حال رفتن به جای (ورزشکاران) قادر به بازی” Mcnish گفت. “اما آن را به انجام این کار برای آنها است.”

گفت: پل نوریس, کسی نوریس’ پدر “چیزی در مورد قادر به دیدن این چیز بازی کردن همیشه ما را ترک بهت زده. آن لطمه می زند و آن را پاره پاره از ما دور است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>