بالاتر تماس: Trinity اسقفی و مبارزه برای حقوق همجنسگرایان

در یک فیلم بلند در سپتامبر سال 2017, یک گروه کوچک از مردم در اعتراض به سوء استفاده پلیس عقب نشینی از تنش از گذشته دوازده ساعت و ثبت از طریق درب از ترینیتی کلیسای اسقفی.

یک خودروی زرهی با helmeted سنت لوئیس پلیس نورد گذشته در خارج در واشنگتن بلوار. ده ها تن از افسران ضد شورش شد و هنوز هم در حال پیشروی در پا چند بلوک جنوب اقلیدس در خیابان گاهی اوقات شلیک گلوله از فلفل توپ هایی که پشت سر هم به آنها ضربه ساختمان ها و یا تصادفی معترض ارائه یک پاپ از یک محرک است که می سوزد چشم.

فعالان در کلیسا معترض بودند تبرئه ex-cop Jason Stockley در قتل آنتونی لامار اسمیت و آنها را به خیابان اما محله سالن ارائه مختصری خوش آمدید واحه.

“ما تا به حال آب و تنقلات” به یاد می آورد تثلیث را جوان کشیش برگرد. جان استراتون “و ضد گاز اشک آور لوازم.”

برای چند دهه, قدیمی سنگ خاکستری کلیسا در لبه شمالی از پایان غرب مرکزی نه تنها در خدمت آن جماعت نیز اغلب ارائه یک پناهگاه برای انقلابیون رانده شدگان سیاسی شدند. تعداد بی شماری از سازمان های مذهبی و قطعا نه که نیست خوش هر جای دیگری باید در جلسات و برنامه ها در محله هال. در طول سال یک توالی از مترقی کشیش و روحانی رهبری را ساخته اند آن را کلیسای ماموریت به استقبال غریبه و حضور در جامعه فراتر از تثلیث دیوار.

که شده است به ویژه هنگامی که می آید به مسائل مربوط به عدالت اجتماعی و حقوق مدنی. جایی است که بیشتر آشکار از تثلیث را طولانی مدت سهم به جنبش حقوق همجنس. در ماه ژوئن اسقف نشین برای اولین بار آشکارا اسقف همجنسگرا خواهد شد بازدید از کلیسا به جشن تعهد خود را به عنوان اولین سایت در میسوری و یکی از کمتر از بیست در ایالات متحده به آن اضافه شود و به ثبت ملی اماکن تاریخی بر اساس اهمیت آن در جامعه تاریخ است.

این تاریخ است که به ندرت می شود و هر گونه توجه در خارج از تعداد کمی از دانشگاهیان و مورخان که به زحمت فراتر از شهر نیویورک یا سان فرانسیسکو, Stonewall یا هاروی میلک در هنگام گفتن داستان از حقوق همجنسگرایان در ایالات متحده است. اما سنت لوئیس و به خصوص تثلیث ثابت می کند در این میانه نقش مهمی را ایفا می گوید: دکتر کتی Batza استادیار زنان و جنسیت و تمایلات جنسی مطالعات در دانشگاه کانزاس که کمک در نوشتن نرم افزار برای ثبت ملی. و گفتن که داستان اجازه می دهد تا افرادی که احساس نامرئی در کشور میانه دیدن زادگاه خود در راه های مختلف.

“آنها مجبور به حرکت به نیویورک یا سانفرانسیسکو دیده می شود” Batza می گوید. “شما فقط می توانید راه رفتن پایین خیابان.”

Father Jon Stratton in 2017 with people protesting police abuse in St. Louis. - DANNY WICENTOWSKI

  • دنی WICENTOWSKI
  • پدر جان استراتون در سال 2017 با مردم معترض با پلیس در سنت لوئیس.

به عنوان دور برگشت به عنوان 1950s و شاید حتی پیش از آن تثلیث بود زیر یک مسیر ورود کرده است که غیر قابل تصور در دیگر ادیان اصلی. کلیسا مورخان توصیف “خانه نعمت” شمردهای پیشرو به همان اتحادیه های مدنی و در نهایت ازدواج.

کلیسای واقع در بلوک جنوب دلمار بلوار در شمال اقلیدس خیابان نشسته در میان یک محله در شار. ثروتمند مردم سفید به فروش خانه های خود و فرار به حومه شهر به کمتر مرفه مردم سیاه و سفید نقل مکان کرد و به grand خانه های قدیمی که در حال تقسیم به آپارتمان.

“در مواجهه با کاهش حضور و غیاب و چشم انداز نامشخص تثلیث باقی مانده اعضا و رهبری محلی اسقفی اسقف نشین در نظر گرفته انحلال جماعت” نوشته ایان Darnell, یک نگهداری دستیار در میسوری تاریخچه موزه که به طور گسترده مورد مطالعه سنت لوئیس ” تجاوز تاریخچه و تثلیث نقش در طول دوره. “آنها را انتخاب کرد اما نه تنها به حفظ تثلیث در عمل بلکه برای تاکید مجدد بر هویت خود به عنوان یک” محله به محله.'”

که به معنای رسیدن به تازه واردان در مرکز پایان غرب است. در عرض یک دهه کلیسا تا به حال یکپارچه به طور قابل توجهی — یک سوم از جماعت سیاه بود. که استقبال نگرش به زودی شامل اعضای همجنسگرا به عنوان به خوبی. تثلیث در آنچه که به عنوان شناخته شده بود “سنت لوئیس””, گی, ghetto,” یک مبهم تعریف شده نوار مرکزی سنت لوئیس که تا به حال تبدیل شدن به یک مرکز فرهنگی با گی کافه ها و کافی شاپ ها. اواخر 1960s یکشنبه خدمات پر شد با سیاه پوستان و سفید پوستان, گی, محله های کشیش نشین و راست آنهایی که پرستش شانه به شانه.

دیرین اهل Jym Andris, 81 می گوید که میراث ورود او را تحت تاثیر قرار زمانی که او و سپس شریک پیوست و بعد از آن. کلیساهای دیگر “طبقه بندی شده اند مردم را به دو شمع — شما با ما و یا شما آنها را” اما او می تواند تثلیث متفاوت بود از اول خدمات او حضور داشتند.

“همه آنها را پرستش کنار” Andris می گوید خفگی در حافظه “و آنها واقعا به نظر می رسد علاقه مند در چگونه متفاوت می شد.”

گنجاندن سیاه و تجاوز مردم شروع به رشد ارگانیک به عنوان یک نتیجه از محله خود را تغییر جمعیتی اما یک شب وحشی در سال 1969 تحت فشار قرار دادند تثلیث بیشتر به جنبش حقوق همجنس. هالووین در حال تبدیل شدن به یکی از لیگ برتر در پارتی شب برای مردان همجنسگرا در منطقه مترو لباسهای سنت اعطای وام خود را به طور طبیعی به خشن کشیدن توپ در کون, محله یهودی نشین. که در آن سال وجود داشت جشن بزرگ در این شهرستان و در سراسر رودخانه در شرق St. Louis.

مدت کوتاهی پس از نیمه شب گروهی از نه نفر ترک یک گی بار در زیتون خیابان که پلیس آنها را دستگیر کردند.

با توجه به گزارش پلیس افسران در پاسخ به گزارش های مبارزه در میان این گروه است. یک کارآگاه گروهبان ادعا کرد آنها استدلال بیش از دوست پسر و تنه زدن یکی دیگر از زمانی که او و چهار نفر از افسران وزارت معاون بخش وارد شده است.

“در این زمان افسران خود را از طریق مشاهدات خود فکر می کردم که چند تن از این افراد بودند احتمالا مردان در لباس زنان” گروهبان نوشت در گزارش خود.

تا سال 1980 سنت لوئیس تا به حال یک قانون در برابر “تغییر ظاهر” — پوشیدن لباس جنس مخالف ، قانون نوشته شده در 1800s به دلایلی که میریزم اما پلیس آغاز شده بود و دارای حق اعمال آن را در دستگیری مردان همجنس گرا. که نه متوقف شد در پایان شب هالووین که از هزاران ناگفته لباسهای مردم — احتمالا تعدادی از آنها را در لباس است که بهینه سازی هنجارهای جنسیتی — شده بود مهمانی در سراسر شهر به نظر نمی رسد به دفعات مشاهده شده به عنوان یک دفاع. مشخصات فنی هالووین بود بیش از آن بود 12:25 صبح

پلیس بريدن همه آنها را به زندان انگشت نگاری آنها و رزرو آنها را به سلول. به عنوان اثبات مردان جنایتکار رفتار گروهبان شناسه لباس های خود را:

#1. [نام redacted] نور قهوه ای زن کلاه گیس بنفش, دامن کوتاه, زن نوع کفش و سفید بل پایین شلوار

#2. [نام redacted] بلوند, زن کلاه گیس, لباس بنفش و نقره ای رنگ پا, نقره ای پاشنه بلند زنانه کفش

#3. [نام redacted] بانوان ورزش کلاه گیس رنگی چند بانوان, بلوز, سیاه, دامن کوتاه, نایلون شلنگ تنکه پوش شلنگ سیاه, خانم ها کفش پاشنه بلند بالا

#4 [Name redacted] بانوان ورزش کلاه گیس خانم سفید بلوز سیاه و سفید, ژاکت سیاه و سفید خانم ها, دامن, نایلون شلنگ کمربند بانوان و خانم ها کفش پاشنه بلند بالا

#5 [نام redacted] بانوان ورزش کلاه گیس خانم ها به طول کامل لباس سبز, زرد, نایلون, شلنگ کفش قهوه ای

#6 [نام redacted] قهوه ای خانم کلاه گیس نقره بانوان مینی لباس با پوست حلقه اطراف پایین خانم ها سیاه و سفید, آماتور, خانم ها سیاه و سفید کفش پاشنه بلند پوشیدن بانوان گردنبند به دور گردن خود

#7 [نام redacted] بانوان ورزش کلاه گیس خانم ها طول مچ پا سفید لباس شب, نوع لباس, لباس زنانه, سیاه, نایلون, شلنگ, خانم ها کفش پاشنه بلند بالا

#8 [نام redacted] سیاه کلاه گیس خانم ها, خانم ها تمام طول شب لباس آبی رنگ بانوان طول کامل دستکش سفید خانم ها سیاه و سفید, آماتور, خانم ها سفید کفش پاشنه بلند بالا

#9 [نام redacted] بانوان ورزش کلاه گیس خانم خز سفید به سرقت برده خانمها, کامل, سبز, لباس شب خانم ها, سیاه, آماتور, خانم ها سفید کفش پاشنه بلند بالا

بیشتر از نه حاضر به صحبت می کنند به پلیس پس از آنها به زندان برده شد. اما حداقل یک پاسخ به چند سوال. بر اساس این گزارش یک کارآگاه از او خواست که در مورد شب و اینکه آیا او و دیگران بودند گی, حتی اگر يك فرمان گفت: هیچ چیزی در مورد ترجیح جنسی.

“من شده اند با رفتن به مکان های که در آن بلوک از زیتون” 24 ساله در این گزارش گفت: “از آنجا که در هالووین ما به مانند زنان که دوست دارم به لباس و که در این بخش از شهر در تمام همراهان همجنسگرا هستند و ما می توانیم از آن لذت ببرید بدون پلیس باعث ناراحتی ما است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>