تپه رهبران خواسته به تمرکز بر محروم برای پهنای باند پشتیبانی

سناتور. گری پیترز (D-Mich.), عضو ارشد امنیت داخلی و امور دولتی کمیته و Rep. بن Ray لوخان (D-N. M.) دستیار مجلس در حال فشار دادن رهبری خود را به تمرکز COVID-19-مربوط روستایی پهنای باند زیرساخت های پشتیبانی به لحاظ تاریخی محروم جمعیت-مردم از رنگ و کسانی که زندگی در سرزمین های قبیله ای.

مرتبط با: COVID-19 بازدید بحران صنعت

“بسیاری از مراکز درمانی و مدارس و کسب و کارهای کوچک در مناطق روستایی و جوامع قبیله ای در سراسر کشور داشته اند مشکلات انجام عملیات روزانه خود را بدون اعتماد و کارآمد دسترسی به پهنای باند” گفتند.

در نامه ای به مجلس نمایندگان و سنا رهبری آنها نامیده می شود برای حمایت از مشارکت عمومی-خصوصی امن وام و خطوط اعتباری و وام برای تضمین پهنای باند سرمایه گذاری یک راه برای استقرار هر دو پهنای باند و کمک به تلاش های محلی و کسب و کار.

آنها با اشاره به این که روستایی پهنای باند شکاف به طور نامتناسبی تحت تاثیر جوامع رنگ از جمله دانش آموزان و این که یک سوم از کسانی که زندگی در سرزمین های قبیله ای عدم دسترسی به پهن باند با سرعت بالا در صفحه اصلی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>