HISD لغو آن توزیع مواد غذایی از امروز شروع

هوستون ISD اعلام کرده است لغو آن مواد غذایی توزیع در سراسر منطقه از امروز شروع. قبلا برنامه ریزی شده وانت در دسترس بودن را نمی خواهد اتفاق می افتد.

HISD شد عامل این مواد غذایی جالب برای دانش آموزان و خانواده های آنها در همکاری با هوستون بانک مواد غذایی. در پاسخ به تقاضای بالا پس از بمبی برای اولین بار شروع به توزیع مواد غذایی منطقه گسترش یافته بود به تعدادی از سایت های.

با استناد به افزایش نگرانی ها در مورد coronavirus منطقه مدرسه هدایت دانش آموزان و خانواده های آنها به دیگر توزیع مواد غذایی در این منطقه است. مدارس بسته باقی می ماند از طریق آوریل 10. اما آنلاین آموزش شروع شده است.

در اینجا این است که این بیانیه:

به عنوان COVID-19 احتیاطی تشدید و توزیع مواد غذایی سایت توسط هوستون مستقل مدرسه در منطقه با همکاری هوستون مواد غذایی بانک لغو شده است برای پنج شنبه و جمعه. لغو خواهد شد و در اثر باقی می ماند به عنوان منطقه ارزیابی دوباره روند آن با خیال راحت ارائه این خدمات به دانش آموزان و خانواده ها است. در خانواده ها باید از مواد غذایی می توانید با شرکت در شهر هوستون منظقه وعده غذایی برنامه در 47 جامعه با مراجعه به مراکز HoustonTX.gov. خانواده ها نیز می توانید ببینید HoustonFoodBank.org برای دیدن 250 باز کردن سایت های شریک واقع در هوستون بیشتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>