HISD تاخیر شروع سال تحصیلی خواهد بود و مجازی برای 6 هفته اول حداقل

هوستون ISD را شروع ترم پاییز در سه شنبه 8 سپتامبر با کلاس های مجازی از طریق پنج شنبه, اکتبر 16 و سپس ارزیابی مجدد قبل از اقدام. آخرین روز مدرسه برای 2020-21 سال تحصیلی خواهد بود 11 ژوئن.

هوستون ISD موقت سرپرست Grenita Lathan شنبه اعلام کرد چند ساعت پس از قرار دادن کلمه در مورد آن در رسانه های اجتماعی. او گفت: شروع زود به منطقه انعطاف پذیری بیشتر در تصمیم گیری چه باید بکنید بعد در مورد این بیماری همه گیر و گسترش آن در هوستون.

در حال حاضر این طرح به رزومه چهره به چهره آموزش در شنبه اکتبر 19, اما Lathan گفت که می تواند موضوع را به تغییر با توجه به شرایط بهداشتی در سراسر هوستون و در مناطق خاصی از شهر است.

پیش از آن در هفته شارژ که HISD نشان داده بودند متمایز فقدان رهبری در برنامه های خود را برای مقابله با coronavirus هوستون فدراسیون معلمان با دیگر اتحادیه های کارگری و گروه های اجتماعی گفت که باید وجود داشته باشد هیچ کلاس های حضوری تا به حال وجود داشته است 14 روز متوالی کاهش در تعداد COVID-19 موارد است.

این گروه همچنین گفت: باید وجود داشته باشد یک تست مثبت نرخ کمتر از 5 درصد (هوستون در حال حاضر بیش از 25 درصد) و بهداشت عمومی برای حمایت از مدارس از دولت شهرستان و شهر سلامت بخش است.

“ما نمی خواهد در مورد آزار واقع شدند به بازگشایی مدارس قبل از موعد مقرر و خطرناکی” گفت: Andy دیویی HFT معاون اجرایی رئیس جمهور. “ما در حال حاضر به فدا کردن سلامتی هر کسی که وارد مدارس ما و مردم آنها را در تماس با بعد از مدرسه.”

چهارشنبه اخبار استقبال شد, با تشویق حاضرین توسط Zeph Cato, HFT رئیس جمهور که گفت در نظر گرفتن ترکیبی طرح ارائه دانش آموزان گزینه آنلاین و یا در کلاس های حضوری به عنوان برخی از مناطق انجام می دهند نمی خواهد کار. “حتی در نظر آوردن دانش آموزان و مربیان به Houston-منطقه ساختمان مدرسه در حال حاضر واقعا مسئولانه” Capo گفت: در آزادی مطبوعات.

با این حال ترکیبی برنامه ریزی نشده است دور انداخته و به طور کامل پس از آغاز اوت 24, پدر و مادر در منطقه نامیده خواهد شد و از او پرسید که آیا فرزندان خود را خواهد شد از حضور در فرد باقی می ماند و یا در کلاسهای مجازی دوم شش هفته. دو هفته قبل از شروع دوم شش هفته پدر و مادر نامیده خواهد شد و با توجه به فرصتی برای تید و یا تغییر قبلی خود را انتخاب هنگامی که متعهد اما دانشجو باید اقامت با یک یا گزینه های دیگر برای کل هفته شش درجه بندی دوره قبل از تغییر.

در روز سه شنبه رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت کرده در همه دانشگاه ها برای باز کردن در پاییز گفت: KTRK کانال 13 که یک فرمت داده ممکن است اجازه می دهد دولت فردی و عمومی مدارس به تصمیم می گیرید که آنها خواهد بود برای باز کردن در کلاس های دانشگاه. در منطقه هوستون وجود دارد طیف وسیعی از گزینه های با قلعه خم ISD تنها منطقه خود را اعلام مجازی-فقط برای شروع مدرسه.

Lathan تشکر ابوت گفت: او حاضر به نگاه بیشتر انعطاف پذیری و کنترل محلی و افزود که او امیدوار به شنیدن بیشتر از دفتر خود را با جزئیات بیشتر به زودی. بررسی HISD را با پدر و مادر نشان داد “تنها 21 درصد گفت: آنها خواهد بود و راحت با فرد راهنما به صورت عادی در حالی که تنها نیمی از توافق با آموزش مجازی ،

“از معلمان مورد بررسی تنها 14 درصد گفت: آنها آماده بودند به لحاظ جسمی بازگشت به کلاس درس,” او گفت:.

در حالی که مدرسه مجازی برای تلفن های موبایل امن تر برای دانش آموزان و پرسنل مدرسه, واقعیت این است که در سراسر تگزاس همه بچه ها را از کامپیوتر و یا اینترنت در خانه. یا پدر و مادر که قادر به ماندن در خانه برای نظارت بر آنها در تمام طول روز. Lathan گفت که یک کلاس آنلاین ارائه خواهد شد برای پدر و مادر برای کمک به آنها را بهتر مذاکره مجازی تحصیل و که در این منطقه ادامه خواهد داد و به منظور آموزش معلمان برای تدریس در یک مجازی رویکرد است.

Lathan acknowleded فن آوری تقسیم کرد و گفت که در یک HISD بررسی آنها گفته شد: “حدود 35 درصد از خانواده [در HISD] اینترنت ندارد.” او را تشویق هر پدر و مادر که اصلا کامپیوتر و یا اینترنت برای تماس با مدیران در کودکان خود را به مدارس برای کمک به.

او همچنین گفت: ورزش و دیگر فعالیت های بعد از مدرسه در حال برنامه ریزی برای از سرگیری همراه با کلاس های حضوری هر چند که ممکن است بسته به وضعیت COVID-19 در جامعه در ماه اکتبر.

به HFT پیوست توسط هوستون آموزشی پرسنل پشتیبانی اتحادیه در توصیه های خود نیز گفت: دانشجو تست استاندارد باید به حالت تعلیق برای سال تحصیلی و همچنین صرف نظر کردن از معلم و سایر کارکنان ارزیابی برای سال.

آموزش و پرورش اتحادیه توصیه:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>