HISD آماده آن آموزش آنلاین عملیات ورود در دوشنبه

هوستون ISD موقت سرپرست Grenita Lathan امروز اعلام کرد که در دوشنبه 23 مارس در منطقه راه اندازی خواهد شد [email protected] با دانش آموزان و والدین قادر به ورود به سیستم در آن روز با درس و فعالیت های شروع ذیل دوشنبه 30 مارس.

به رسمیت شناختن است که برخی از خانواده ها ممکن است, اینترنت, خدمات و یا تجهیزات برای دسترسی به مواد آموزشی آنلاین, Lathan اعلام گفت: معلمان در رسیدن به خانواده ها برای تعیین هر دانش آموز نیاز دارد.

دانش آموزان قادر به کار آنلاین داده خواهد شد و مبتنی بر کاغذ آموزش. والدین و دانش آموزان همچنین می توانید با پر کردن یک نظرسنجی آنلاین برای تعیین نیازهای خود را.

در دیگر HISD اخبار, جدول زمانی تمدید شده است در انتخاب برنامه به شرح زیر است:

K-12 آهنربا و برنامه انتخاب انتقال waitlists خواهد شد در تاریخ 1 ژوئن سال 2020 است.
در اصل برنامه ریزی شده برای مارس 30 سال 2020 است.
فاز 1 چای واجد شرایط preK-4 اطلاع رسانی روز در تاریخ 1 ژوئن سال 2020 است.
در اصل برنامه ریزی شده برای مه 1 سال 2020 است.
فاز 1 چای فاقد شرایط لازم preK-4 (“شهریه بر اساس”) و PreK-3 اطلاع رسانی روز در تاریخ 21 ژوئن سال 2020 است.
در اصل برنامه ریزی شده برای تاریخ 1 ژوئن سال 2020 است.

برای سوال ایمیل HISD دفتر مدرسه انتخاب در [email protected] یا [email protected] اطلاعات بیشتر در مورد pre-K واجد شرایط نیز می توان در یافت ChooseHISD.com. دنبال لینک برچسب “مدرسه انتخاب Pre-K پرسش و پاسخ.” لطفا توجه داشته باشید که این تاریخ را مرور توسط HISD دولت بر اساس مداوم و توجه بیشتر به تاخیر خواهد در میان باشد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>