تاریخی در مرکز شهر ساختمان جدید از درخشش در طول coronavirus shutdown

مشتریان در مرکز شهر Grill & آبجوسازی partaking در غذا و نوشیدنی در سطح چشم در حال حاضر چیزی برای لذت بردن از در سطح زمین به خوبی رستوران refinished پیر کف پوش های چوبی.

و این نیست معمولی طبقه و یا به عنوان تاریخ آنها به چندین دهه پیش زمانی که دیرین Woodruff فروشگاه وجود دارد.

بهره گیری از خاموش شدن های اخیر از رستوران ها و کافه ها بیش از coronavirus همه گیر مرکز شهر جلو پنجره و آبجوسازی در 424 S., گی, خیابان تصمیم به انجام برخی از کار مرمت.

که شامل برخی از repainting به روز رسانی دستشویی تمیز و بهداشتی جداول و بله redoing طبقه.

رستوران مدیر کل Mark Harrison, که به نام گرفتن این فرصت را به انجام این کار در طول بهداشت شیوع یک پوشش نقره ای گفت: او از نتیجه راضی است.

“آنها چوب جنگلی و زیبا,” او گفت:. “آن زمان بخشی بهتر از یک هفته است.”

او گفت: شرکت آپالاچی چوب جنگلی کفپوش کاملا دقیق رفتن بیش از همه عیوب در تاریخی طبقه کاهش, پیر ناخن کمی بعد از سنباده. روشن پوشش پلی اورتان قرار گرفت اما هیچ لکه دار کردن.

ری Donahue از آپالاچی کف چوب جنگلی گفت: این شرکت تا به حال نیز refinished طبقه زمانی که این رستوران برای اولین بار باز وجود دارد. به یاد او که یک آسانسور قبلا در بخشی از ساختمان به طوری که آنها تحت پوشش یک سوراخ که در آن آن را به حال شده است با چوب زمانی که آنها refinished آنها را اولین بار.

او گفت: تاریخی کفپوش بلوط با یک لمس افرا در جلو.

“این طبقه خوب,” او گفت: از آن بیماری است.

و تا کنون رستوران بررسی در مورد کف — حداقل در شخص آنهایی که مثبت بوده است به عنوان به خوبی.

“نود و نه درصد از مردم آن را دوست دارم” هریسون گفت: به شوخی اضافه میکند: “اما یکی از منظم و گفت:” این (فرسوده نگاه قدیمی از طبقه قبل) چیزی بود که به آن شخصیت است.’ “

هریسون آغاز شده و در مرکز شهر Grill & آبجوسازی هنگامی که آن را باز کرد و همچنین به یاد طبقه بودن refinished در سال 2002.

آنها ظاهرا تاریخ به نوبه خود از قرن 20th, زمانی که ساختمان فعلی Woodruff را باز کرد. (یک Woodruff بوده است که در محل پس از پس از جنگ زمانی که سروان. William W. Woodruff افتتاح یک فروشگاه سخت افزار.)

افسانه می گوید که یک کولی سیرک انجام شد در این منطقه هنگامی که نادر سفید یا نژاد, قاطر درگذشت و در سمت چپ یک نفرین در آن بلوک. یک سال 1897 آتش وارد بلوک و آن بازسازی شد. در سال 1904 نما پاره بود در یک انفجار و ساختمان فعلی افتتاح شد در سال 1905.

این Woodruff سخت افزار فروشگاه در طول سال ظاهرا بدل به بیشتر از یک فروشگاه مبلمان. یکی دیرین ناکسویل اقامت به یاد می آورد که آن را نیز تا به حال برخی از فروشگاه ارائه با چین بخش و خانمان طبقه بالا.

فروشگاه بسته در سال 1992 و Knoxville, اولین brewpub باز وجود دارد در سال 1994 با توجه به ناکس میراث وب سایت.

هریسون گفت که آنها با خوشحالی و کسب و کار از آنها بازگشایی تحت جدیدتر دستورالعمل های ایمنی گفت: آنها سعی کرده اند به افتخار تاریخچه ساختمان. آنها عکس های دمیده از شرق تنسی تاریخی جامعه و همچنین به عنوان یک نوشیدنی به نام سفید قاطر آل.

“و ساختمان رو از نوع قدیمی و تاریخی به آن احساس و آن را به یک مس بیش از سقف آشپزخانه,” او گفت:.

و در حال حاضر این رستوران دارای یک براق کف چوبی برای تکمیل آن و بازتاب خاطرات بی شماری از افرادی که راه می رفت بیش از آن را از طریق سال.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>