شب یکی از ‘واشنگتن’ شد کابل #1 Unscripted Miniseries برتر در تقریبا سه سال

نیویورک — تاریخچه شش ساعت سه شب miniseries رویداد “واشنگتن” لگد کردن در یکشنبه 16 با 2.6 میلیون بیننده بر اساس زندگی می کنند+همان روز مشاهده به گفته نیلسن سریع اتباع. اکران در روز رئیس جمهور آخر هفته شب یکی از سه بخش miniseries رویداد شد #1 غیرداستانی miniseries برتر در تمام کابل در نزدیک به سه سال است.

روایت برنده جایزه امی بازیگر نقش اول مرد جف دانیلز (“اتاق خبر” “بی خدا”) و اجرایی تولید شده توسط جهان مشهور ریاست جمهوری مورخ و جایزه پولیتزر®برنده جایزه پرفروشترین نویسنده Doris Kearns Goodwin, “واشنگتن” نتیجه گیری خواهد شد با شب سه شبکه تلویزیونی امشب در 8pm ET/PT. بینندگان که از دست رفته دو اقساط صورت سری می گرفتن تا قبل از پخش قسمت سوم ابتدا با قسمت اول در 4 بعد از ظهر ET/PT و بخش دوم در 6pm ET/PT.

بیشتر بدانید نکات برجسته جورج واشنگتن را در زندگی او به طور کلی عبور دلاور led قاره ارتش به پیروزی بریتانیا, آمریکا اولین رئیس جمهور است و در لایحه دلار – اما چند می دانم که کل داستان حماسی. طی سه شب تلویزیون رویداد “واشنگتن” به بررسی کامل قوس از سفر خود را و با هم بافت دراماتیک عمل زندگی می کنند, دنباله, گزیده ای از واشنگتن نامه ها و بینش از یک فهرست قابل توجه کارشناسان مورخان و محققان برای گفتن یک داستان شخصی در مورد تکامل از یک تاریخ نمادین ترین رهبران. “واشنگتن” ویژگی های مصاحبه با رئیس جمهور بیل کلینتون وزیر امور خارجه سابق کالین پاول مشهور جایزه پولیتزر®برنده مورخان Joseph J. الیس آنت گوردون-نی جان میچام آلن تیلور و دیگران. Nicholas Rowe (تاج, جوان, شرلوک هلمز) به تصویر می کشد جورج واشنگتن در این مجموعه است.

تاریخچه جشن آن 25 سالگرد در سال 2020 با یک تخته سنگ از حق بیمه های برنامه نویسی از جمله “واشنگتن” و آینده شش ساعته شبکه تلویزیونی “گرانت” که به تصویر کشیدن یکی از پیچیده ترین و جنبهی ژنرال و رئیس جمهور در تاریخ ایالات متحده – Ulysses S. Grant و جدید تجربی سرمایه گذاری HISTORYTalks و HISTORYCon است که به تاریخ زندگی برای طرفداران. HISTORYTalks یک سفر بلندگو سری است که به بررسی موضوعات مهم و رویدادهای تاریخی و گفتگو با پیشگامان جهانی رهبران و نویسندگان و فیلمسازان. HISTORYCon یک رویداد سه روزه است که ویژگی های منحصر به فرد پانل و پرسش و پاسخ که با ستاره ها از تاریخچه این فن های مورد علاقه را نشان می دهد نمایشگاه های تعاملی و الهام بخش گفتگو با مورخان و نویسندگان و کارشناسان.

“واشنگتن” تولید شده است برای تاریخ Railsplitter تصاویر. Doris Kearns Goodwin و بث Laski به عنوان تولید کننده اجرایی خود را از طریق سرگرمی های محصولات. متی Ginsburg و تیم Healy تولید کنندگان اجرایی برای Railsplitter تصاویر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im