هالیوود انجمن حرفه ای گسترش می یابد مجازی ارائه محتوای

برای تلفن های موبایل حرفه ای انجمن (HPA) پرده برداری قوی مجموعه مجازی به ارائه برنامه های تولید و پس از تولید و صنعت با بحرانی دانش فنی و ارائه فرصت ها برای ساخت جامعه هر دو در طول و فراتر از COVID بحران است. تخته سنگ از محتوای رایگان با ثبت نام برای آینده قابل پیش بینی.

محتوای ایجاد شده و اداره شده توسط صنعت پیشرو داوطلبان همراه با HPA کارکنان و رهبری آغاز می شود و با تمرکز بر مهارت های کلیدی و تکنولوژی لازم برای کنترل از راه دور گردش کار خود ادامه خواهد داد و به مرکز در موضوعات مهم علاقه به این صنعت است. تعداد کمی از جدید ارائه شده تحت نظارت شبکه (شبکه های آموزش و پرورش و فن آوری) کمیته که ادامه خواهد داد به افزایش آینده در فرد خالص حوادث.

HPA خالص ارائه: مهم مکالمات
آموزشی: یک سری از تعدیل آموزشی و مصاحبه های ویدئویی شامل کارشناسان صنعت در گفتگو. مهم مکالمات راه اندازی با “آنچه که ما آموخته از ایجاد در ابر: یک مطالعه موردی” با تمرکز بر فن آوری های برجسته در مجازی تولید “از دست Lederhosen” در سال 2020 HPA تکنولوژی عقب نشینی; به دنبال “همکاری در ابر قسمت 2” ارائه شده در همکاری با جامعه آمریکا از سینماگران و شامل مدیر, دخول دو دانه ئی, VFX supervisor و دوربین اپراتور از “از دست رفته Lederhosen;” و “حمایت دولت از این صنعت در طول COVID 19 بحران”شامل کارشناسان از ارنست و یانگ. آموزشی, ارسال رویداد در دسترس هستند https://hpaonline.com/event/.

مصاحبه تصویری سری: راه اندازی در اوایل ماه مه سال 2020 یک مصاحبه تصویری سری تولید شده توسط صنعت دامپزشک علامت Chiolis (HPA مدیره, تلفن همراه, تلویزیون, گروه) خواهد شد که حفاری به نافذ گفتگو با رهبران فکری. HPA خالص ارائه بحرانی گفتگو با علامت Chiolis خواهد شد اولین با صدای دالبی دانشمند ارشد خشخاش Crum. مشتاق جمهور جف Rosica و علامت Radonis SVP Bunim-موری محصولات را دنبال کنید در قسمت های آینده به آدرس های امروز موضوعات مرتبط است.

HPA خالص ارائه: از طریق قاب با جسی Korosi (پادکست)
Korosi به ارمغان می آورد تجربه عمیق و چشم انداز به عنوان یک گردش کار متخصص به پر جنب و جوش پادکست است که به بررسی آنچه اتفاق می افتد در پشت صحنه یک تعداد از پروژه های فوتی و فوری با آگاه کارشناسان. از طریق قاب راه اندازی با بن Gervais, مستقل, ویژگی های سرپرست شناخته شده برای در آوردن فن آوری های جدید به زمان motion picture فرآیندهای. خود شامل اعتبار “Gemini” و “Billy lynn’s Long Halftime Walk.” آینده, مهمان از طریق قاب شامل چاد پیتر تای لوگسدون و راشل McIntire.

HPA زنان در پست وبینار: با هدف تعادل در حالی که کار در خانه در طول COVID
رهبری مربی دیانا Tauder آگهی های تعاملی مشترک وبینار برای کمک به شرکت کنندگان ارتباط مجدد با جامعه ما و ساخت ابزار برای کار در خانه در طول این زمان آشفته.

HPA تکنولوژی عقب نشینی 2020: مطالب باور نکردنی
در ماه آینده مهم است محتوا از 25 HPA تکنولوژی عقب نشینی از جمله جلسات و مصاحبه ها در دسترس خواهد بود بدون هیچ هزینه در hpaonline.com

SOC-AFI فیلمبرداری جلسات
در همکاری با جامعه از دوربین اپراتورها (SOC) HPA خواهد شد به اشتراک گذاری تخصص و بینش از جلسه با موسسه فیلم آمریکا (AFI) فارغ التحصیل فیلمبرداری دانش آموزان است.

ست Hallen, رئيس جمهور از HPA, نظر, “HPA توپی فراهم می کند که جامعه ما با اطلاعات به اشتراک گذاشته شده توسط برخی از درخشان ترین و مشغول کارشناسان و ارائه آخرین تحولات. ما واقعا خوش شانس به خود ما قابل توجه فهرستی از اعضا و داوطلبان که دارای اراده و توانایی به نوبه خود با الهام از ایده به واقعیت است که منافع مخاطبان ما. آن را کاملا خطر ناک به همکاری با کارکنان و داوطلبان و سخنرانان به سهم قابل توجهی از هدایای نامزدی که در حال حاضر در مجازی این حوادث است.” Hallen آمده: “اعلام ما در حال رشد تمرکز بر ایجاد محتوای ارزشمند است که بخشی از طیف وسیعی از فعالیت ها و طرح های که HPA در حال تلاش برای خدمت و اتصال جامعه ما است. مثل همیشه ما بخواهید ما از تشکیل به ما اطلاع دهید آنچه اطلاعات و حمایت از آنها به دنبال و ما همیشه انجام بهترین های ما به ارائه.”

مجازی برنامه های در حال وقوع با تشکر از سخاوت HPA اعضای بنیاد مشتاق, Dolby, EFILM, Encore, لوکس تورنتو و سطح 3 پست; NET حامیان مشتاق و زایس و WIP طلا اسپانسر Adobe و نقره حامی کوانتومی.

برای تکمیل اطلاعات و ثبت نام مراجعه کنید hpaonline.com.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>