گه مقدس St. Louis این لعنتی هفته کوسه در آکواریوم

برای بزرگنمایی کلیک کنید Just look at this majestic, murderous beast. - VIA THE ST. LOUIS AQUARIUM

  • از طریق خیابان. لوئیس آکواریوم
  • فقط در این نگاه با شکوه جانور مرگبار.

فقط چون اکثر چیزهایی که ارائه شده است وحشتناک توسط COVID-19 معنا نیست که همه چیز افتضاح است. به این منظور: Holy shit بچه ها این لعنتی هفته کوسه در سنت لوئیس آکواریوم.

همانطور که همه ما می دانیم کوسه ها سرد هستند به عنوان جهنم و نیز دشوار است. آنها مانند شنا و هرگز متوقف شنا. آنها می توانند بوی خون در آب مانند واقعا دور. آنها می دانند که دلفین ها dorks.

سنت لوئیس آکواریوم می داند این کوسه حقایق بیش از حد و احتمالا دیگر هستند و به همین دلیل آنها تصمیم گرفته اید که بعد از چهار روز صرف خواهد شد اختصاص داده شده به طور کامل به طبیعت meanest دریایی قاتلان.

از آزادی مطبوعات:

روز شنبه, مارس 21: صبحانه با کوسه در 9:30 صبح در Facebook Live. سازمان دیده بان حیوانات, تیم مراقبت در عمل و دیدن آکواریوم کوسه ها باید صبحانه خود را. بینندگان را به یک پشت صحنه از نظر زیستگاه و دیدن در زیر آب فعالیت از طریق زیبا کوسه دره ویندوز.

یکشنبه, مارس 22: غواصی با کوسه ها در ساعت 9:30 صبح – تماشای آکواریوم فرو رفتن تیم مراقبت از کوسه ها و دیدن نزدیک Go-Pro video on Facebook Live.

دوشنبه, مارس 23: کوسه Biofact سبد خرید تیم را نشان می دهد آثار از جمله کوسه دندان و آرواره یک Megalodon دندان و دیگر آیتم های جذاب در Facebook Live at 9:30 صبح

سهشنبه, مارس 24: تاریخ Quaranstream زنده از سنت لوئیس آکواریوم که ویژگی های آرام زندگی می کنند ویدئوها از آکواریوم را در محیط های مختلف از جمله کوسه دره از 10 تا 11 صبح

همه این فعالیت ها خواهد بود livestreamed در آکواریوم Facebook و YouTube صفحات به جای لذت در فرد به خاطر همه چیز هنوز هم تعطیل چون بسیار شبیه به کوسه ها قطعا برای ما انجام اگر آنها قادر بودند coronavirus است که هنوز هم کشتن مردم است.

هنوز هم این بدان معنا نیست که شما نمی توانید لذت بردن از جشن از خانه. مجسمه نیم تنه یک سطل خود را خوشمزه ترین زندگی کردن باهم زندگی کردن آتش YouTuber و آماده برای سوار شدن از زندگی خود را. هفته کوسه است که در نهایت لعنتی اینجا!

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>